Wróżka Tara S
Napisz do wróżki

708 788 687 Kod 14
(koszt 4,92 zł z VAT/min)

SMS o treści:Wiara Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 zł z VAT)

CZAT

ZAMÓW ROZMOWĘ - ODDZWONIĘ


Zamów
2,99 zł brutto za 1 minutę połączenia.

Wróżka Tara S

ostatnia aktywność
21.10.2020 (10:00)

Z pomocą moich kart pomogę Ci inaczej spojrzeć na sytuację jakie Cię niepokoją .Mam kilkuletnie doświadczenie z klientami prywatnymi.Moje porady są dokładne,a wskazówki tylko takie byś dzięki nim poszedł/poszła naprzód.Moja naturalną zdolność do energetycznego połączenia się z osobą, która ze mną koresponduje,da Tobie pomocne wskazówki rozwiązujące problem.Zaufaj mi i daj sobie szansę na zmianę szarej rzeczywistości,pozwól szczęściu zagościć w Twoim życiu.Wykonuję też działania magiczne tzw.rytuały oczywiście biała magia.

Magicznie pozdrawiam Tara S.

 

UWAGA : Proszę rozmowy telefoniczne uzgadniać ze mną poprzez mail wtedy odbieram ja,w innym wypadku losowo wybrana wróżka aktualnia wolna. Zwykle od 18:30 odbieram ja na statusie online.

Rytuały:


♦ Rytuał "Rozbiegu" (przyspiesza działania: sprzedaż ,wynajem nieruchomości, znalezienie partnera, i wiele innych)
♦ Rytuał na przyciągnięcie pracy
♦ Rytuał na przyciągnięcie miłości

♦ Rytuał na przypływ gotówki


  Rytuał ochronny

♦ Rytuał odcinający toksyczne relacje
♦ Rytuał odcinający nałogi

♦ Rytuał łączący skłócone pary
♦ Rytuał szczęścia (pomoc w konkretnych sytuacjach)

Najnowsze Rekomendacje

(2017-07-08 12:15:01)

☆☆☆☆☆☆
Śliczne dzięki za trafność i pomocne wskazówki.Rytuał zadziałał już następnego dnia heart BeraBer191004
 

HOROSKOP NA ROK 2018

Rok 2018 składa się z cyfr 2+0+1+8= 11
Będzie to rok niezwykle magiczny. W niektórych dotąd spokojnych zakątkach świata dojdzie do klęsk żywiołowych , szarpaniny na tle politycznym i ogromnych zmian klimatycznych . Niepokoje na Bliskim wschodzie, które przewidział Nostradamus rozprzestrzenią się na inne dotąd spokojne państwa, a w mediach społecznościowych będą dominować treści wprowadzające u ludzi strach. W wielu krajach nastąpią  zmiany religijne i zmiany przywódców politycznych. Nastąpią niespodziewane zmiany także na rynkach finansowych i rynkach nieruchomości.
Wibracja 2/11, oznacza że ziarna , które zasadziliśmy w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy w tym roku wcielą się w mistrzowską wibrację 11, która mówi: "to co zasiałeś, to naprawdę to, zbierzesz".

Między styczniem a wrześniem realizuj to, czego naprawdę pragniesz, o czym od dawna marzysz. W drugiej połowie roku twój, projekt rozwinie się i zbierzesz plon.

W numerologii 2018 jest liczbą  jedenaście. Ja wibracji mistrzowskich nie redukuję. 11- to więcej niż wyzwanie . Jest to także tworzenie materialnej rzeczywistości. Aby zbudować przestrzeń finansową , potrzebujesz pomysłu i motywacji . Aby dostać się gdziekolwiek, musisz przejść przez skrzyżowanie lub wrócić z rozstaju dróg.  Rok 2018 daje możliwości i musisz zamienić to  w obfitość. Cokolwiek zrobisz dla innych, powróci do ciebie, tylko w innej, a może nawet bardziej wzniosłej formie.

Chcesz swój osobisty horoskop pisz zapytanie w meilu

Numerologia
Porady
Biznes
Sennik