Horoskop Roczny

Horoskop Roczny

Czy chciałbyś wiedzieć, jaki czeka Ciebie rok 2022 pod względem miłości, pieniędzy, rodziny, kariery i zdrowia? Poznać swój spersonalizowany horoskop, jeśli tak jest, to zapraszamy Wróżby na telefon

Horoskop roczny daje głęboki wgląd w to, jak wypadnie rok dla 12 znaków zodiaku. Zapraszamy do lektury. Wybierz swój znak i sprawdź swój horoskop roczny.

Horoskop na rok 2022

Horoskop finansowy na 2022 rok Baran

Styczeń – marzec 2022 To będzie dobry czas pod kątem finansowym, jednak pod warunkiem, że będziecie stawiać uparcie na swoim. Warto odnowić lub zawiązać kontakty z obcokrajowcami, będzie to z korzyścią dla waszej działalności gospodarczej. Nie odmawiajcie, jeśli pomoc finansową zaoferuje osoba młodsza od was, będzie ona dla was wsparciem.

Kwiecień – czerwiec 2022 Wskazana metodyka w działaniu, tylko tak osiągniecie sukces finansowy. Jeśli będziecie mieć jakieś zobowiązania finansowe, które będą wam ciążyć, to w tym okresie dzięki konsekwencji w działaniu uda wam się je spłaci. To także dobry czas na inwestycje, powinny przynieść dochód. Możliwe, że powiększycie majątek dzięki darowiźnie.

Lipiec – wrzesień 2022 Jeśli zaplanujecie na ten czas zmianę siedziby firmy lub po prostu zmianę miejsca zatrudnienia, zmiany te przebiegną gładko i będą pozytywne. Bardzo dobre perspektywy na wzrost dochodu, jednak tylko dzięki własnej, wytężonej pracy. To także dobry czas dla was, jeśli planujecie inwestować w nieruchomości.

Październik – grudzień 2022 Jeśli będziecie chcieli przekonać szefa do jakiegoś pomysłu, koniecznie zadbajcie o wsparcie dla siebie od osób trzecich. Ogólnie okres ten będzie w pracy dosyć przyjemny. Warto dobrze zaplanować wydatki na reklamę. Jeśli marketing będzie fachowo zaplanowany i wdrożony, nadejdą wymierne korzyści finansowe.

 

Horoskop finansowy na 2022 rok Byk

Styczeń – marzec 2022 Dobry czas na zmianę pracy. Jeśli planujecie jakieś inwestycje, przyniosą one zyski, jednak nie z dnia na dzień. Możliwy powolny, ale stały wzrost dochodu. Zysk może wam przynieść działalność związana z ubezpieczeniami czy antykami. Wrodzony perfekcjonizm pozwoli wam pracować na wysokich obrotach, jednak nie nadwyrężajcie swoich możliwości.

Kwiecień – czerwiec 2022 Będziecie zadowoleni ze swoich wyników finansowych. Wreszcie wytężona praca i zaangażowanie w kwestie zawodowe zostaną dostrzeżone. Miejcie oczy otwarte, bo to czas, w którym możecie wzbogacić się bez szczególnego zaangażowania w pracę z waszej strony.

Lipiec – wrzesień 2022 Jeśli będziecie planowali wykonać jakąś niestandardową dla was operację finansową, to możecie być spokojni – uda się. Możecie dostać niespodziewaną ofertę pracy, a jeśli przebywacie aktualnie na okresie próbnym, to ten okres próbny zakończony zostanie podpisaniem stałej umowy. Przy decyzjach finansowych, co do których macie wątpliwości, warto skorzystać w tym czasie z fachowego doradcy.

Październik – grudzień 2022 Możliwe podróże w interesach i delegacje. Otwórzcie się na nowe możliwości i propozycje, będą się one wiązały z dodatkowymi korzyściami finansowymi. Dobry czas na inwestowanie w ruchomości, na przykład w samochód. Także dobrze rokować będzie pomysł na biznes związany z samochodami, na przykład otwarcie salonu lub myjni samochodowej.

 

Horoskop finansowy na 2022 rok Bliźnięta

Styczeń – marzec 2022 Uda wam się doprowadzić przedsięwzięcia w toku z sukcesem do końca. Bliźnięta, które mają stałe zatrudnienie, mogą spodziewać się podwyżki. Ci z was, którzy czekają na stałą umowę, w tym kwartale się jej doczekają. Bardzo dobry czas na negocjacje dotyczące umów długoterminowych i na planowanie długofalowych inwestycji.

Kwiecień – czerwiec 2022 Uda wam się odciąć od wlokących się za wami kłopotów finansowych, w dosyć nagły i niespodziewany sposób wasze dochody wzrosną. Część z was może z sukcesem dojść do niezależności finansowej. Osoby obciążone kredytami czy innymi zobowiązaniami finansowymi będą w stanie się od nich uwolnić. Jeśli od dawna planowaliście zmianę mało satysfakcjonującej pracy, to będzie to odpowiedni czas na takie zmiany. 

Lipiec – wrzesień 2022 W tym kwartale należy postawić na współpracę i kooperację, nie na samodzielną pracę. Taka taktyka przyniesie profity. Może uda wam się pozyskać nowego wspólnika, na którym można będzie polegać? Jeśli któryś w waszych współpracowników będzie prosił was o pomoc, zaangażujcie się. Obu stronom wyjdzie to na dobre.  

Październik – grudzień 2022  Jeśli będziecie mieć jakiś problem w sferze finansowej  do rozwiązania, to zalecane jest, aby kierować się raczej intuicją i instynktem, niż kalkulacją. Jeśli waszą motywacją do zarobku będzie chęć zaimponowania innym, to nie będzie w tym nic złego, a wręcz przeciwnie. Takie motywacje mają szansę dobrze zadziałać w tym kwartale. Możliwy dodatkowy zarobek związany z jakąś całkowicie nową dla was dziedziną.

Horoskop finansowy na 2022 rok Rak

Styczeń – marzec 2022 Jeśli rozważacie, czy podróż służbowa będzie miała sens, to tak, udajcie się w nią. Bardzo prawdopodobne, że przyniesie ona wymierne dodatkowe korzyści. Uda wam się zakończyć z sukcesem działania zawodowe, które przedłużały się już jakiś czas. W związku z tym możliwa dodatkowa premia. Wskazane bardziej twórcze i kreatywne podejście do kwestii finansowych, a mniej planowania pod linijkę.

Kwiecień – czerwiec 2022 Raki, które z różnych względów miały ostatnio przerwę od pracy, podejmą ją na nowo. Osoby pozostające w zatrudnieniu mogą spodziewać się nowej, ciekawej ofert pracy. Warto zastanowić się, czy aby to nie czas na wprowadzenie zmian i modyfikacji w funkcjonowaniu działalności gospodarczej. Nowa perspektywa pozwoli zwiększyć dochód.

