Wróżka Nela Ket
Napisz do wróżki

708 588 502 Kod 1
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści : Help Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 zł z VAT)

CZAT

Wróżka Nela Ket

ostatnia aktywność
21.10.2020 (10:01)

Witaj! Jak miło, że mnie znalazłeś!

Moje doświadczenie życiowe wróżki online w połączeniu z dużą empatią pozwalają mi spojrzeć na źródło i pochodzenie twojego problemu, aby wspólnie z tobą znaleźć rozwiązanie. Moje wróżby są indywidualne i dostosowane do potrzeb klientów. Kładę karty tarota od 10 lat. Ponadto zajmuję się pracą z energią, magią. Jestem w stanie wczuć się w ciebie i twój obecny stan do tego stopnia, że ​​dostrzegam blokady energetyczne, które wyzwalają u ciebie problemy.

Często też mylimy ciągłe powtarzanie tych samych przeżyć nazywając je karmą albo pechem, którymi mogą być problemy partnerskie, finansowe, brak pracy, zmartwienia rodzinne, ale także poczucie odrzucenia lub brak poczucia własnej wartości. Ale najczęściej nasza intuicja chce nam tylko dać sygnał, by poszukać sposobu i uwolnić się od problemu. Właśnie od tego zaczynam sesję z kartami dla Ciebie. Wspólnie popracujemy nad twoimi problemami i znajdziemy rozwiązania, które możesz zastosować w życiu codziennym... nauczę cię, jak możesz spełnić swoje marzenia i spojrzeć pozytywnie w przyszłość. Ważne jest dla mnie, abyś mógł samodzielnie zarządzać swoim życiem i cieszyć się nadzieją, pewnością siebie i miłością. Proszę o wyrozumiałość, że nie będę wróżyć w kwestiach zdrowotnych. Jeśli masz jakieś problemy, skontaktuj się z lekarzem.

Życzę pomyślnych wróżb, powodzenia, światła i miłości.

Rekomendacje

(2020-01-03 02:14:17)

☆☆☆☆☆☆
Droga wróżko, dziękuję za wielkie wsparcie, jasną, dokładną analizę sytuacji. Masz niesamowity talent i dobre serce. Mogę tylko polecić wszystkim szukającym prawdy.

Tarot
Jasnowidzenie
Biała Magia
Horoskopy