Jasnowidz Ajlena
Napisz do wróżki

SMS o treści : DOBRO Twoje pytanie wyślij na 74240
(4.92 zł z VAT)

CZAT

KONTAKT Z ZAGRANICY


Jeśli mieszkasz za granicą i chcesz, by wróżka do Ciebie oddzwoniła, możesz w jej profilu poprzez Paypal lub karty: Visa i Mastercard opłacić rozmowę. W tytule wpłaty podać swój numer telefonu i preferowany czas rozmowy.
Koszt usługi 0.99€ z VAT za min. Czas oczekiwania na połączenie jest bezpłatny.

Jasnowidz Ajlena

ostatnia aktywność
26.01.2020 (13:00)

       Urodziłam się z darem jasnowidzenia i od kilkunastu lat pracuję jako jasnowidz, wróżka  bo wspomagam się także tarotem. Moje jasnowidzenie w przyszłość nie ogranicza się do roku czy dwóch, ale widzę dalsze perspektywy życia. Do prognozy potrzebuję tylko imię i datę urodzenia. Obrazy widzę jasno i klarownie, więc pytający zawsze otrzyma pomoc i wskazówki dotyczące jego sytuacji. Potrafię odczytać myśli i widzę rzeczywiste sytuacje  z przeszłości, teraźniejszości i przyszłe zdarzenia. Na życzenie pytającego usuwam lęki, blokady i karmiczne uwikłania tak by każdy poczuł się bezpieczny i energetycznie wzmocniony. Przygotowuję talizmany ochronne zamawiane na konkretna sytuacje.

Głównie specjalizuję się w trójkątnych relacjach, trudnych i patowych po ciężkich przejściach, niespełnionej miłości, ale pomagam też w innych zawiłych sprawach. Pokazuję co może przynieść przyszłość, opiszę Tobie jak dojść do Twojego  wymarzonego jutra.
Dlatego nie żyj dłużej w niepewności a  skorzystaj z moich zdolności pozazmysłowych i poznaj swój los. Zapraszam do mnie na wróżby.

CENNIK

  1. Czat/sesja indywidualna 30 min 90zł
  2. E-mail/analiza sytuacji  150zl
  3. Rytuały oczyszczające wzmacniające 200 zł

Możliwa płatność w innej walucie niż PLN i przeliczamy na podaną cenę w złotówkach. Wróżby online to oszczędność czasu. Z wróżką możemy porozmawiać z dowolnego miejsca na świecie logując się na swoje konto w serwisie.

Chat z wróżką – wróżba online

 

 

Jasnowidzenie
Tarot
Uczucia
Biznes