Lipiec – wrzesień 2022 Wskazana duża roztropność przy podejmowaniu decyzji finansowych. Nie pozwalajcie sobie na swobodne wydatki, bo łatwo wam będzie przekroczyć budżet czy popaść w zadłużenie. Odradzane są także wydatki na zbytki, większe zakupy rzeczy związane z rozrywką czy modą lepiej przełożyć na kolejne miesiące. Nie skupiajcie się także na tym, aby osiągnąć sukces materialny za wszelką cenę. Taka motywacja nie przyniesie nic dobrego w kwestii waszych finansów.

Październik – grudzień 2022 Będziecie mieli możliwość podjęcia dodatkowej pracy, co pozwoli wam solidnie podreperować wasz budżet. Możliwe nawet zatrudnienie na dwóch etatach. Jeśli do wyboru będziecie mieć dwie ofert pracy, to polecany jest sektor świadczenia usług. Praca w takim charakterze przyniesie większe profity.

 

Horoskop finansowy na 2022 rok Lew

Styczeń – marzec 2022 Jeśli dotychczas musieliście silnie rywalizować, to nadejdzie koniec tego okresu. Będziecie mogli sobie pogratulować, zwyciężycie z konkurencją. Oczywiście przyjdą w związku z tym korzyści finansowe. Możliwe niespodziewane wpływy finansowe z różnych źródeł, pod warunkiem jednak, że zadziałacie elastycznie.

Kwiecień – czerwiec 2022 Możliwe, że będziecie potrzebowali pomocy jakiegoś specjalisty, aby osiągnąć zysk. Do współpracy wybierzcie tego, który wydaje wam się życzliwiej do was nastawiony. W pracy pomoże wam dystans do siebie i innych. Nie dajcie się wciągnąć w intrygi personalne, bo zaprzepaścicie swoją szansę na dodatkowe premie.

Lipiec – wrzesień 2022 Potrzebna będzie z waszej strony spora zręczność w postępowaniu z ludźmi, aby finansowo wszystko korzystnie się ułożyło. Będziecie mieli możliwość pomnożenia swoich wpływów finansowych, natomiast będzie się to wiązało z dużym wysiłkiem z waszej strony. Zastanówcie się dokładnie, czy warto. Może właśnie nie powinniście brać dodatkowych, dobrze płatnych nadgodzin, tylko odpocząć? Zwłaszcza, że wasza sytuacja finansowa jest przecież stabilna.

Październik – grudzień 2022 Umocnicie swoją pozycję zawodową. Na ten moment nie będzie wiązało się to z podwyżką, ale w dłuższym terminie przyniesie to wymierne profity. Nie obawiajcie się pytać o radę w kwestii finansowej osób z waszego otoczenia. Możliwy dodatkowy dochód związany z dziedziną, w której to akurat wy jesteście dobrze zorientowani. Mogą to być dodatkowe profity związane z waszym hobby.

 

Horoskop finansowy na 2022 rok Panna

Styczeń – marzec 2022 Czeka was znaczący wzrost dochodów. Jeśli planujecie zmienić pracę, to można się na to zdecydować, jednak w obecnym miejscu zatrudnienia sytuacja także ulegnie zmianie na waszą korzyść. Warto podjąć współpracę z obcokrajowcami lub zatrudnić się w firmie o zagranicznym kapitale. Jeśli chodzi o inwestycje, to będzie najlepszy na to czas.

Kwiecień – czerwiec 2022 Aby nie pogorszyć swojej sytuacji finansowej, należy dostosować się do wymagań szefostwa. Wskazane także, aby realnie ocenić swoje możliwości. Nie decydujcie się pochopie na dodatkowe zlecenia, bo będą one słabo płatne, lub finalnie okaże się że nie dacie rady dotrzymać zobowiązań i narobicie sobie tylko kłopotów finansowych.

Lipiec – wrzesień 2022 Wskazana wzmożona ostrożność. Bez tego możliwe, że wpadniecie w tarapaty w sferze finansowej. Mówiąc wprost, macie niemiłą okazję do wpakowania się w kłopoty przez własną głupotę, więc działajcie ostrożnie. Będzie to też fatalny okres na inwestycje. Lepiej przesunąć je w czasie. Nie zmieniajcie też pracy, trzymajcie się tego, co macie.  

Październik – grudzień 2022 W ostatnim kwartale roku 2022 nadejdzie wreszcie odprężenie. Finanse może nie poprawią się jakoś diametralnie, ale nie będziecie mieli też powodów do narzekań. Dzięki waszej uczciwej postawie zdobędziecie szacunek otoczenia w pracy. Mimo wszystko wskazana rozwaga w działaniu, nie szalejcie z niepotrzebnymi wydatkami aby nie uszczuplić waszego budżetu nadmiernie.

 

Horoskop finansowy na 2022 rok Waga

Styczeń – marzec 2022 Bezpieczeństwo materialne osiągniecie dzięki liczeniu na siebie. Jeśli będziecie chcieli zainwestować, to raczej w jakieś lokaty krótkoterminowe. Szybkie obracanie pieniądzem da lepsze efekty, niż lokaty długoterminowe. Ogólnie będziecie się musieli porządnie napracować, żeby móc liczyć na premię, natomiast przy odrobinie samodyscypliny uda się. Jeśli będziecie mieć okazję na dodatkową pracę związaną z rzemiosłem, przyjmijcie tę propozycję.

Kwiecień – czerwiec 2022 Jeśli będziecie rozważać zmianę pracy, to warto zdecydować się na ten krok. Będziecie mieli szansę nawet na wyższe niż dotychczas stanowisko. Będzie to także bardzo dobry czas na inwestycje. Warto rozważyć zainwestowanie w działalność związaną z militariami bądź odzieżą męską. Bardzo możliwe dodatkowe premie czy nagrody.

Lipiec – wrzesień 2022 Możliwe, że zwątpicie nieco w swoją pozycję zawodową czy możliwości zarobkowe. To nie będą jednak obawy zgodne z rzeczywistością. Będziecie się zamartwiać na wyrost. Możecie zaprzepaścić wtedy propozycję ciekawej, przynoszącej zyski współpracy. Trochę więcej wiary w siebie, a wszystko ułoży się korzystnie finansowo.

Październik – grudzień 2022 Wasze dochody będą rosły systematycznie i znacząco. Jeśli planujecie zmienić pracę, to będzie to dobry moment na taką decyzję. Szczególnie korzystne będzie zatrudnienie się u pracodawcy z długimi tradycjami. Będzie to także dobry czas na inwestycje, raczej długofalowe. 

 

Horoskop finansowy na 2022 rok Skorpion

Styczeń – marzec 2022 Jeśli do tej pory wiodło wam się wyśmienicie w kwestiach finansowych, to lepiej zastanówcie się zawczasu, jak można uniknąć niepotrzebnych strat. Możliwe bowiem, że dobra passa zakończy się, a po niej przyjdzie nieunikniony spadek powodzenia. Nie wydarzy się żadna katastrofa finansowa, jednak przed wami czas solidnego zaciskania pasa.

