Jasnowidz Ajlena
Napisz do wróżki

708 588 502 Kod 5
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści : DOBRO Twoje pytanie wyślij na 74240
(4.92 zł z VAT)

CZAT

KONTAKT Z NIEMIEC


Jeśli przebywasz na terenie Niemiec i masz dostęp do telefonu stacjonarnego, w każdej chwili bez problemu możesz połączyć się z Jasnowidz Ajlena bez zamawiania rozmowy.
0900 310 24 66 wew. 607
0,99 € z VAT/min
Usługa dostępna z niemieckich telefonów stacjonarnych.
Pierwsza minuta połączenia bezpłatna.

Jasnowidz Ajlena

ostatnia aktywność
24.03.2019 (16:37)

       Urodziłam się z darem jasnowidzenia i od kilkunastu lat pracuję jako jasnowidz, wróżka  bo wspomagam się także tarotem. Moje jasnowidzenie w przyszłość nie ogranicza się do roku czy dwóch, ale widzę dalsze perspektywy życia. Do prognozy potrzebuję tylko imię i datę urodzenia. Obrazy widzę jasno i klarownie, więc pytający zawsze otrzyma pomoc i wskazówki dotyczące jego sytuacji. Potrafię odczytać myśli i widzę rzeczywiste sytuacje  z przeszłości, teraźniejszości i przyszłe zdarzenia. Na życzenie pytającego usuwam lęki, blokady i karmiczne uwikłania tak by każdy poczuł się bezpieczny i energetycznie wzmocniony. Przygotowuję talizmany ochronne zamawiane na konkretna sytuacje.

Głównie specjalizuję się w trójkątnych relacjach, trudnych i patowych po ciężkich przejściach, niespełnionej miłości, ale pomagam też w innych zawiłych sprawach. Pokazuję co może przynieść przyszłość, opiszę Tobie jak dojść do Twojego  wymarzonego jutra.
Dlatego nie żyj dłużej w niepewności a  skorzystaj z moich zdolności pozazmysłowych i poznaj swój los. Zapraszam do mnie na wróżby.

Chat z wróżką – wróżba online

Jasnowidzenie
Tarot
Uczucia
Biznes