Jasnowidz Ajlena
Napisz do wróżki

708-577-246 wew.3
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści : DOBRO JA Twoje pytanie wyślij na 74240
(4.92 zł z VAT)

CZAT

KONTAKT Z ZAGRANICY


Jeśli mieszkasz za granicą i chcesz, by wróżka do Ciebie oddzwoniła, możesz w jej profilu poprzez Paypal lub karty: Visa i Mastercard opłacić rozmowę. W tytule wpłaty podać swój numer telefonu i preferowany czas rozmowy.
Koszt usługi 0.99€ z VAT za min. Czas oczekiwania na połączenie jest bezpłatny.

Jasnowidz Ajlena

ostatnia aktywność
27.10.2020 (06:06)

 Urodziłam się z darem jasnowidzenia i od kilkunastu lat pracuję jako jasnowidz, wróżka, bo wspomagam się także tarotem. Moje jasnowidzenie w przyszłość nie ogranicza się do roku czy dwóch, ale widzę dalsze perspektywy życia. Do prognozy potrzebuję tylko imię i datę urodzenia. Obrazy widzę jasno i klarownie, więc pytający zawsze otrzyma pomoc i wskazówki dotyczące jego sytuacji. Potrafię odczytać myśli i widzę rzeczywiste sytuacje z przeszłości, teraźniejszości i przyszłe zdarzenia. Na życzenie pytającego usuwam lęki, blokady i karmiczne uwikłania tak by każdy poczuł się bezpieczny i energetycznie wzmocniony. Przygotowuję talizmany ochronne zamawiane na konkretne sytuacje.

Głównie specjalizuję się w trójkątnych relacjach, trudnych i patowych po ciężkich przejściach, niespełnionej miłości, ale pomagam też w innych zawiłych sprawach. Pokazuję co może, przynieść przyszłość, opiszę Ci jak dojść do Twojego wymarzonego jutra.
Dlatego nie żyj dłużej w niepewności, skorzystaj z moich zdolności pozazmysłowych i poznaj swój los. Zapraszam do mnie na wróżby.

CENNIK

  • Czat/sesja indywidualna 30 min 120 zł
  • E-mail/analiza sytuacji 150 zł
  • Rytuały oczyszczające wzmacniające 300 zł
  • Talizmany runiczne intencyjne 50 zł

 Promocja na wróżby online

 Voucher o wartości 200 zł kupisz do końca października za jedyne 150 zł. O szczegóły pytaj u mnie klik

Jasnowidzenie
Tarot
Uczucia
Biznes