Kwiecień – czerwiec 2022 Po dosyć napiętym pierwszym kwartale roku nadejdzie czas odprężenia finansowego. Będziecie mieć bardzo dużą szansę na wzrost dochodu. Nawet wasza codzienna praca da wam więcej satysfakcji i przyjemności na co dzień, niż zazwyczaj. Jeśli prowadzicie działalność gospodarczą, to pojawi się możliwość wypłynięcia na szerokie wody.

Lipiec – wrzesień 2022 Jeśli będziecie mieć jakieś sprawy formalne bądź urzędowe związane z pieniędzmi lub firmą do załatwienia, to najlepiej zająć się nimi w tym kwartale. Uda się zamknąć je korzystnie finansowo dla was. Możliwe pozyskanie nieruchomości aktem notarialnym w formie darowizny.

Październik – grudzień 2022 Jeśli będziecie przewidywać jakieś kłopoty finansowe, to bez obaw. One nie nadejdą, lub będą o wiele mniejsze niż zakładaliście. Przed wami szansa na nowe projekty. Jeśli będziecie chcieli zaangażować się w nowe zajęcia, to te związane z działalnością artystyczną mają szansę przynieść spore profity.

 

Horoskop finansowy na 2022 rok Strzelec

Styczeń – marzec 2022 Przy problemach finansowych kierujcie się intuicją. Choć zazwyczaj chłodna kalkulacja i drobiazgowe rozważanie za i przeciw daje dobre efekty, wy zdajcie się teraz na intuicję. Może korcić was, aby zmienić pracę na jakąś w całkowicie nowej dla was dziedzinie. Taka zmiana może nawet zakończyć się sukcesem finansowym, natomiast nie w perspektywie krótkoterminowej. Jeśli więc stać was na okresowy spadek dochodu, to śmiało podejmujcie nowe wyzwania.  

Kwiecień – czerwiec 2022 To będzie dobry czas pod względem finansowym. Jeśli do tej pory wykonywaliście jakieś uciążliwe, mało płatne dodatkowe zajęcia, wreszcie będziecie się mogli uwolnić od nich. Jeśli będziecie chcieli osiągnąć spektakularne zarobki, to warto akurat teraz solidnie przyłożyć się do pracy. W tym kwartale wysiłek włożony w pracę ma szansę przynieść o wiele większy efekt, niż zazwyczaj.

Lipiec – wrzesień 2022 Możliwe, że będziecie mieli okazję na dodatkowy zarobek, ale nie podejmiecie się oferowanego zadania, bo zdacie sobie sprawę z waszych braków w wykształceniu lub doświadczeniu zawodowym. Będzie to dobra decyzja, unikniecie dzięki niej kłopotów. Mogą pojawić się problemy ze spłatą zadłużenia czy innych zobowiązań finansowych. Wskazana ostrożność przy nieplanowanych wydatkach.

Październik – grudzień 2022 W ostatnim kwartale roku 2022 nie będzie co liczyć na wzrost dochodów. Nie inwestujcie w żaden projekt, mogą wiązać się z tym tylko straty. Jeśli źle się będzie działo u osób zatrudnionych na stałe w pracy, to warto rozejrzeć się za nową pracą i zmienić miejsce zatrudnienia, jeśli tylko będzie taka możliwość.

 

Horoskop finansowy na 2022 rok Koziorożec

Styczeń – marzec 2022 Możliwe, że będziecie musieli zmierzyć się z zamieszaniem i jakiegoś rodzaju dezinformacją w kwestiach finansowych. Przez wasze błędne założenia mogą pojawić się straty. Trudno wam będzie wydostać się z tej sytuacji. Najlepszą radą będzie przeczekanie tego czasu, i nie podejmowanie impulsywnych działań.

Kwiecień – czerwiec 2022 Po napiętym pod względem finansowym pierwszym kwartale roku 2022 nadejdzie zdecydowanie lepszy czas. Jeśli będziecie mieć okazję wejścia w interesy z kimś z krewnych lub nawet waszym partnerem, zróbcie to. Taka decyzja przyniesie wymierne profity. Nie bójcie się polegać na innych. Jeśli wasz kolega z pracy będzie miał dla was dobre rady, warto będzie go posłuchać.

Lipiec – wrzesień 2022 Jeśli jesteście zdania, że premia czy nagroda wam się należy, to trzeba będzie się o nią upomnieć. Trzeba będzie trochę polobbować u swojego przełożonego w tej kwestii, ale warto, bo słusznie się wam należy. Korzystnie będzie zapowiadała się współpraca z obcokrajowcami.

Październik – grudzień 2022 Jeśli będziecie mieć okazję wyruszyć w podróż służbową, to warto to zrobić, bo przyniesie ona potencjalnie lukratywne kontakty. Przy problemach finansowych wskazane będzie kreatywne podejście. Choć większych kłopotów nie widać na horyzoncie, to jednak miejcie na uwadze aby opłacić wszystkie rachunki i nie dopuścić do zaległości. Istnieje niebezpieczeństwo, że z drobnej zaległości zrobi się poważne zadłużenie.

 

Horoskop finansowy na 2022 rok Wodnik

Styczeń – marzec 2022 Możliwy wzrost dochodów, jednak raczej nie na stałe i trudno nazwać je będzie wysokimi. Jeśli planujesz zmianę pracy, to dobry na to czas. Nawet można rozważyć, czy się nie przekwalifikować zupełnie, bo zmiana branży może przynieść spore zyski. Jeśli chodzi o inwestycje, to warto rozważyć czy nie rozpocząć biznesu związanego z tematyką dziecięcą. Dobrą lokatą będzie na przykład uruchomienie sklepu z zabawkami czy ubrankami dla dzieci.

Kwiecień – czerwiec 2022 Ostrożnie z nowymi projektami. Należy zastanowić się, czy na pewno będziecie potrzebować dodatkowego grosza, czy jednak wpędzacie się już powoli w pracoholizm. Nie warto pracować ponad siły – zysk nie będzie taki, jak zakładaliście, a zmęczycie się bardziej niż zazwyczaj.

Lipiec – wrzesień 2022 Należy wnikliwie przeanalizować swoją sytuację zawodową, może nawet poradzić się przełożonego lub zaufanego współpracownika co do dalszych planów. Może być tak, że wasz ogląd sytuacji nie jest klarowny i narazicie się na straty finansowe. Nie zaciągajcie żadnych nowych zobowiązań, wystarczy że z tymi istniejącymi mogą być jakieś problemy jeśli chodzi o regularną spłatę.

Październik – grudzień 2022 Po napiętych dwóch kwartałach ostatnie trzy miesiące roku 2022 zapowiadają się naprawdę korzystnie dla was pod względem finansowym. Duża szansa na zwiększenie dochodu, i to będzie znacząca kwota na plus. Możecie rozważać zmianę pracy, jednak na spokojnie przeanalizujcie wszystkie za i przeciw, bo w obecnej pracy sytuacja także się poprawi. Warto zainwestować w projekty, które związane są z importem oraz eksportem lub elektroniką.

