Wróżbita Marcin

ostatnia aktywność
21.07.2024 (20:20)


Od prawie dwudziestu lat interesuję się parapsychologią, ezoteryką. Około dziesięciu lat temu zacząłem wróżyć. Nie zatrzymałem się jednak w miejscu, cały czas się uczę i rozwijam. Co zawsze powtarzam, karty to nie wyrocznia.

Zastanawiasz się jak wygląda Twoja  droga życia?

Sami decydujemy o własnym losie, o przyszłości. To nasze własne decyzje, emocje, wybory mają kluczowy wpływ na to, jak ułoży się nasza przyszłość. Ją można zmienić!

Korzystam głównie z Tarota Anielskiego, już od lat. Są to karty bardzo pozytywne, jednak i one czasem dają przestrogę, sugestię, że aktualne nastawienie, decyzje, mogą przynieść nienajlepsze efekty. Przyszłość można zmienić, nie jest ona z góry ustalona. Żyjemy po to, by życiem się cieszyć, by przyjąć radość, szczęście i szeroko pojęte bogactwo, które na nas czeka.

Łatwo nie jest, życie czasem nas testuje, zastawia pułapki. Jednak czasem dostajemy od życia dokładnie to, czego poszukujemy, czego pragniemy. Kluczem do szczęścia jest to, byśmy rozróżnili szansę od zagrożenia. Po to są karty i dlatego zostałem wróżbitą. Wrodzona intuicja i dobre rozumienie moich kart sprawia, że czuję szczególną satysfakcję z tego, że osobie z którą rozmawiam, udaje się osiągnąć to, czego w życiu szuka.

Przesłania anielskie

Posiadam, korzystam również z ciekawych kart z Radą Anielską. Każda z nich niesie ciekawy przekaz, konkretną radę i ostrzeżenie. Jednak to właśnie dzięki mojej intuicji wiem, co jest tym najważniejszym przekazem dla danej osoby, w danej chwili.

Moja empatia i intuicja sprawiają, że jestem całkowicie pewien tego, co chcę w danej chwili konkretnej osobie przekazać.
Ja jestem wyłącznie pośrednikiem, to co pokażą karty już nie jest zależne ode mnie. Ufam swojej intuicji, ufam i moim kartom.

Pozdrawiam i, być może, do usłyszenia. Zapraszam.

Marcin.
 

Usługi:

  • Usługa E-mail - Kliknij i zadaj mi pytania do wyceny. Odpowiem do 48 godz. od zaksięgowania Twojej wpłaty.
  • Usługa czat, kiedy jestem online zamów TUTAJ czat, tyle minut ile chcesz. Wycenię, opłacasz i czatujemy. Czat online jest dostępny z kraju i z zagranicy.

Uczucia
Praca
Biznes
Karty Anielskie

2 opinie

  1. M77 3 sierpnia 2021 (17:54)

    Bardzo dobra wróżba czat. Trafne czytanie z kart. Ogólnie bardzo miła rozmowa.

  2. ac2a5a 29 sierpnia 2021 (20:56)

    Polecam bardzo duża sprawdzalność wróżby.