Tarocistka Nina
Napisz do wróżki

708 588 642 Kod 30

CZAT

Tarocistka Nina

ostatnia aktywność
24.11.2020 (23:29)


Po karty sięgnęłam jako po narzędzie do poznania samej siebie, aby sobie pomóc. Z czasem okazało się, że mogę pomagać też innym. Że mam ten dar i potrafię przekazać o czym karty mówią, gdzie leży klucz i wskazówka, aby żyć w zgodzie ze sobą, światem i przeznaczeniem.
Talia Tarota towarzyszy mi od wielu lat. Sprawdzalność moich prognoz jest bardzo duża. Zresztą czas szybko weryfikuje i wystawia nam ocenę.
Pamiętaj karty to nie wyrocznia, karty tarota, to doskonałe narzędzie aby pomóc szczęściu odnaleźć właściwy tor, to wskazówka gdzie iść. Spełnienie, szczęście i miłość to naturalna potrzeba każdego z nas i każdy wiedzieć jak potoczy się relacja, jakie plany ma Ona czy On. Mój tarot na takie dylematy również odpowiada.
Zapytaj, na pewno od mojego tarota otrzymasz precyzyjną odpowiedź!
Proszę o jasno sprecyzowane pytania oraz imię i datę urodzenia.
Nie stawiam kart na stan zdrowia, uważam że od tego są inni specjaliści.Pomagam uzdrawiać ducha, nie ciała.

Usługi:

  • Usługa E-mail - Kliknij i zadaj mi pytania do wyceny. Odpowiem do 48 godz. od zaksięgowania Twojej wpłaty.
  • Usługa czat, kiedy jestem online zamów TUTAJ czat, tyle minut ile chcesz. Wycenię, opłacasz i czatujemy. Czat online jest dostępny z kraju i z zagranicy.

Rekomendacje

☆☆☆☆☆☆
(2020-11-20 17:30)
Skorzystałam z czatu i otrzymałam trafną i obszerną wróżbę. Jeśli, ktoś szuka rzetelnej wróżki i trafnej przepowiedni, to Pani Nina jest w tym doskonała. Z całego serca❤️POLECAM!  Czat tylko 2,19 zł minuta a wątpliwości rozwiane.
 

Uczucia
Praca
Finanse
Biznes