Wróżka Nela Ket
Napisz do wróżki

708 788 687 Kod 19
(koszt 4,92 zł z VAT/min)

SMS o treści : Help Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 zł z VAT)

CZAT

KONTAKT Z ZAGRANICY


Jeśli mieszkasz za granicą i chcesz, by wróżka do Ciebie oddzwoniła, możesz w jej profilu poprzez Paypal lub karty: Visa i Mastercard opłacić rozmowę. W tytule wpłaty podać swój numer telefonu i preferowany czas rozmowy.
Koszt usługi 0.99€ z VAT za min. Czas oczekiwania na połączenie jest bezpłatny.

Wróżka Nela Ket

ostatnia aktywność
06.04.2020 (12:31)

Witaj! Jak miło, że mnie znalazłeś!

Moje doświadczenie życiowe wróżki online w połączeniu z dużą empatią pozwalają mi spojrzeć na źródło i pochodzenie twojego problemu, aby wspólnie z tobą znaleźć rozwiązanie. Moje wróżby są indywidualne i dostosowane do potrzeb klientów. Kładę karty tarota od 10 lat. Ponadto zajmuję się pracą z energią, magią. Jestem w stanie wczuć się w ciebie i twój obecny stan do tego stopnia, że ​​dostrzegam blokady energetyczne, które wyzwalają u ciebie problemy.

Często też mylimy ciągłe powtarzanie tych samych przeżyć nazywając je karmą albo pechem, którymi mogą być problemy partnerskie, finansowe, brak pracy, zmartwienia rodzinne, ale także poczucie odrzucenia lub brak poczucia własnej wartości. Ale najczęściej nasza intuicja chce nam tylko dać sygnał, by poszukać sposobu i uwolnić się od problemu. Właśnie od tego zaczynam sesję z kartami dla Ciebie. Wspólnie popracujemy nad twoimi problemami i znajdziemy rozwiązania, które możesz zastosować w życiu codziennym... nauczę cię, jak możesz spełnić swoje marzenia i spojrzeć pozytywnie w przyszłość. Ważne jest dla mnie, abyś mógł samodzielnie zarządzać swoim życiem i cieszyć się nadzieją, pewnością siebie i miłością. Proszę o wyrozumiałość, że nie będę wróżyć w kwestiach zdrowotnych. Jeśli masz jakieś problemy, skontaktuj się z lekarzem.

Życzę pomyślnych wróżb, powodzenia, światła i miłości

Uwaga:

Aby wykupić 1 z poniższych usług kliknij na zdjęcie, zapłać i prześlij dane do wróżby Tutaj

 

Rozkład roczny 150 zł                                  Analiza partnerska 100 zł

   

       

Analiza karmiczna 100 zł                         Rytuał magiczny- intencyjny - 180 zł

Rekomendacje

(2020-01-03 02:14:17)
☆☆☆☆☆☆
Droga wróżko, dziękuję za wielkie wsparcie, jasną, dokładną analizę sytuacji.
Masz niesamowity talent i dobre serce. Mogę tylko polecić wszystkim szukającym prawdy.
 

Tarot
Jasnowidzenie
Biała Magia
Horoskopy