Anielskie liczby

Anielskie liczby


Czy kiedykolwiek spojrzałeś na swój telefon i odkryłeś, że jest dokładnie 17:17?

 

Pewnie spotkałeś się z pojęciem Anielskie Numery, Anielski Przekaz. Być  może temat Ciebie zaintrygował? Może chcesz wiedzieć coś więcej?
Czy miewałeś sytuacje, kiedy gdziekolwiek nie spojrzałeś,  pokazywał się ten sam ciąg  liczb ? To nie przypadek !  To zjawisko, ten przekaz nazywany Angel Numbers.
To nie tylko liczby, to  są  w pełni zakodowane wartości i  pełne sensu wiadomości, które są, wysyłane  przez Twojego duchowego przewodnika. Twój opiekun chce dać Ci do zrozumienia, że jest przy Tobie, czuwa i żebyś nigdy nie tracił wiary. Anioły  opiekuje się Tobą i nie chcą, byś stracił wiarę.

 

Czym są liczby aniołów?
 

Jednym z najczęstszych znaków przesyłanych nam przez Anioły są sekwencje numeryczne takie, jak 111, 333 i 1234. Liczby,  to jedno z podstawowych narzędzi, którymi Anioły posługują się,  byśmy mogli odczytać ich przekaz. To  coś, co możemy zrozumieć.
Jeśli chcesz poznać podpowiedzi, co ważnego chcą Ci przekazać, zamieszczam ważny klucz. Bądź uważny, cierpliwy, wytęż zmysły, weź głęboki oddech i czytaj!
000-  Twoi Aniołowie Stróże pomagają i prowadzą Cię w manifestacji tego, czego pragniesz w życiu. Masz opiekę, nie lękaj się.
111- Słuchaj swojej intuicji,  Aniołowie pomagają widzieć znaki,  słuchać wewnętrznego głosu,  przekazują, aby ufać sobie i słuchać swojego serca.
222- To komunikat, że jesteś w dobrym miejscu, o dobrej porze. Podążasz dobrą ścieżką. Twoje decyzje są słuszne
333-  Dostajesz wsparcie. Twój Duchowy Przewodnik przesyła Ci miłość i kieruje Tobą.
444-Jesteś chroniony. Jesteś bezpieczny, nic złego nie może się przydarzyć.
555-  Czeka Cię dobra zmiana, coś nowego się zbliża, byś mógł się rozwijać.
666-  To czas,  by  się przebudzić, wejść  na nową duchową  ścieżkę.
777-  Masz szczęście, cudowne rzeczy  teraz się spełnią.
888- Wszystko obecnie układa się tak, jak powinno. Nie martw się.
999-  To czas uwolnienia.  Wszystko, co niepotrzebne znika i transformuje. Zaczynasz  nowy rozdział  


Co sprawia, że ​​liczby aniołów są wyjątkowe?
 

Zacznijcie zwracać uwagę na znaki, a zobaczycie, jak głęboką wartość one mają, jak bardzo wzbogacają Wasze życie i jak czujecie się bezpiecznie. Nic nie jest w stanie Was złamać, w żadnych pozornie niekorzystnych okolicznościach. Liczby aniołów są magiczne I pojawiają się w najzwyklejszych miejscach. Możesz je widzieć  na zegarach, w adresach, numerach telefonów i tablicach rejestracyjnych. Numery aniołów mogą nawet pojawiać się na paragonach, metkach z cenami i planach podróży.
Ich znaczenie jest osobiste. Na przykład, jedna osoba może postrzegać „333” jako znak, że jest na dobrej drodze, podczas gdy inna może postrzegać „333” jako potwierdzenie intuicji. Kiedy obserwujesz numery anielskie, radzę zatrzymać się, wziąć długopis i kartkę (lub aplikację do notatek w telefonie) i zanotować wszelkie myśli, pomysły lub wrażenia, które przyjdą ci do głowy. W ten sposób możesz pielęgnować wyjątkową relację z tą liczbą aniołów i za każdym razem, gdy pojawi się w przyszłości, już będziesz wiedział/ła, co ta sekwencja oznacza w twoim życiu.


Autor Astrolog Monika polecam sesje Uzdrawiania Duchowego i Sesje z Twoim Aniołem  Stróżem.