Tarocista Widman
Napisz do wróżki

708 588 642 Kod 34
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści: EZOLINIA Twoje pytanie na numer 73480
(3,69 zł z VAT)

CZAT

KONTAKT Z ZAGRANICY


Jeśli mieszkasz za granicą i chcesz, by wróżka do Ciebie oddzwoniła, możesz w jej profilu poprzez Paypal lub karty: Visa i Mastercard opłacić rozmowę. W tytule wpłaty podać swój numer telefonu i preferowany czas rozmowy.
Koszt usługi 0.99€ z VAT za min. Czas oczekiwania na połączenie jest bezpłatny.

Tarocista Widman

ostatnia aktywność
06.04.2020 (10:55)

Witam serdecznie! Mam na imię Widman.
Specjalizuje się w sprawach sercowych i zawodowych, w romansach i
różnego typu epizodach partnerskich. Patrze, też na sprawy okiem mężczyzny, aby kobiety znalazły odpowiedzi na dotąd tajemnicze i niewyjaśnione zachowanie swojego partnera. Pomagam ukierunkować życie zawodowe.

Doradzam i weryfikuje potencjalnych pracowników. Od kilkunastu lat zajmuje się rozwojem duchowym i ezoteryką.
Jestem także certyfikowanym uzdrowicielem Usui Reiki Ryoho.
Różne doświadczenia ezoteryczne i duchowe dają mi lepszy wgląd w sytuacje oraz stan emocjonalny innej osoby i świetnie jak dotąd uzupełniają karty tarota, którego praktykuje od lat. Nie oceniam nikogo, każdy ma własną drogę.
 Zapewniam pełną dyskrecje. Jeśli kochasz prawdę i szukasz rzetelnych porad, to trafiłeś we właściwe miejsce! Czekam na twój telefon!

Uwaga:
Pamiętaj moje wróżby pokazują jedynie tendencje, nie mogę zastąpić lekarza, prawnika lub wsparcia psychoterapeutycznego. Każda osoba korzystająca z wróżby jest odpowiedzialna za siebie i swoje działania, a ja nie podejmę żadnych decyzji za Ciebie.

Rekomendacje

15-01-2020 22:57:14
☆☆☆☆☆☆
Panie Widman bardzo dziękuje za niezwykle trafna przepowiednie, jest pan świetny, nie spodziewałam się tak trafnej odpowiedzi, I polecam pana wszystkim klientkom Ezolini. Dziękuje bardzo.

12-03-2020 21:16:37
☆☆☆☆☆☆
Niedawno trafiłam do tarocisty Widmana. Do opisanego przeze mnie problemu podszedł z pełnym profesjonalizmem.100% trafność! Nie spodziewałam się, że jego wróżby spełnia się w tak szybkim tempie.
Wyrażam zgodę na wystawienie tego komentarza w profilu tarocisty Widmana podpisanego moim nickiem.
Pozdrawiam, Megan.

Tarot
Reiki
Biznes
Uczucia