 

Horoskop finansowy na 2022 rok Ryby

Styczeń – marzec 2022 Bardzo dokładnie przeanalizujcie swoje plany finansowe. Możliwe, że nie mają one przełożenia na rzeczywistość. Łatwo wam będzie popaść w niepotrzebne zadłużenie tylko dlatego, że przeszacujecie swoje możliwości. Ryby prowadzące rozrywkowy sposób życia mogą mieć ze względu na zbyt luźne podejście do obowiązków zawodowych problemy w pracy. Jeśli będziecie musieli dokonać wyboru finansowego lub zawodowego, podejmijcie go w późniejszym czasie. Lepiej na tym finansowo wyjdziecie.

Kwiecień – czerwiec 2022 Świetny czas, aby zacząć oszczędzać na wspólne rodzinne wydarzenie. Jeśli planujecie rodzinne wakacje, warto już teraz zacząć odkładać. Jeśli zostanie wam zaproponowana możliwość wzięcia udziału w rodzinnym interesie, zgódźcie się. Będzie to skutkowało wymiernymi korzyściami finansowymi. Możliwe, że trzeba będzie poratować groszem krewnego. Nie bądźcie skąpi, ta osoba odwdzięczy wam się  z nawiązką.

Lipiec – wrzesień 2022 Nie skupiajcie się na kilku projektach na raz, bo możliwe że zostaniecie na koniec z niczym. W tym okresie lepszy wróbel w garści. Jeśli będziecie mieć okazję współpracować z bardzo młodymi osobami, to zastanówcie się, czy to konieczne. Możecie zostać narażeni na szkody i straty finansowe.

Październik – grudzień 2022 Ostatni kwartał roku 2022 zapowiada się pomyślnie pod kątem finansowym. Osoby poszukujące zatrudnienia dostaną ciekawe oferty, a osoby zatrudnione na czasowych umowach mogą spodziewać się przejścia na stałe umowy. Przy zmianie miejsca zatrudnienia macie szansę na sporą podwyżkę. Jeśli jesteście zadowoleni ze swojej sytuacji finansowej, nie ponoście niepotrzebnego ryzyka w postaci nowych inwestycji. Poczekajcie z nimi lepiej na kolejny rok.  

Autor:Tarocistka Ida

 

Horoskop na  2021 rok

 

Autor : Wróżka Miranda

Horoskop na 2021 rok Baran

Dom: Niekorzystny rok na przeprowadzki, jeśli je planujesz. Mogą pojawić się sytuacje, kiedy okaże się, że będzie trzeba dla dobra innych zrezygnować w tym roku z pewnych planów albo przesunąć je na później. Łatwiej będzie znaleźć kompromis z osobami bliskimi lub z dalszej rodziny.

Miłość/relacje: Jeśli ktoś ma sprawy sądowe, w tym roku uda się pomyślenie rozwiązać problematyczne sytuacje, a decyzje powinny okazać się dla Was korzystne. Dobry rok dla par małżeńskich, bo w związku odczujesz spokój i stabilizację. Single mają szansę poznać kogoś wartościowego, kto traktuje związek odpowiedzialnie i będzie można wierzyć jego słowom. Jedyne, co może Was blokować w stworzeniu z kimś więzi, to Wasz wewnętrzny dystans, jeśli kiedyś się sparzyliście na znajomości.

Praca: Zachowajcie ostrożność w tym roku w przypadku decyzji finansowych, bo istnieje ryzyko stracenia pieniędzy. Zwłaszcza właściciele firm powinni zwrócić uwagę na ten problem. Niewłaściwe decyzje mogą wywołać komplikacje później. Jeśli liczysz na podwyżkę w obecnym miejscu pracy, może się to niestety nie udać. Osoby poszukujące nowej pracy mogą mieć trudność ze znalezieniem poważnej firmy, która zaoferuje im umowę na dobrych warunkach. Może się również okazać, że sam/a nie widzisz perspektyw dla siebie w określonym miejscu.

Finanse: Przemyśl, zanim w coś zainwestujesz, bo mogą wyniknąć z tego straty. Uwaga na złodziei w tym roku. Chroń się przed oszustami.

Horoskop na 2021 rok Byk

Dom: Będzie trzeba poświęcić się i postawić potrzeby bliskich na pierwszym miejscu, a swoje plany zmodyfikować odpowiednio. Niektórzy mogą zapragnąć znaleźć nowe lokum, jeśli obecne mieszkanie/dom nie zadowala Was z jakiegoś powodu, ale karty przewidują trudności w zrealizowaniu tego planu w tym roku.

Miłość/relacje: W małżeństwach czas stabilizacji, choć mogą pojawiać się pokusy pod postacią osób trzecich, otwartych na flirt. Nie powinno to jednak doprowadzić do poważniejszego kryzysu w związkach. Zdrowy dystans i spojrzenie z powagą na sytuacje, jakie się pojawią, powinno uchronić Was przed problemami. Single mogą mieć skłonność do zbyt subiektywnej oceny drugiej osoby, co może wywołać skłonność do krytycyzmu u Was i zabraknie umiejętności okazania uczuć drugiej osobie i zrozumienia dla jej cech charakteru.

Praca: Osoby, które nie mają poczucia stabilizacji zawodowej, w nadchodzącym roku powinny ją poczuć. Sytuacja może zmienić się na Waszą korzyść. Niektórzy mogą liczyć na awans, choć nie przyniesie on Wam większych przywilejów w miejscu pracy. Będziecie musieli stosować się do tych samych zasad co inni. Świetny rok na rozpoczynanie nowej pracy i w tym temacie będzie się wiodło Bykom. Osoby prowadzące firmę mogą pozyskać wartościowego kontrahenta.

Finanse: Podatki mogą uszczuplić znacząco Twe zyski. Ponadto ostrożnie z przyjaciółmi, którzy mają zwyczaj pożyczać i nie oddawać.

Horoskop na 2021 rok Bliźnięta

Dom: Choć nie braknie Wam energii w nadchodzącym roku, to jednak mogą padać niewłaściwe słowa między ludźmi albo istnieje ryzyko zaufania złym radom, co może spowodować, że nie będziecie w pełni realizować swych marzeń. Ponadto warto uważać ogólnie na moc słów. Rok brania pod uwagę opinii osób uważanych za autorytet.

Miłość/relacje: W związkach stałych możecie odczuć potrzebę, żeby druga osoba częściej okazywała Wam uczucie. Single mogą poznać kogoś fascynującego, jednak ze skłonnościami do wycofywania się lub z obawami w przypadku konieczności podjęcia wiążącej decyzji, co może Was zablokować na nowe znajomości. Miłość trudna do spełnienia. Możliwe u niektórych odejścia i powroty.

