Wróżka Anastazja M
Napisz do wróżki

708 788 687 kod 10
(koszt 4,92 zł z VAT/min)

SMS o treści : Anastazja -Twoje pytanie,imię i data urodzenia wyślij na 7336
(3,69 PLN z VAT )

CZAT

KONTAKT Z NIEMIEC


Jeśli przebywasz na terenie Niemiec i masz dostęp do telefonu stacjonarnego, w każdej chwili bez problemu możesz połączyć się z Wróżka Anastazja M bez zamawiania rozmowy.
0900 310 24 66 wew. 607
0,99 € z VAT/min
Usługa dostępna z niemieckich telefonów stacjonarnych.
Pierwsza minuta połączenia bezpłatna.

ZAMÓW ROZMOWĘ - ODDZWONIĘ


Zamów
2,99 zł brutto za 1 minutę połączenia.

Wróżka Anastazja M

ostatnia aktywność
13.11.2017 (11:10)

Witam serdecznie! Moje życie zawsze komuś, czemuś musi służyć. Ezoteryką zajmuję  się od 37 lat. Podczas konsultacji w zależności od pytań posługuję się zdobytą wiedzą. Z wykształcenia jestem psychoterapeutą, mediatorem , hipnoterapeutą, zajmuje się karmą i ludzkim losem. Jestem zielarką  Każdy ma misje do spełnienia i ją należy odkryć, by znaleźć spokój i szczęście. Żadna ze sztuk dewiacyjnych nie jest mi obca. Obecne zgłębiam tajniki dietetyki w rzadkich chorobach metabolicznych. Nie straszę karmą rodową i obciążeniami, szukam przyczyny i znajduje rozwiązanie, bo wierzę w to że każdy może być szczęśliwym i zmieniać swoją biegunowość na plus. Niepowodzenia są po to by je pokonywać i mocno stać na nogach, podczas zawirowań życia stajemy się silniejsi. Wykonuje talizmany i skrypty runiczne, oczyszczam aurę. Nie działam przeciwko drugiemu człowiekowi. I Ty możesz sprawić by Twoje życie stało się bardziej barwne i soczyste, wspieram od ponad 20lat dzieci chore na fenyloketonurię.

Jeśli chcesz coś zmienić w małżeństwie,pracy,domu,w relacjach z bliskimi , nie wiesz dlaczego nie możesz znaleźć partnera,jakie popełniasz błędy ,chcesz poznać co mówi Twoja data urodzeni i portret psychologiczny, jaki dobrać kamień, kolor. Potrzebujesz doładowania energetycznego, zdjęcia obciążeń karmicznych,chcesz wiedzieć kim byłeś w poprzednim wcieleniu, doboru natury w diecie i znać swoje predyspozycje zdrowotne - zamów wideo rozmowę lub czat.Kontakt ze mną nie będzie stracony.

Pozdrawiam Anastazja M

Skorzystaj z mojej  porady,z dowolnego miejsca na świecie! Zamów Rozmowę-oddzwonię do Ciebie.

Płatności można realizować za pomocą płatności internetowych i tradycyjnych:

 
  • PayPal
  • PeoPay
  • przelewu tradycyjnego
  • na poczcie

Najnowsze Rekomendacje

☆☆☆☆☆☆
(11-09-2017 08:40:01)
Wróżka Anastazja M jest godna polecenia! Korzystałam u Niej już kolejny raz z rytuału i kolejny raz udało się! To naprawdę cudowna Czarodziejka, która jednocześnie służy zawsze pomocą i wsparciem, a ponadto Jej wróżby sprawdzają się w 100 %. Serdecznie polecam, dziękuję i pozdrawiam cieplutko:) Anna
 

Magia
Hipnoza
Kariera
Zioła