Horoskop Roczny

Horoskop Roczny

Co gwiazdy zaplanowały dla Ciebie w tym roku? Niezależnie od tego, czy chcesz wiedzieć, co się stanie z Twoim związkiem, karierą, czy ogólnie z życiem, sporządziłam ogólną prognozę na nadchodzący rok. Wybierz swój znak i sprawdź swój horoskop roczny.

 

Horoskop roczny Baran

W nowym roku będzie wyjątkowo ciekawie, bo korzystne zmiany czekają Barany niemal we wszystkich sferach życia. Znajdziesz czas na spotkania z przyjaciółmi i rodziną, będziesz duszą towarzystwa, rozmowny, bezkompromisowy i jak najczęściej uśmiechnięty. Przed Tobą poważne decyzje, ponieważ zapragniesz wreszcie związać się na całe życie. Plany ślubne będą bardzo konkretne i zaczniesz je wcielać w rzeczywistości. Kandydat na początku może być zaskoczony i zaszokowany. Spokojnie, daj mu czas na przyzwyczajenie się do nowej sytuacji. Wszystko się ułoży. Twoje pomysły mogą wprawić w zakłopotanie rodzinę, spokojnie przemyśl ślubny budżet. Nie szukaj dziury w całym i nie irytuj się z byle powodu.

Barany w stałych relacjach w pierwszej połowie roku mogą czuć się osaczone. Wszyscy będą zwracać się do Ciebie ze swoimi najmniejszymi kłopotami. Szczególnie dzieci będą wymagające i absorbujące. Partner może powtarzać, jak bardzo Cię kocha. To bardzo dobry moment na wspólne wakacje, odrodzenie uczuć, przeżycie drugiego miesiąca miodowego. Tylko pozazdrościć takiej wspólnoty dusz. Druga połowa roku to spokój, zwolnisz tępo, a dni będą spokojnie płynąć. 

Docenisz teraz siłę i wartość prawdziwej przyjaźni. Nie będziesz szczędził czasu dla osób, z którymi łączą cię szczególne więzi duchowe. Niestety, nie wszystkich będziesz mógł zaliczyć do tego grona. Dowiesz się, że ktoś koleguje się z Tobą tylko po to by Cię wykorzystać i potraktować przedmiotowo. Niewykluczone, że rozgoryczony i zawiedziony postanowisz zerwać znajomość z taką osobą.

Byk

Zastanów się na poważnie, czego i kogo szukasz w miłości. Kto był by odpowiednim partnerem, mężem i rodzicem dla Twoich dzieci. Ten rok to dobry czas na zmiany. Nie czekaj, działaj. Nic samo się nie zadzieje i nie zjawi się książę z bajki. Działanie i nakład pracy, nawet niewielki spowoduje, że życie przyniesie bardzo miłą niespodziankę, spełnienie w miłości, pożegnanie samotnych wieczorów. Jeśli boisz się rozczarowania? Mimo to zaryzykuj. Masz okazję przeżyć coś pięknego. Kieruj się w pierwszej połowie roku intuicją, ona najlepiej podpowie czego Ci brak i czego potrzebujesz. 

W stałych relacjach zawirowania, szczególnie wiosną. Jednak do wakacji po trudnych chwilach nie będzie śladu. Nie bój się wyzwań. Dzięki nim będziesz mógł wykazać się inteligencją i przedsiębiorczością. Bliscy na pewno to docenią i wesprą. Mogą zaskoczyć Cię bardzo pozytywnie. Jeśli coś się kończy, jakaś relacja chyli się ku upadkowi, nie przyśpieszaj biegu wydarzeń. Na razie niech strona przeciwna działa. 

Ważną rolę w Twoim życiu może odegrać osoba z najbliższego otoczenia. Jest ktoś, kto jest gotowy pomóc i doradzić. Czasem trzeba spojrzeć na problemy z innej strony. Pod koniec roku czekają Cię przyjemne chwile, podróże, nowe pomysły, które uczynią życie ciekawszym i bardziej kolorowym.

         Możesz zamówić swój indywidualny horoskop roczny lub miesięczny  klikając na kopertę mail

Horoskop roczny Bliźnięta

Ten rok to dobry czas na porządkowanie spraw rodzinnych i planowania przyszłości, szczególnie w drugim kwartale. Trud, który wtedy podejmiesz opłaci się. Przed Tobą wiele zadań. Musisz wszystko tak zorganizować aby sprawy potoczyły się płynnie. Wyjazdy dla przyjemności w tym roku mogą być trudne do zorganizowania. Najważniejsze będą obowiązki, praca i finanse. Wiele będziesz chciał zrobić na raz, nie rób jednak nic na siłę, bo poczujesz opór i organizm może się poważnie zbuntować. Po rozpieszczajcie  drugie połówki. Warto stworzyć atmosferę domowej sielanki. Spokój ukoi nerwy męża. Gwiazdy mówią, że będzie potrzebował Twojej siły do zmagań z rzeczywistością. 

