Horoskop Roczny

Horoskop Roczny

Czy chciałbyś wiedzieć, jaki czeka Ciebie rok 2020 pod względem miłości, pieniędzy, rodziny, kariery i zdrowia? Jeśli tak jest, to trafiłeś we właściwe miejsce.

Horoskop na 2020 rok daje głęboki wgląd w to, jak wypadnie rok dla 12 znaków zodiaku. Zapraszamy do lektury. Wybierz swój znak i sprawdź swój horoskop roczny.

Horoskop biznesowy na rok 2020

BARAN
Baranie, przygotuj się na bardzo obiecujący rok 2020! W obszarze kariery czekają Cię nowe możliwości i nieuniknione zmiany w miejscu pracy. Miłość i związki będą harmonijne. Zadbaj o relacje z bliskimi i współpracownikami. U niektórych powiększy się rodzina. Finansowo rok jest bardzo korzystny, zwłaszcza po czerwcu.
BYK
Przygotuj się na podjęcie istotnych decyzji dotyczących sfery zawodowej lub relacji. Początek roku będzie nieco trudny pod względem finansowym, jednakże sytuacja pieniężna będzie znacznie lepsza niż w poprzednich latach. Ponadto możesz również oczekiwać awansu lub zmiany pracy na korzystniejszą.
BLIŹNIĘTA
Rok 2020 da Tobie wiele możliwości, aby Twoje życie było przyjemne i ekscytujące. Dlatego możesz wypróbować nowatorskie i nowoczesne pomysły i metody we wszystkim, co robisz. Finanse będą płynąć z różnych źródeł . Współpraca najlepiej się ułoży z ludźmi z poza granic kraju. Postarajcie się Bliźnięta podzielić swoje zainteresowanie i czas między rodzinę a siebie i pracę.
RAK
Prognozy co do finansów dla Was wskazują na niezbyt korzystną pierwszą połowę 2020 r. i bardzo zachęcającą drugą połowę. Dlatego rozsądnie będzie nie inwestować w ryzykowne przedsięwzięcia w pierwszej połowie. Możesz także Raku ponieść nieoczekiwane wydatki. Będziesz też musiał opracować nowe strategie postępowania z współpracownikami, zwłaszcza, jeśli zależny jesteś od ich pomocy.
LEW
Nastąpią zmiany w obszarze relacji i dobrobytu. Przedsiębiorcy mogą oczekiwać nowych projektów i znacznych korzyści finansowych. Natomiast wydatki również rosną proporcjonalnie i powinieneś lepiej planować oszczędzanie pieniędzy w ramach swojego budżetu niż to robisz w chwili obecnej. Jedynym minusem jest fakt, że mogą nastąpić u Was zawirowania rodzinne, rozstania i odciągnąć od sfery pracy.
PANNA
Przepływ pieniędzy będzie stały przez cały rok. W związku z tym możecie inwestować w nieruchomości lub kupić pojazd. Po pierwszym kwartale możecie inwestować w nowe przedsięwzięcia biznesowe. Dadzą zadawalające zyski. Jeśli macie do czynienia z akcjami i obligacjami to również osiągniecie znaczne korzyści.
WAGA
Droga Wago będziesz zarabiać na różne sposoby, Twoje wydatki również będą rosły. Dlatego powinnaś sporządzić wykonalny plan finansowy w celu monitorowania swoich dochodów i wydatków. Pierwszy kwartał da znaczny przypływ pieniędzy. Drugi kwartał roku będzie pomyślny przy nabywaniu nieruchomości. Pod koniec roku oczekuj jeszcze więcej szczęścia.
SKORPION
Rok 2020 da Tobie wystarczającą liczbę wpływów na pokrycie wydatków i inwestycje. Da Ci dużo niezależności, możliwości i mniej niż obecnie ograniczeń co może Cię prowadzić do ryzykownych działań, które mogą zakończyć się stratami. Będzie też dobrym nauczycielem, ale od Ciebie zależy czy wyciągniesz wnioski z lekcji.
STRZELEC
2020 rok zapowiada, że osoby spod znaku ​​Strzelca przeanalizują swoje doświadczenia i podejmą ważne decyzje, aby ożywić swoje życie nie tylko zawodowe. W rezultacie spróbują pozbyć się wszystkich starych przyzwyczajeń i zacząć od nowa za rok. Finansowo korzystny czas przed wami. Wszystkie uśpione projekty ożyją, a wy posmakujecie sukcesu w innowacyjnych zadaniach.
KOZIOROŻEC
Jesteś wyczerpany napięciami z przeszłości i chcesz się zrelaksować i zdystansować od wielu spraw i ludzi. Dlatego zwrócisz Koziorożcu swoją uwagę na duchowość i poddasz się metodom relaksacyjnym, takim jak medytacja i joga. Rok zapowiada wiele pomyślności i możliwości pozyskiwania pieniędzy. Dotychczasowe przedsięwzięcia przyniosą duże profity.
WODNIK
Biznesmeni powinni unikać rozpoczynania nowych projektów i unikać niepotrzebnych wydatków. Wszystkie inwestycje spekulacyjne jeszcze raz rozważyć. Być może będziesz musiał Wodniku wydać pieniądze na podróże, których nie da się uniknąć. Niezależnie od napływu kapitału musisz ściśle kontrolować wydatki. Dopiero koniec roku 2020 zapowiada się bardzo korzystnie w dziedzinie finansów.
RYBY
Biznesmeni będą w stanie pokonać konkurencję i osiągać większe zyski. Jeśli zainwestują w przedsięwzięcia spekulacyjne, zwroty będą całkiem spore. Firmy partnerskie staną w obliczu pewnych trudności, a transakcje dotyczące nieruchomości nie przyniosą zysków . Ogólnie rzecz biorąc Rybo, dostaniesz dużo pieniędzy i wydasz to samo.


Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś. Dzwoń 708 588 502 Kody od 0-9 opłata 3,69zł z VAT/min. Odwiedź nas na stronie www.ezoliniawrozby.com

Autor tekstu tarocistka Agnelya porozmawiasz z nią klikajc tutaj

Horoskop roczny na rok 2020

BARAN

Czas szukania swojego miejsca w każdej sferze życia. Niektóre Barany mogą dosłownie zmienić miejsce zamieszkania i będą musiały przystosować się do nowych okoliczności. Zechcesz osiągnąć więcej niż dotychczas, ale postaraj się akceptować tych, którzy współistnieją z Tobą zarówno w domu jak i pracy. Ważne będzie, aby znaleźć porozumienie z otoczeniem, by pomyślnie realizować cele.

BYK

Aktywny rok, który może przynieść pomyślność w każdej sferze, na której się skupisz i podejmiesz działań. Twoja kariera zawodowa może nabrać rozpędu. Związki nieformalne możesz zalegalizować lub rozpocząć jakikolwiek nowy rozdział w swoim życiu. To dobry czas na wszelkie zmiany, przeprowadzki lub realizację nowych pomysłów. W finansach również zauważysz polepszenie.

BLIŹNIĘTA

Zapowiada się szczęśliwy rok, w którym wiele dobrego może przyjść do Ciebie przez przypadek. Odnosi się to zarówno do spraw finansowych (możliwe wygrane w grach liczbowych), zawodowych (może nadarzyć się okazja zdobycia pracy swoich marzeń) i uczuciowych, gdyż plany ślubu się skonkretyzują, lub poznasz kogoś wyjątkowego. Przyjaźnie również Cię usatysfakcjonują.

RAK

W tym roku nie działaj sama, bo więcej osiągniesz w wyniku współpracy. W sferze zawodowej powiedzie Ci się z korzystnymi umowami i kontraktami, znajdziesz pracę w dobrej firmie, gdzie są odpowiednie zarobki, lub osiągniesz zadowolenie w obecnej. W miłości czas szczęśliwy dla związków partnerskich i poznania właściwej osoby, z którą możesz wiązać swoją przyszłość.

