Wróżka Kumczo
Napisz do wróżki

708 577 501 wew.1
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści :HOROSKOP Twoje pytanie wyślij na 73480
(3.69 zł z VAT)

CZAT

Wróżka Kumczo

ostatnia aktywność
21.01.2021 (15:36)

Od dawna interesuje mnie nie tylko moja fizyczna osobowość ale,i ta duchowa.Dlatego ciągle się uczę ,poszukuję i zagłębiam tajemnice tego kim byłam , jestem, i dokąd zmierzam.Kim byłam w poprzednich wcieleniach,jakie mam zobowiązania karmiczne,które trzeba przepracować. Dlaczego moje życie wygląda tak,a nie inaczej ?
Co jest przyczyną moich niepowodzeń.?
To są pytania na które szukałam odpowiedzi i  je znalazłam .
 
Dlatego jeżeli i Ty znalazłeś się na tej stronie i szukasz odpowiedzi na dręczące Cię pytania, to mogę Ci w tym pomóc.
 
Ukończyłam kursy Tarota, Numerologii ,oczyszczania ze złych energii i w tych dziedzinach staram się pomagać, tym którzy tego potrzebują.Tym, którzy starają się zrozumieć swoje postępowanie i życie ,które się toczy , a nie zawsze,jest usłane różami. 
 Zapraszam serdecznie na wróżby.Karty tarota odpowiedzą na Twoje pytania.

 


 
Moje Usługi

 
♦ wróżby, odpowiedzi z kart tarota, anielskich, arsan, karty mudry.
Jeżeli macie państwo pytania , które nie dają Wam spokoju i nie wiecie jaką podjąć decyzję ?Nie męczcie się w udręce niezdecydowania tylko zapytajcie kart.Karty są takimi właśnie doradcami,gdzie nie tylko doradzą , ale i potrafią ostrzec przed kłopotami.
 
♦ horoskopy na tydzień,miesiąc,rok.
Stawiam horoskopy ogólne w których można się dowiedzieć,jak potoczą się sprawy w pracy,finansach,uczuciach,czy zdrowiu .
 
♦ przesłania anielskie.
Co radzą karty anielskie na dzień,miesiąc,rok,lub na konkretnie zadane pytanie?
 
♦ portrety numerologiczne na podstawie daty urodzenia.
 Jaki masz charakter , czy masz liczby karmiczne i co może wydarzyć  się  w Twoim życiu,w  jakim jesteś roku i na co jest ten rok korzystny,to możemy sprawdzić za pomocą daty urodzenia.
 
♦ karma w Twoim imieniu i nazwisku.
 Sprawdzam jaka energia panuje w waszych imionach i nazwiskach ,czy jest korzystna ,czy nie ma karmy rodowej,klątw,chorób,czy nie trzeba tego oczyscić i odciąć .
 
♦ zdrowie na podstawie czakr.
 Jaka energia jest w czakrach takie jest zdrowie i samopoczucie , to można sprawdzić i w razie niekorzystnej energii oczyścić i dodać pozytywnej.
 
♦ oczyszczanie i równoważenie czakr.
 Jeżeli jest taka potrzeba po sprawdzeniu energii w czakrach oczyszczam i doprowadzam do równowagii i harmonii. 
 
♦ usuwanie blokad na pracę,finanse,zdrowie,uczucia.
 Za pomocą wahadełka sprawdzam czy są blokady na pracę,finanse , uczucia,zdrowie .
 
Czasami coś idzie pod górkę,nie możemy znaleźć pracy,szwankuje nam zdrowie, nie mamy partnera,to mogą być blokady,których przyczynę trzeba znaleźć i usunąć.
 
♦ Oczyszczanie domów i pomieszczeń.
 Domy w których mieszkamy również powinno się sprawdzić energetycznie, ponieważ może panować negatywna energia,możecie źle sypiać,mieć bóle głowy, złe samopoczucie,to wszystko może być wynikiem negatywnej energii  którą trzeba oczyścić i usunąć.
 Zapraszam serdecznie

 Barbara Kumczo

 

Rekomendacje

(2017-07-17 12:30:01

☆☆☆☆☆☆ Usługa Czat
Polecam z całego serca przemiła Pani. Szybko odpowiada na pytania . Posiada cudowną pozytywnie uzdrawiającą w sobie energię" - Paweł
☆☆☆☆☆☆ Usługa Czat
(2017-08-13, 15:51)
Cudowna wróżka, miła, ciepła i konkretna. Nie koloryzuje i udziela cennych wskazówek i fantastycznie działa energetycznie. Serdecznie polecam, pozdrawiam smiley Anna

Tarot
Wibracja imienia
Partnerstwo
Biznes,Finanse