Praca: Zawirowania w sferze zawodowej przepowiadają Wam karty. Osoby zatrudnione mogą czuć się nieusatysfakcjonowane zarobkami. Niektórzy zaryzykują i poszukają nowej pracy albo w obecnej możecie czuć dyskomfort. Mogą pojawić się sytuacje, które odbierzecie jako nadmierny nacisk na ujawnianie spraw osobistych w firmie, np. rozmowy kwalifikacyjne z pytaniami przekraczającymi granice prywatności. Mimo to karty przepowiadają, że zachowacie optymizm, nawet przy niesprzyjających okolicznościach.

Finanse: Warto wstrzymać się z wydatkami, które nie są konieczne, bo nie będzie to rok nadzwyczajny, jeśli chodzi o tą sferę. Wiele będzie zależeć od Waszych decyzji. W biznesie możliwe pogorszenie. Nie jest to czas na pożyczkę, bo możesz jej nie odzyskać. Decyzje sądowe również mogą okazać się niekorzystne.

Horoskop na 2021 rok Rak

Dom: Ogólnie szczęśliwy rok, który powinien przynieść sprzyjające sytuacje, okazje do rozwiązania wszelakich problemów i możecie mieć wrażenie, że los sprzyja Wam i Waszym rodzinom, nawet przy trudnościach, jakie się pojawią w tym roku. Dla Was samych to czas zwiększania poczucia równowagi wewnętrznej.

Miłość/relacje: Osoby planujące ślub w tym roku, powinny się wstrzymać lub dać więcej czasu partnerowi lub partnerce, jeśli Wam komunikuje, że nie chce się śpieszyć. W przeciwnym razie możecie spowodować zmianę na gorsze. Nie warto również wzbudzać zazdrości poprzez spotykanie się z dwiema osobami równocześnie itp. Osoby będące w świeżym związku powinny przyjrzeć się komu zaufali i czy odpowiada Wam charakter tej osoby. Więcej zyskacie dając sobie czas. Również osoby w związku dobrze wyjdą na wyrozumiałym podejściu do bliskiej osoby.

Praca: Niektórzy mogą zdecydować się na wyjazd za granicę w poszukiwaniu pracy, co jednak nie da Wam poczucia pełnej stabilizacji. Osoby już zatrudnione mogą mieć problem z osobami zawistnymi lub podstępnymi. Ci, którzy poszukują nowej posady, mogą mieć trudność ze znalezieniem oferty w tym roku, która ich w pełni usatysfakcjonuje.

Finanse: Rok, w którym osoby prowadzące swoją działalność gospodarczą powinny szczególnie uważać. Nie warto brać teraz kredytów i lepiej ostrożnie podejmować decyzje, bo mogą przynieść straty. Również podatki okażą się wyższe lub bardziej obciążające niż będzie się wydawać na początku. Niekorzystny czas na wszelkie ryzykowne decyzje.

Horoskop na 2021 rok Lew

Dom: Czas pomyślny dla rodzin ze względu na dbałość o bliskich, codzienną troskę, która będzie widoczna w drobnych gestach lub w poświeceniu się dla dobra innych. Branie pod uwagę potrzeb całej rodziny przyniesie korzystne rezultaty i będziecie widzieć polepszenie w tej sferze, ale dzięki własnym staraniom i dzięki temu, że postawicie rodzinę na pierwszym miejscu.

Miłość/relacje: W stałych związkach spokojnie, choć przyzwyczajenie i brak świeżości może Wam chwilami doskwierać. W świeże relacje również może wkraść się nuda w tym roku i możesz mieć wrażenie, że druga osoba przestała się tak bardzo starać albo poczuła się bardzo pewnie i brakuje Wam bodźców, nowości, pomimo że budujecie stabilną relację. Chwilami może Wam przeszkadzać mała elastyczność w cudzych poglądach. Niektóre Lwy mogą interesować się kimś dyskretnie, ale nie angażując się poważnie.

Praca: Jeśli w tym roku zdecydujesz się na zmianę pracy w nadziei na lepsze warunki gdzieś indziej, przyjrzyj się sytuacji, bo istnieje spore ryzyko, że nie wszystko będzie tak wspaniałe, jak zostanie Ci to obiecane lub przedstawione przez innych. Jeśli nawet popełnisz błąd, prawdopodobnie nie zaryzykujesz by szukać po raz kolejny gdzieś indziej. Może okazać się to słusznym wyborem, bo w dalszej perspektywie może się polepszyć.

Finanse: Zmiennie. Warto zachować ostrożność, bo istnieje ryzyko bycia oszukanym. Jeśli dziś jesteś w sporym kłopocie, teraz nadejdzie polepszenie.

Horoskop na 2021 rok Panna

Dom: Czas dużej siły przebicia w rodzinie, więc warto realizować wszelkie wspólne cele rodzinne. Możecie odnawiać kontakty nawet z osobami, które zazwyczaj wolą trzymać się bardziej na uboczu i uda się Wam zjednać wszystkich. Możliwe wesela lub zaręczyny. Ważnym tematem będzie dbałość o zdrowie i możecie zacząć zwracać większą uwagę na to, np. przejść na dietę itp.

Miłość/relacje: Niecierpliwością nie uda się zbudować trwałej relacji, a możesz coś popsuć, jeśli nie weźmiesz pod uwagę potrzeb drugiej osoby. Niektóre Panny będą mieć wybór między dwiema osobami, albo zapragniecie poznać różne osoby, zanim się ustabilizujecie i zdecydujecie na ślub.

Praca: U niektórych mogą pojawić się okoliczności niesprzyjające sferze zawodowej. Może okazać się, że trzeba poszukać nowego zatrudnienia lub wyjścia z trudnej sytuacji. Na pewno nie braknie nowych pomysłów w przypadku jakichkolwiek trudności i pracę powinniście znaleźć, ale sytuacja może być zmienna i może być trudno znaleźć coś, co będzie Was satysfakcjonować i co uda się utrzymać w tym roku.

Finanse: Rok pogorszenia niestety i jeśli nie musisz, nie inwestuj, bo może braknąć szczęścia do decyzji finansowych. Cokolwiek postanowisz, coś może się ułożyć tak, że skomplikuje Ci plany.

Horoskop na 2021 rok Waga

Dom: Dobry rok, bo powinnaś się doskonale porozumieć z bliskimi, zwłaszcza dla par małżeńskich będzie to korzystny czas. Znajdziecie ten sam kierunek działań i nie powinno braknąć wzajemnego zrozumienia. Wasz codzienny rytm dnia może w pewnym momencie się odmienić, jeśli pojawi się nowa sytuacja rodzinna, której nie przewidujesz, np. urodzi się dziecko itp.