Drugiej połowie roku będą Cię cieszyć sprawy rodzinne. Miłe wspólne spotkania, wyjazdy. Również sytuacje które są latami nie do rozwiązania będą miały szansę, aby ruszyć z miejsca. Możecie dojść do porozumienia w sprawach majątkowych, zacząć się komunikować, rozmawiać. Warto również wyciągnąć rękę do rodzeństwa i zakończyć waśnie. Sprawdzicie się jako przyjaciele. Będziecie żyć problemami innych. Chwilami okaże się to męczące, ale poczujecie satysfakcję, że pomagacie komuś wydostać się z tarapatów.

Zakochane Bliźnięta powinny dmuchać na zimne. Nie wszystko ułoży się zgodnie z planem. W dodatku trudno będzie się dogadać z partnerem.

Horoskop roczny Rak

Nowy rok to czas deklaracji, szczególnie w pierwszej jego połowie. To odpowiedni moment na przeprowadzenie poważnych rozmów, szczególnie z partnerem. Skorzystaj. Problemy Cię nie ominą zwłaszcza wiosną. Nie odkładaj nic na później. Jeśli od dawna nic nie czujesz do partnera, to teraz jest dobry moment aby mu o tym powiedzieć. Przeciąganie tej relacji na siłę na siłę nie ma sensu. Również to trwanie przy sobie nie pozwoli wam obojgu na rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu. 

Raki, które kochają i bardzo poważnie podchodzą do swojego związku Gwiazdy ośmielą do składania deklaracji, a może i do snucia poważnych planów małżeńskich. Z kolei Raki, które mają już dawno za sobą wypowiedziane sakramentalne słowo tak, w okresie zimy ogarnie chaos. Nawet najrozsądniejsze Raki można będzie wyprowadzić z równowagi. Zaprzątać was będą drobiazgi i wątpliwości. Jeśli nie chcecie napytać sobie biedy i męczyć się potem w nieprzyjemnej atmosferze, panujcie nad nerwami. 

W Twoich rozterkach pomocni będą bardziej przyjaciele niż bliska rodzina. Wykażą się empatią i wyrozumiałością. Bez obaw możesz słuchać ich rad. Pomogą Ci uniknąć wielu nieprzyjemności i trudnych momentów. Na horyzoncie pojawią się też nowe, cenne znajomości, szczególnie w okresie wakacji. Będziesz je przyciągać niczym magnez. Świetnie dogadasz się zarówno z tymi, którzy żyją w ciągłej pogoni za nowymi doznaniami, jak i tymi, którzy potrafią znaleźć sens w życiu duchowym, a nawet codziennym. Jeśli jesteś z kimś poróżniony, wyciągnij rękę na zgodę. Nie udawaj, że nic się nie stało, staraj się utrzymać stosunki w miarę poprawnie.

Na Rybach się nie zawiedziesz, a Bliźnięta dadzą Ci ogromne wsparcie. 

Lew

Więcej cierpliwości. Nie uciekaj, tylko odważnie stawiaj czoło problemom. To Ci się bardzo opłaci. Jeśli dopiero wchodzisz w związek, nie daj się ponieść emocją. Nie krytykuj i nie bądź tak wymagający, bo partner może nie wytrzymać napięcia i zwyczajnie zniknąć z Twojego życia. Wiosna będzie pełna napięć. Wakacje zapowiadają się bajkowo. Poznasz nowych ludzi, a te znajomości mogą przerodzić się w dozgonną przyjaźń. Jesienią przytłoczą Cię sprawy codzienne i rozmaite obowiązki, od których najchętniej byś uciekł i zaszył się gdzieś w samotności. Ale nie rób tego. Pilnuj swoich zadań i trzymaj rękę na pulsie. Bo nawet jeśli w Waszym związku powieje chwilowo chłodem, to szybko odnajdziecie wspólną płaszczyznę porozumienia. Gdy zaczniesz robić uniki, możesz tylko wszystko pogorszyć. Święta zapowiadają się już w pełni rodzinnie i spokojnie.

Jeśli jesteś Lwem z początku znaku będziesz pod wpływem buntowniczych emocji. Zaczniesz szukać przygód, wrażeń i działać impulsywnie. Możliwe, że w przypływie emocji zerwiesz z kimś lub dasz się uwieść. Uważaj na romanse w pracy, mogą skończyć się bardzo źle. 

