Wróżka Solen
Napisz do wróżki Rozpocznij czat

708 577 501 kod 3

SMS o treści : Przepowiednia -Twoje pytanie wyślij na 73480
(3.69 zł z VAT)

KONTAKT Z ZAGRANICY


Jeśli mieszkasz za granicą i chcesz, by wróżka do Ciebie oddzwoniła, możesz w jej profilu poprzez Paypal lub karty: Visa i Mastercard opłacić rozmowę. W tytule wpłaty podać swój numer telefonu i preferowany czas rozmowy.
Koszt usługi 0.99€ z VAT za min. Czas oczekiwania na połączenie jest bezpłatny.

Wróżka Solen

ostatnia aktywność
19.05.2024 (17:16)

 

Jeśli nurtują Cię wciąż powracające pytania, odczuwasz samotność, nie wiesz którą droga pójść zadzwoń lub napisz do mnie. Razem znajdziemy odpowiedzi na Twoje pytania a Tarot wskaże Ci drogę, która będzie najlepszym wyborem w danej sytuacji. Pomogę odnaleźć Ci szczęście, radość i spokój.

W celu uzyskanie właściwej pomocy przy rozwiązywaniu Twoich problemów posłużę się kartami Tarota. Odpowiem na pytania z zakresu: - spraw uczuciowych - relacji międzyludzkich i partnerskich - sfery zawodowej i finansowej - zdrowia w sposób bardzo ogólny, dokonując analizy czakr i ciał subtelnych. Zapraszam więc do kontaktu.

Zadzwoń lub prześlij swoje pytanie do kart wraz ze swoim imieniem i datą urodzenia. Sprecyzuj swoje pytanie w jasny, czytelny sposób, tak jak czujesz. Jeśli chcesz opisz krótko swoja sytuację.

O mnie

Moja pasja miała swój początek w domu rodzinnym. Z kart klasycznych wróżyła moja mama, wzbudzała tym moją ogromną ciekawość co było początkiem poszukiwań i mojego ogromnego zamiłowania do kart Tarota. W późniejszym czasie zainteresowały mnie także inne techniki prognozowania przyszłości, runy i praca z wahadłem. Aby mieć wgląd w terapie związane z przepływem energetycznym w sferze fizycznej, ciał subtelnych i czakrach ukończyłam kursu Reiki według metody Mikao Usui a następnie Kurs Bioenergoterapii Praktycznej rekomendowany przez Polskie Zrzeszenie Naturoterapeutów Dyplomowanych w Warszawie.

Uwaga: Moja wróżba i praca energetyczna nie zastępują wizyty u lekarza lub lekarza alternatywnego.

Biznes
Miłość i Związek
Praca
Emocje

1 opinia

  1. Sila 14 marca 2022 (20:13)

    Rewelacyjna wróżka. Umie doradzić, piękne i obszerne pisze analizy. Przyszłość i przeszłość genialnie opisuje, wszystko się sprawdza. Jestem bardzo zadowolona i bardzo dziękuję