Miłość/relacje: Rok budowania pięknych relacji, które mogą zakończyć się planowaniem ślubu, rozmowami o wspólnym zamieszkaniu itp. Może okazać się jednak, że nie warto zbyt wiele osób angażować w swoje prywatne sprawy i lepiej częściej uzgadniać coś we dwoje. Możliwe jednak trudności w porozumieniu się w tym temacie, więc nie ma co się spieszyć z decyzjami.

Praca: Niektóre Wagi mogą zdecydować się wyjechać w poszukiwaniu innej pracy, może za granicę, może do innego miasta. Niestety może okazać się, że oferta nie jest tak korzystna, jak zakładałyście/liście i w pewnym momencie pożałujecie swojej decyzji. Na pewno warto rozważyć każdą propozycję, chyba że uznasz, że i tak nie masz nic do stracenia i potraktujesz to jak kolejne interesujące doświadczenie, z którego będzie można skorzystać później. Praca może okazać się niesatysfakcjonująca albo okaże się, że wynajęcie mieszkania w nowym miejscu kosztuje więcej niż przypuszczasz.

Finanse: Zdaj się na własną intuicję, bo słuchając innych możesz popaść w kłopoty.

Horoskop na 2021 rok Skorpion

Dom: Możliwe nowe miłości w rodzinie, zaręczyny i śluby. Czas radości i zgody, ale jednocześnie ktoś może się wyprowadzić na tyle daleko, że rzadko będziecie się odwiedzać i mogą nadejść momenty, gdy poczujesz się nieco samotnie. Mimo wszystko będzie to szczęśliwy czas dla rodzin w Waszym znaku.

Miłość/relacje: U niektórych pojawia się rozłąka spowodowana odległością, u innych możliwe znajomości z kimś z daleka, przez Internet itp. Trudno będzie podjąć decyzje dotyczące przyszłości, choć będą konieczne, jeśli zechcecie kontynuować takie relacje. Dbajcie o małżeństwa w tym roku, bo jeśli partner poczuje się zapomniany, może szukać znajomości poza związkiem. Niektórzy powinni zachować też ostrożność wobec osób, które ich nie lubią, bo ten rok ujawni ich niechęć.

Praca: Trudno będzie wdrożyć nowe pomysły w życie i karty przepowiadają trzymanie się tego, co dziś macie, a jednocześnie nie przyniesie Wam to poczucia rozwoju kariery i prawdziwej satysfakcji. Niektórzy mogą poczuć się wypaleni, inni zmęczeni brakiem ciekawych projektów i nowych obowiązków. W biznesie trzeba uważać, by nie dopłacać do interesu. Możliwe zastoje.

Finanse: Uwaga na sytuacje, kiedy ktoś wykorzysta Cię finansowo i zapłaci mniej niż na to zasługuje Twoja praca.

Horoskop na 2021 rok Strzelec

Dom: Nie warto brać do siebie żadnych konfliktów w tym roku, bo ostatecznie okaże się, że zawsze możesz liczyć na swoją rodzinę i w sytuacjach, kiedy naprawdę ich potrzebujesz, staną murem za Tobą. Również Strzelce, które straciły bliskich, mają poczucie braku prawdziwej rodziny z jakiegokolwiek powodu, teraz mają szansę wejść w rodzinne grono przez związek z drugą osobą.

 Miłość/relacje: Praca może Was odciągać od bliskich i zabraknie wspólnie spędzonych chwil. U niektórych osób może dojść do zerwania znajomości i rozpoczęcia nowego związku z kimś nowym, jeśli uznacie, że ktoś do Was lepiej pasuje.

Praca: Bardzo pomyślny rok na wszelkie działania zawodowe, zwłaszcza nastawione na zwiększenie dochodów, pomnożenie zysków, wzbogacenie się. Powinny pojawić się powody do świętowania jak awanse albo podwyżki. Osoby poszukujące zatrudnienia, powinny je znaleźć w tym roku i karty zapowiadają Wam zdecydowane polepszenie w sferze zawodowej i w finansach. Okazje mogą pojawiać się nieoczekiwanie. To także doskonały czas dla biznesu lub zakładania własnej działalności gospodarczej.

Finanse: Niektórzy mogą w tym roku spłacić kredyty i sfinalizować wszelkie sprawy tak, by uwolnić się od zobowiązań, jeśli coś Ci ciążyło. Nie powinno braknąć na żadne potrzeby.

Horoskop na 2021 rok Koziorożec

Dom: Szczęśliwy rok dla rodzin i czas pogłębiania więzi między bliskimi. Będziecie mogli liczyć na nich w potrzebie, ale też i sami nie pożałujecie czasu i starań, żeby pomóc bliskim. Harmonia i wzajemne zrozumienie. Ci, którzy pragną się przeprowadzić, mogą to zrealizować, a w nowym miejscu „urosną” Wam skrzydła.

Miłość/relacje: Dla związków czas stabilny, kiedy możecie liczyć na partnera w każdej sprawie, również przyziemnej. Karty pokazują  odpowiedzialność i dbałość o drugą osobę. Single będą miały teraz szansę poznać kogoś do trwałego związku, a przy tym nie powinno braknąć prawdziwego, szczerego uczucia. Nawet bardzo racjonalne Koziorożce mogą pod wpływem otoczenia poznać kogoś, w kim się zakochają.

Praca: Osoby poszukujące zatrudnienia, w tym roku mogą znaleźć firmę, z którą podpiszą korzystną umowę, a sama praca okaże się rozwijająca i pomyślna w dalszej perspektywie dla Was. To również dobry rok na rozpoczynanie wszelkich nowych przedsięwzięć, jakie przyjdą Wam do głowy, bo Los będzie sprzyjał ich realizacji. Możliwe nowe współprace, propozycje, szanse, okazje, a niektórzy mogą założyć swoją firmę i również dla tego rodzaju aktywności będzie to rok właściwy.

Finanse: Możecie być narażeni na złodziei, więc zachowajcie ostrożność.

Horoskop na 2021 rok Wodnik

Dom: Łatwiej uda się zorganizować spotkania rodzinne bez nadmiernej analizy szczegółów i pośpiechu. Możliwe, że nie będzie Cię na każdym weselu, jeśli się coś takiego wydarzy, choć szykują się wyjazdy rodzinne w tym roku.

Miłość/relacje: W stałych związkach czas spokoju rodzinnego bez większych zmian. Single natomiast będą mieć okazję, by poznać nowych przyjaciół i zapowiada się pod tym względem udany rok. Powinniście być zapraszani przez znajomych na różne spotkania, gdzie możecie kogoś poznać również do związku. Szczęście będziecie mieć do osób, które mają pozytywne nastawienie do życia, są optymistyczni i łatwo znaleźć z nimi porozumienie na co dzień, więc relacja z kimś takim wprowadzi w Wasze życie dobry nastrój i pogodę ducha. Osoby będące w satysfakcjonujących już związkach mogą pomyśleć o ślubach.