Zacieśniaj więzi, szczególnie z dziećmi. Teraz bardzo Cię potrzebują i chcą byś im  okazał miłość. W pierwszej dekadzie Twoje życie towarzyskie nabierze rozmachu. Gwiazdy otoczą Cię ludźmi, których dawno nie widziałeś. Możesz odświeżyć jakieś znajomości z przed lat, ugościć dalekich kuzynów. 

Od Panny otrzymasz ważne informacje, uważaj na Skorpiona.

Panna

Nie skąp ukochanej osobie pochwał i okazuj jej uczucia. Doceniaj to co masz. Zakończ jakąś zadawnioną sprawę w rodzinie, nie przedłużaj tego. Nie żałuj sobie rozrywki i dobrej zabawy. Relacje towarzyskie rozkwitną. Dalsi i bliżsi znajomi zechcą się z Tobą częściej spotykać. Korzystaj z tych zaproszeń, bo któreś z nich przyniesie Ci bardzo ciekawą propozycję. Jak ognia unikaj plotkowania, mogą z tego wyniknąć nieprzyjemne sytuacje. Nie ufaj też pogłoską rozsiewanym przez rodzinę. Pamiętaj, by wyraźnie oddzielić strefę prywatną od zawodowej. Jeśli musisz zabierać pracę do domu, to przynajmniej nie zajmuj się nią kosztem rodziny. Ona będzie Cię teraz bardzo potrzebować, szczególnie w czasie weekendów. 

Zimą nie będziesz mieć siły walczyć o miłość. Albo całkowicie odetniesz się od uczucia, albo weźmiesz tylko to co samo do Ciebie przyjdzie. Pamiętaj by nie być z kimś z poczucia obowiązku. Lato postawi wyzwania, możesz zauważyć u partnera dziwne zachowanie, a nawet fascynację kimś z otoczenia. Daj mu odczuć, że to Ci przeszkadza, nie zostawiaj tego własnemu biegowi. Jesienią postaraj się iść na kompromis i wraz z bliska osobą wybierz najprostsze rozwiązania. Tylko one mogą przynieść poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Gdy ukochanemu podwinie się noga, nie odmawiaj mu pomocy. Inaczej może to obrócić się przeciwko Tobie. Wolne Panny po maju dostaną zastrzyk pozytywnej, miłosnej energii.

Szczęśliwy miesiąc to wrzesień. Luty będzie najtrudniejszy w 2019 roku.

Wielki horoskop miłosny  przeczytasz tutaj

Waga

W pierwszej połowie roku dopisze Ci energia i entuzjazm. Uważaj na lenistwo. Walcz oto co ważne, kiedy czas Ci sprzyja, nie przegap pojawiających się okazji i szans w prawdziwej miłości. W domu harmonia i pozytywne realizowanie zamierzeń. Od rodziny uzyskasz informacje, które znacznie poprawia Twoje relacje z otoczeniem. Latem w uczuciach sprzyja Ci czas, więc zawalcz o bliska osobę, niech wie że zależy Ci na niej. 

W wakacje będziesz brylować w towarzystwie, więc jeśli wciąż Wago jesteś sama, na pewno poznasz kogoś interesującego. I na początku potraktujesz nowy związek lekko, to z czasem zaczniesz planować trwałą relację. W okresie zimy w trwałych związkach postanowicie coś zmienić. Zechcesz wyrwać się z marazmu, mimo, że przy okazji możesz zranić uczucia kogoś bliskiego. Pod koniec roku odezwie się do Ciebie ktoś, z kim od dawna nie miałaś kontaktu, mogą odżyć uczucia, dawne czasy wrócą niespodziewanie, a atmosfera będzie gorąca. Nawet jeśli rozstaliście się w niezbyt przyjemnych okolicznościach, nagle będzie miło. Urazy z przeszłości pójdą w zapomnienie. 

Nikogo z otoczenia nie krytykuj. Przyjaciele będą Ci się teraz chętnie zwierzać. Ustawi się do Ciebie kolejka proszących, szczególnie latem. Będą oczekiwać rady dotyczącej życiowych ważnych spraw. Dla niektórych staniesz się wyrocznią i niekwestionowanym autorytetem. Dla tego ostrożnie dobieraj słowa. Przede wszystkim nikogo nie oceniaj ani nie potępiaj. Inaczej będzie w śród domowników. W drugiej połowie roku wszyscy zechcą podważać Twoje opinie. Możesz poczuć, że nikt Cię nie słucha i nie rozumie tego co masz do powiedzenia. Pamiętaj, że więcej zyskasz wyrozumiałością, niż upieraniem się przy swoim.