LEW

Nie braknie Ci siły przebicia, więc wszystkie cele, jakie sobie postawisz w tym roku, będą dla Ciebie osiągalne. Możesz poprawić swoje finanse, awansować w pracy lub stworzyć sobie sprzyjające okoliczności do zrealizowania jakiegoś marzenia. Będziesz mogła liczyć na rodzinę i przyjaciół, którzy będą Cię wspierać we wszystkich działaniach, a w gronie znajomych samotni znajdą nową miłość.

PANNA

Jeśli chcesz, by Twoje plany się zrealizowały, trzeba się przeorganizować i myśleć bardziej realistycznie. Łatwo będzie o błędną decyzję, lub zaczniesz zbyt długo analizować, co powinnaś zrobić, co może spowodować opóźnienia i niektóre plany przełożysz na przyszły rok. W uczuciach za to daj sobie więcej czasu, jeśli masz wątpliwości i nie śpiesz się do ołtarza. Czas rozjaśni Ci sytuację.

WAGA

Rok optymizmu, wyraźnie wyznaczonych celów i sukcesów, które okażą się osiągalne. Nie braknie Ci energii do działania, co pomoże rozwinąć karierę zawodową, wprowadzi Cię w czas dobrej passy finansowej i dopisze Ci zdrowie, co wpłynie na pomyślne rezultaty działań. W uczuciach również okres sprzyjający zarówno dla stałych związków partnerskich jak i dla osób poszukujących miłości.

SKORPION

Rok sprzyjający szczególnie finansom. Możliwy przypływ dochodów, wzmocnienie swojej pozycji zawodowej i wzbogacenie się przy mądrym zarządzaniu sprawami przyziemnymi. W uczuciach również poczujesz stabilizację i poczucie bezpieczeństwa. Osoby samotne znajdą właściwego partnera, a związki partnerskie umocnią się w tym roku i przyniosą wiele satysfakcji.

STRZELEC

Rok ten może okazać się przełomowy. Wszelkie trudności, jakie się pojawią, przekujesz w swój sukces, jeśli tylko się zaangażujesz. Każda przeszkoda na Twojej drodze będzie postawiona po to, abyś ostatecznie polepszyła swoje życie w tych sferach, w których czujesz się dziś ograniczona. Z tego roku wyjdziesz silniejsza, niż jesteś dziś i uwolnisz się z toksycznych układów, jeśli takie istnieją.

KOZIOROŻEC

Rok fascynujących znajomości, inspirujących związków i powodzenia w sferze zawodowej. W finansach może dopomóc Ci szczęście, które sprowadzi sprzyjające okoliczności. Okres kreatywności i poszukiwania inteligentnych rozwiązań w przypadku ewentualnych problemów. Łatwo będzie wyrazić się w świecie zewnętrznym tak, aby wzbudzić zainteresowanie swoją osobowością.

WODNIK

Ustal jasno cele, abyś nie angażowała się w sprawy, które okażą się niewarte Twojego zainteresowania. Abyś poczuła spełnienie w tym roku, będziesz musiała podjąć się wyzwań, które wyzwolą w Tobie chęć działania, ale łatwo będzie zgasić Twój zapał. Czas wymagający odnalezienia równowagi między aktywnością a potrzebą zwolnienia tempa. W uczuciach interesująco, choć niespokojnie.

RYBY

Emocjonalna skrytość i ostrożność wpłynie na relacje z innymi. Odczujesz dużą potrzebę poczucia bezpieczeństwa i skupisz się na wzmacnianiu obecnych związków, z osobami którym ufasz. Rok stabilny, choć poczucie niepewności może Ci towarzyszyć i wzbudzać niepokój, jednak nic tak naprawdę Ci nie zagrozi. Nastaw się na pomyślny czas, bo ze wszystkim sobie poradzisz.

Autor wróżka Miranda

  © Miranda i Agnelya tekst

  © zdjęcie wróżki Kumczo

Horoskopy z poprzednich lat przeczytasz tutaj