Praca: Dobry rok do pracy zespołowej lub w większej firmie zatrudniającej więcej osób. Niektórzy mogą awansować w tym  roku. Jakiekolwiek nadejdą zmiany, powinny obrócić się na korzyść dla Was i ujawnić nowe możliwości i szanse. Zapowiada się wzrost obowiązków, co może wywołać chwilowe komplikacje, ale okaże się, że się to opłaciło ostatecznie, więc warto wytrzymać, jeśli momentami pracy będzie bardzo dużo.

Finanse: To czas wzmocnienia te sfery, jeśli tylko dołożycie starań by zadbać o nią właściwe. Karty przepowiadają właściwe gospodarowanie zasobami finansowymi, dzięki czemu odczujecie poprawę.

Horoskop na 2021 rok Ryby

Dom: Rok pracowity, ale warto zwrócić uwagę na finanse rodzinne. Ktoś może mieć nastawienie- „co twoje to i moje”, co może wywołać jakiegoś rodzaju straty w dalszej perspektywie. U innych dbałość o komfort rodziny, ale też możliwa zaborczość i nadmierne selekcjonowanie znajomych na przykład, żeby uchronić kogoś przed wpływami z zewnątrz.

Miłość/relacje: Świeże związki powinny zwolnić tempo i przyjrzeć się sobie bliżej. Lepiej unikać nacisku, choć może się zdarzyć odwrotnie, czyli że to ktoś Was będzie naciskał na decyzje, z którymi wolelibyście poczekać, np. ślub. Prawdziwa miłość przetrwa lata, więc nie ma potrzeby niepokoić się datą ślubu. Lepiej wyjdziecie na spokojnym podejściu do sytuacji. Małżeństwom może doskwierać codzienność i związane z nią drobne trudności i to jest jedyny problem, jaki wskazują karty.

Praca: Niektórzy mogą zmieniać pracę w tym roku, zwłaszcza jeśli są niezadowoleni z obecnej. Nie oceniaj sytuacji przedwcześnie, bo wydarzenia mogą być zmienne. Jeśli pragniesz stabilizacji, okaże się, że nadejdzie ciąg zmiennych okoliczności i będzie trzeba być bardziej elastycznym. Również osoby zatrudnione na stałe mogą mieć nieoczekiwane sytuacje i otrzymać propozycję zmiany stanowiska itp. Nie każdą zmianę ocenicie jako korzystną, więc nie śpieszcie się z decyzją.

Finanse: Stałe dochody- to powinno być priorytetem na ten rok i do tego będziecie dążyć.

 

Horoskop biznesowy na rok 2020

Autor tekstu tarocistka Agnelya porozmawiasz z nią klikajc tutaj

BARAN
Baranie, przygotuj się na bardzo obiecujący rok 2020! W obszarze kariery czekają Cię nowe możliwości i nieuniknione zmiany w miejscu pracy. Miłość i związki będą harmonijne. Zadbaj o relacje z bliskimi i współpracownikami. U niektórych powiększy się rodzina. Finansowo rok jest bardzo korzystny, zwłaszcza po czerwcu.
BYK
Przygotuj się na podjęcie istotnych decyzji dotyczących sfery zawodowej lub relacji. Początek roku będzie nieco trudny pod względem finansowym, jednakże sytuacja pieniężna będzie znacznie lepsza niż w poprzednich latach. Ponadto możesz również oczekiwać awansu lub zmiany pracy na korzystniejszą.
BLIŹNIĘTA
Rok 2020 da Tobie wiele możliwości, aby Twoje życie było przyjemne i ekscytujące. Dlatego możesz wypróbować nowatorskie i nowoczesne pomysły i metody we wszystkim, co robisz. Finanse będą płynąć z różnych źródeł . Współpraca najlepiej się ułoży z ludźmi z poza granic kraju. Postarajcie się Bliźnięta podzielić swoje zainteresowanie i czas między rodzinę a siebie i pracę.
RAK
Prognozy co do finansów dla Was wskazują na niezbyt korzystną pierwszą połowę 2020 r. i bardzo zachęcającą drugą połowę. Dlatego rozsądnie będzie nie inwestować w ryzykowne przedsięwzięcia w pierwszej połowie. Możesz także Raku ponieść nieoczekiwane wydatki. Będziesz też musiał opracować nowe strategie postępowania z współpracownikami, zwłaszcza, jeśli zależny jesteś od ich pomocy.
LEW
Nastąpią zmiany w obszarze relacji i dobrobytu. Przedsiębiorcy mogą oczekiwać nowych projektów i znacznych korzyści finansowych. Natomiast wydatki również rosną proporcjonalnie i powinieneś lepiej planować oszczędzanie pieniędzy w ramach swojego budżetu niż to robisz w chwili obecnej. Jedynym minusem jest fakt, że mogą nastąpić u Was zawirowania rodzinne, rozstania i odciągnąć od sfery pracy.
PANNA
Przepływ pieniędzy będzie stały przez cały rok. W związku z tym możecie inwestować w nieruchomości lub kupić pojazd. Po pierwszym kwartale możecie inwestować w nowe przedsięwzięcia biznesowe. Dadzą zadawalające zyski. Jeśli macie do czynienia z akcjami i obligacjami to również osiągniecie znaczne korzyści.
WAGA
Droga Wago będziesz zarabiać na różne sposoby, Twoje wydatki również będą rosły. Dlatego powinnaś sporządzić wykonalny plan finansowy w celu monitorowania swoich dochodów i wydatków. Pierwszy kwartał da znaczny przypływ pieniędzy. Drugi kwartał roku będzie pomyślny przy nabywaniu nieruchomości. Pod koniec roku oczekuj jeszcze więcej szczęścia.
SKORPION
Rok 2020 da Tobie wystarczającą liczbę wpływów na pokrycie wydatków i inwestycje. Da Ci dużo niezależności, możliwości i mniej niż obecnie ograniczeń co może Cię prowadzić do ryzykownych działań, które mogą zakończyć się stratami. Będzie też dobrym nauczycielem, ale od Ciebie zależy czy wyciągniesz wnioski z lekcji.
STRZELEC
2020 rok zapowiada, że osoby spod znaku ​​Strzelca przeanalizują swoje doświadczenia i podejmą ważne decyzje, aby ożywić swoje życie nie tylko zawodowe. W rezultacie spróbują pozbyć się wszystkich starych przyzwyczajeń i zacząć od nowa za rok. Finansowo korzystny czas przed wami. Wszystkie uśpione projekty ożyją, a wy posmakujecie sukcesu w innowacyjnych zadaniach.
KOZIOROŻEC
Jesteś wyczerpany napięciami z przeszłości i chcesz się zrelaksować i zdystansować od wielu spraw i ludzi. Dlatego zwrócisz Koziorożcu swoją uwagę na duchowość i poddasz się metodom relaksacyjnym, takim jak medytacja i joga. Rok zapowiada wiele pomyślności i możliwości pozyskiwania pieniędzy. Dotychczasowe przedsięwzięcia przyniosą duże profity.
WODNIK
Biznesmeni powinni unikać rozpoczynania nowych projektów i unikać niepotrzebnych wydatków. Wszystkie inwestycje spekulacyjne jeszcze raz rozważyć. Być może będziesz musiał Wodniku wydać pieniądze na podróże, których nie da się uniknąć. Niezależnie od napływu kapitału musisz ściśle kontrolować wydatki. Dopiero koniec roku 2020 zapowiada się bardzo korzystnie w dziedzinie finansów.
RYBY
Biznesmeni będą w stanie pokonać konkurencję i osiągać większe zyski. Jeśli zainwestują w przedsięwzięcia spekulacyjne, zwroty będą całkiem spore. Firmy partnerskie staną w obliczu pewnych trudności, a transakcje dotyczące nieruchomości nie przyniosą zysków . Ogólnie rzecz biorąc Rybo, dostaniesz dużo pieniędzy i wydasz to samo.


Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś. Dzwoń 708 588 502 Kody od 0-9 opłata 3,69zł z VAT/min. Odwiedź nas na stronie www.ezoliniawrozby.com

 

Horoskop roczny na rok 2020

Autor wróżka Miranda

BARAN

Czas szukania swojego miejsca w każdej sferze życia. Niektóre Barany mogą dosłownie zmienić miejsce zamieszkania i będą musiały przystosować się do nowych okoliczności. Zechcesz osiągnąć więcej niż dotychczas, ale postaraj się akceptować tych, którzy współistnieją z Tobą zarówno w domu jak i pracy. Ważne będzie, aby znaleźć porozumienie z otoczeniem, by pomyślnie realizować cele.

BYK

Aktywny rok, który może przynieść pomyślność w każdej sferze, na której się skupisz i podejmiesz działań. Twoja kariera zawodowa może nabrać rozpędu. Związki nieformalne możesz zalegalizować lub rozpocząć jakikolwiek nowy rozdział w swoim życiu. To dobry czas na wszelkie zmiany, przeprowadzki lub realizację nowych pomysłów. W finansach również zauważysz polepszenie.

BLIŹNIĘTA

Zapowiada się szczęśliwy rok, w którym wiele dobrego może przyjść do Ciebie przez przypadek. Odnosi się to zarówno do spraw finansowych (możliwe wygrane w grach liczbowych), zawodowych (może nadarzyć się okazja zdobycia pracy swoich marzeń) i uczuciowych, gdyż plany ślubu się skonkretyzują, lub poznasz kogoś wyjątkowego. Przyjaźnie również Cię usatysfakcjonują.

RAK

W tym roku nie działaj sama, bo więcej osiągniesz w wyniku współpracy. W sferze zawodowej powiedzie Ci się z korzystnymi umowami i kontraktami, znajdziesz pracę w dobrej firmie, gdzie są odpowiednie zarobki, lub osiągniesz zadowolenie w obecnej. W miłości czas szczęśliwy dla związków partnerskich i poznania właściwej osoby, z którą możesz wiązać swoją przyszłość.

LEW

Nie braknie Ci siły przebicia, więc wszystkie cele, jakie sobie postawisz w tym roku, będą dla Ciebie osiągalne. Możesz poprawić swoje finanse, awansować w pracy lub stworzyć sobie sprzyjające okoliczności do zrealizowania jakiegoś marzenia. Będziesz mogła liczyć na rodzinę i przyjaciół, którzy będą Cię wspierać we wszystkich działaniach, a w gronie znajomych samotni znajdą nową miłość.

PANNA

Jeśli chcesz, by Twoje plany się zrealizowały, trzeba się przeorganizować i myśleć bardziej realistycznie. Łatwo będzie o błędną decyzję, lub zaczniesz zbyt długo analizować, co powinnaś zrobić, co może spowodować opóźnienia i niektóre plany przełożysz na przyszły rok. W uczuciach za to daj sobie więcej czasu, jeśli masz wątpliwości i nie śpiesz się do ołtarza. Czas rozjaśni Ci sytuację.

WAGA

Rok optymizmu, wyraźnie wyznaczonych celów i sukcesów, które okażą się osiągalne. Nie braknie Ci energii do działania, co pomoże rozwinąć karierę zawodową, wprowadzi Cię w czas dobrej passy finansowej i dopisze Ci zdrowie, co wpłynie na pomyślne rezultaty działań. W uczuciach również okres sprzyjający zarówno dla stałych związków partnerskich jak i dla osób poszukujących miłości.

SKORPION

Rok sprzyjający szczególnie finansom. Możliwy przypływ dochodów, wzmocnienie swojej pozycji zawodowej i wzbogacenie się przy mądrym zarządzaniu sprawami przyziemnymi. W uczuciach również poczujesz stabilizację i poczucie bezpieczeństwa. Osoby samotne znajdą właściwego partnera, a związki partnerskie umocnią się w tym roku i przyniosą wiele satysfakcji.

STRZELEC

Rok ten może okazać się przełomowy. Wszelkie trudności, jakie się pojawią, przekujesz w swój sukces, jeśli tylko się zaangażujesz. Każda przeszkoda na Twojej drodze będzie postawiona po to, abyś ostatecznie polepszyła swoje życie w tych sferach, w których czujesz się dziś ograniczona. Z tego roku wyjdziesz silniejsza, niż jesteś dziś i uwolnisz się z toksycznych układów, jeśli takie istnieją.

KOZIOROŻEC

Rok fascynujących znajomości, inspirujących związków i powodzenia w sferze zawodowej. W finansach może dopomóc Ci szczęście, które sprowadzi sprzyjające okoliczności. Okres kreatywności i poszukiwania inteligentnych rozwiązań w przypadku ewentualnych problemów. Łatwo będzie wyrazić się w świecie zewnętrznym tak, aby wzbudzić zainteresowanie swoją osobowością.

WODNIK

Ustal jasno cele, abyś nie angażowała się w sprawy, które okażą się niewarte Twojego zainteresowania. Abyś poczuła spełnienie w tym roku, będziesz musiała podjąć się wyzwań, które wyzwolą w Tobie chęć działania, ale łatwo będzie zgasić Twój zapał. Czas wymagający odnalezienia równowagi między aktywnością a potrzebą zwolnienia tempa. W uczuciach interesująco, choć niespokojnie.

RYBY

Emocjonalna skrytość i ostrożność wpłynie na relacje z innymi. Odczujesz dużą potrzebę poczucia bezpieczeństwa i skupisz się na wzmacnianiu obecnych związków, z osobami którym ufasz. Rok stabilny, choć poczucie niepewności może Ci towarzyszyć i wzbudzać niepokój, jednak nic tak naprawdę Ci nie zagrozi. Nastaw się na pomyślny czas, bo ze wszystkim sobie poradzisz.

  © Miranda i Agnelya tekst

  © zdjęcie wróżki Kumczo

Horoskopy z poprzednich lat przeczytasz tutaj