Skorpion

W pierwszych miesiącach nowego roku wielka miłość puka do Twych drzwi. Postaraj się, a będzie z tego coś naprawdę poważnego. Po prostu miłość, miłość, miłość. Ta miłość spadnie na Ciebie jak grom z jasnego nieba. Będziecie odliczać godziny do kolejnego spotkania. Skorpiony w związkach latem spędzą z partnerem niezapomniane chwile. Nie będziecie mogli się ze sobą nagadać, oderwać od siebie oczu. Przyjdzie wam do głowy wiele świetnych pomysłów na wspólne spędzanie czasu. Jeśli jednak nie będziecie mogli pozwolić sobie na dłuższy urlop, wybierzcie się choćby na weekend.

Nie ze wszystkimi krewnymi będzie Ci po drodze. Jesienią z trudem zaakceptujesz decyzje bliskich. Wprowadzą one zmiany w Twoje życie. Zrozumiesz, że każdy ma prawo do niezależnych wyborów, nawet jeśli przy okazji popełnia mnóstwo błędów. Będzie też osoba w otoczeniu, która chce skłócić Cię z bliskimi. Mocno Cię tym rozczaruje. 

Lato to doskonały czas na zadbanie o siebie, zmianę wizerunku, nową fryzurę. Naładuj wtedy akumulatory na drugą połowę roku.

Wodnik da Ci popalić, a z Strzelcem przeżyjesz cudowne chwile.

Strzelec

Choć zimowe wieczory i noce nastrajają do romansów, lepiej zrobisz , jeśli zachowasz minimum zdrowego rozsądku. Gwiazdy ostrzegają prze pochopnym lokowaniem uczuć. Patrz bardziej krytycznie na płeć przeciwną, bo inaczej możesz ściągnąć na siebie coś, co Cię zaboli. Jeśli zaś przyjdzie Ci spędzać samotne godziny, nie martw się, to dobry czas na zajęcie się sobą. Przypomnij sobie, co planowałeś i ciągle odkładałeś na później. Teraz powinieneś odważnie zająć się realizacją tych planów. Układ planet zapowiada, że wszystko cudownie się ułoży. Po szalonej wiośnie, czas na letni relaks i odpoczynek. Pod gruszą, na hamaku lub działce. Daleki świat nie będzie Cię kusił. Docenisz za to uroki własnego kraju, najbliższej okolicy i własnego podwórka. Wakacje sprzyjają rodzinnym wyjazdom i spotkaniom  w gronie najbliższych. Zapragniesz towarzystwa ludzi, których dobrze znasz i przy których możesz czuć się swobodnie. Skłócone pary na nowo odnajdą do siebie drogę. Jeśli jesteś niewiernym partnerem, opamiętasz się i zaczniesz dostrzegać ryzyko oraz to co możesz stracić.

Pod koniec roku zaczniesz żyć tylko ambicjami. Przestaniesz używać romantycznych gestów i zaczniesz tylko wymagać. Uważaj, bo każdy ma granice wytrzymałości. Może nie warto psuć wieloletniego związku. Przemyśl wszystko dokładnie.

Pomocny czas to maj. Kryzys może przyjść w listopadzie. Byk będzie prawdziwym przyjacielem. 

Koziorożec

Pod wpływem Gwiazd zechcesz postawić na swoim. Byle nie za wszelką cenę. Postaraj się poznać zdanie innych. Możesz być zaskoczony jak wiele może to zmienić. Pracuj nad pokonaniem swojej nieufności i nieśmiałości do ludzi. Jeśli będziesz szukać wrogów na siłę i dziury w całym, w końcu na prawdę to znajdziesz. Nie bierz do siebie mniejszych i większych złośliwości i nie obrażaj się na niewybredne żarty. Ludzie mają różne poczucie humoru, poglądy. Jeśli możesz wyjedź na początku lata, choćby na przedłużony weekend. Jeśli nikt się z Tobą nie chce wybrać, pojedź na wczasy sam. Gwiazdy wieszczą, że z dala od domu możesz poznać osobę, która zmieni Twoje życie. Wprowadzi szczęście i zadowolenie. Wraz z nią pojawią się też nowe perspektywy. Daj sobie szansę i nie bój się z niej skorzystać.

Jeśli masz już partnera jesienią, w głowie będziesz miał tylko randki i miłosne igraszki. Zechcesz ochoczo przyjmować wszystkie propozycje ukochanej osoby. I słusznie, będziecie szczęśliwi i spełnieni. To idealny czas na zbliżanie się do siebie i pogłębianie więzi. Jeśli jesteś singlem skupisz się na podróżowaniu.

Pod koniec roku ochłodzisz swoje stosunki z przyjaciółmi. Mogą poróżnić Was poglądy na temat zasad życia we współczesnym świecie. Każdy będzie trzymał swoją stronę i nikt nie wyrazi chęci kompromisu. W domu przed świętami wprowadzisz swego rodzaju reżim. Tak zorganizujesz obowiązki domowe, by każdy miał coś do roboty. Każdy będzie Cię słuchał. Wspaniałe chwile w święta spędzisz z rodzeństwem.

Wodnik

Na początku roku nie obiecuj niczego. Nie składaj deklaracji bez pokrycia. Będziesz miał do tego skłonności. Przemyśl każde słowo. Letnia aura zachęci Cię do flirtowania. Szczególnie jeśli należysz do samotnych Wodników. Uważaj jednak by nie lokować uczuć zbyt pochopnie. Nie każda nowa znajomość musi przerodzić się w coś poważnego. Dopiero pod koniec roku masz szansę zakochać się z wzajemnością.

W związku będziesz z początkiem roku cenić najbardziej bezpieczeństwo i stabilność. Nie zaangażujesz się w żaden ryzykowny układ poza związkiem, choć pojawi się taka możliwość, szczególnie w miejscu pracy. Nie zechcesz się też pchać na trzeciego. Nawet, gdy spotkasz osobę, z którą chętnie byś poflirtował. Latem o sprawy bliskich nie musisz się martwić. Potoczą się swoim rytmem, więc nie ma sensu ani w nie ingerować, ani przesadnie się nimi interesować. W szczególności daj niezależność dzieciom. Nie wymagaj od nich za dużo, bo to może obrócić się przeciwko Tobie. W kontaktach z dalszą rodziną czeka Cię trochę niesnasek, głównie o pieniądze. Nie dostaniesz tego co Ci się należy, lub wydaje Ci się , że powinno być Twoją własnością. Nie jest to rok na roztrząsanie spraw majątkowych. Zwłaszcza w drugiej połowie roku wszelkie sprawy urzędowe mogą być dla Ciebie niekorzystne. 

Zarozumiałość Byka wyprowadzi Cię z równowagi, przy Bliźniętach poczujesz się najlepiej. 

Ryby

Początek roku upłynie Rybą pod znakiem melancholii. Za jej sprawą chętniej będziemy wspominać przeszłość, niż myśleć o przyszłości. Niejedna łza zakręci się w oku na myśl o dawnej miłości, letnim romansie czy beztroskim flircie. Od ponurej rzeczywistości uciekać zaczniesz w świat filmów oraz snów. Latem w miłości pójdziesz na całość. Twój nowy związek rozkwitnie i będziecie snuć śmiałe plany na przyszłość. Ogólnie nielubiany listopad to dla Ciebie najszczęśliwszy miesiąc tego roku. Zamiast psioczyć na pogodę, rusz się więc z domu. Siedząc przed telewizorem przegapisz wszystkie niepowtarzalne szanse, którymi obdarzają Cię Gwiazdy. Otwiera się przed Tobą nowa, szeroka przestrzeń do działania. Ustąpią przeszkody, które Cię blokowały. A ludzie chętnie będą  robić dla Ciebie, co zechcesz. Jeśli myślisz, że ktoś Cię nie zauważa lub nie docenia, przekonasz się, że jesteś w błędzie.

Jesienią Twój dom stanie się oazą spokoju. Będziesz w nim chętnie przebywała. W stałym związku seks na pewno nie będzie teraz nudny. Jeśli nie znalazłaś jeszcze swojej drugiej połowy, to możesz mieć problem z nadmiarem kandydatów. Tu Cię ktoś nęci, tam ktoś się szalenie podoba. Ostatecznie zdecydujesz się na kogoś, kto zaimponuje Ci wiedzą i potrafi rozbawić. Ale nie śpiesz się z ostateczną decyzją. Zdaj się na głos serca, ono rzadko się myli. 

Rak zachęci Cię do działania, Strzelec wesprze.

Sporządziła horoskop na podstawie kart tarota wróżka Krystyna

Kontakt

708 588 502 kod 0
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści :KABALA Twoje pytanie wyślij na 73480
(3,69 PLN z VAT)

Wykorzystano zdjęcie autorstwa wróżka Kumczo.Tekst na wyłączność Ezolinia Wróżby.