Tarocistka Agnelya
Napisz do wróżki Rozpocznij czat

708 577 024 wew. 1

SMS o treści : Agnelya Twoje pytanie wyślij na 79480
(11.07 PLN z VAT)

KONTAKT Z ZAGRANICY


Jeśli mieszkasz za granicą i chcesz, by wróżka do Ciebie oddzwoniła, możesz w jej profilu poprzez Paypal lub karty: Visa i Mastercard opłacić rozmowę. W tytule wpłaty podać swój numer telefonu i preferowany czas rozmowy.
Koszt usługi 0.99€ z VAT za min. Czas oczekiwania na połączenie jest bezpłatny.

Tarocistka Agnelya

ostatnia aktywność
21.07.2024 (18:59)

Zapraszam do osobistego spotkania w Warszawie. REZERWACJA  tel.501 018 884
Zajmuję się ezoteryką zawodowo od 2003 roku. Zaczynałam oczywiście od głębokiej wody, a więc własnego gabinetu i kontaktu z klientem face to face meeting. Po wywiadzie w jednej z łódzkich gazet w roku 2007 zaprosiła mnie polska moderatorka angielskiego portalu oranum, gdzie udzielałam porad na wizji. W roku 2009, kiedy kosmika otwierała swój portal w PL., byłam jedną z czterech wróżek, zaangażowanych do pracy z klientem wirtualnie. Pracowałyśmy jakiś czas w kameralnym gronie. Portal stopniowo się rozwijał i wróżących przybywało. Jestem dyplomowanym terapeutą. Pomaganie innym daje mi radość, zawsze szukam źródła problemu i wskazuję możliwie jak najmniej bolesne rozwiązania.

Zastanawiasz się, jak mogę Ci pomóc?
Moja misja to pomoc w rozwiązywaniu zawiłych sytuacji życiowych, poplątanych ścieżek.

Konkrety: Masz problemy w związku, w pracy, ale nie wiesz jak rozwiązać te trudne sytuacje losowe, jak zaprowadzić ład i szczęście wokół? Ty dzwonisz i opowiadasz, a ja podpowiadam, gotowe wskazówki rozwiązań z kart. Wolisz pisać? Opisz, swój problem w mailu a ja przeczytam, położę karty i odeślę Ci zwrotną analizę problemu wraz ze wskazówkami jak go rozwiązać. Możesz na mnie liczyć w każdej sytuacji. Jestem sumienna i konkretna. Zaprowadzę w Twoje życie porządek, byś w przyszłości uniknęła podobnych sytuacji.
Korzyści dla Ciebie: oszczędzasz czas, bo możemy porozmawiać online w zaciszu Twojego domu, bo rozmawiając ze mną, możesz przygotowywać obiad, czy segregować dokumenty. Osiągasz spokój- tylko sobie znanymi metodami, potrafię wyciszyć moich klientów i wprowadzić w stan relaksacji, by nie myśleli o problemie, a skupili się razem ze mną nad jego rozwiązaniem.
Szanuję swoich klientów, oferując im usługi najwyższej jakości, zawsze trafne przepowiednie i sprawdzone metody pomocy.
Chcesz sprawdzić, ile jeszcze możesz zyskać? Prześlij swoje zapytanie tutaj: Kliknij i zarejestruj się
Jestem przekonana, że zakochasz się w moich poradach i zdecydujesz korzystać z moich usług.

Moja Specjalność
ROZKŁAD ZODIAKALNY, dzięki któremu dowiesz się, jakie wydarzenia czekają Cię w kolejnych miesiącach na poszczególnych płaszczyznach życia. Dowiesz się także, co knuje Twój rywal lub jak będzie wyglądało Twoje życie miłosne.

ANALIZA NUMEROLOGICZNA, jak wykorzystać potencjał, jaki niosą nam najważniejsze liczby życia: Liczba przeznaczenia, osobowości, ekspresji i sekretna liczba.

Dostępność:
Nie realizuję analiz e-mailowych w weekendy i święta. Standardowo odpowiadam na e-maile do 24 godzin (tylko w dni robocze). Ceny są ustalane indywidualnie.

Numerologia
Tarot
Jasnowidzenie
Analiza snów

11 opinii

 1. Katherina 17 lutego 2021 (16:28)

  Pani Agnieszka przykłada dużą wagę do satysfakcji klienta. Jest osobą dotrzymującą terminów a przy tym bardzo skrupulatna i rzetelna. Polecam!

 2. Mati 18 czerwca 2021 (19:43)

  Błyskawiczna wycena. Dobra analiza sytuacji, bardzo spójna i konkretna bez lania wody. Znakomita pomoc techniczna w zasileniu konta. Od razu poczułem, że jestem w dobrych rękach. Cenie sobie profesjonalistów. Dziękuję bardzo i POLECAM!

 3. Lola 18 czerwca 2021 (20:19)

  Dziękuję kochana za szybką odpowiedź. Do tej pory zawsze miałaś rację i mam nadzieję, że tym razem będzie tak samo. Pozdrawiam

 4. Blanka 11 lipca 2021 (14:24)

  Sprawnie, profesjonalnie, bez najmniejszych zastrzeżeń. Piękna, obszerna analiza i tyle trafnych szczegółów. Jestem bardzo zadowolona z wróżby!

 5. Mati 11 lipca 2021 (14:29)

  Jak zwykle mega profesjonalizm. I zawsze mogę się dodzwonić, Pani Agnieszka odbiera nawet jak nie jest zalogowana. POLECAM!

 6. Ola 3 sierpnia 2021 (17:38)

  Bardzo kompetentna, obszernie odpowiadającą, na pewno wrócę i polecam

 7. Wi-t29 16 października 2021 (14:06)

  Bardzo sympatyczna Pani. Dużo prawdy o mnie powiedziała. Korzystałem w saloniku w Warszawie

 8. Nila 16 października 2021 (14:17)

  Uprzejma i kompetentna wróżka . Korzystałam w saloniku w Warszawie. Polecam zagubionym.

 9. Zita 8 marca 2022 (23:33)

  Pani Agnelya to profesjonalistka. Od lat moje problemy powierzam jej. Dziękuję , że możemy się teraz spotykać w saloniku w Warszawie.

 10. Delfin 18 grudnia 2022 (17:14)

  Piękna analiza sytuacji. Uwielbiam Pani obiektywne spojrzenie na problem i zaskakująco trafne odpowiedzi. Analiza firmy na 6 z plusem a potencjalny wspólnik w analizie biznesowej "rozłożony" na czynniki pierwsze. Polecam .

 11. Kasia 14 kwietnia 2024 (13:37)

  Uprzejma i kompetentna wróżka . Korzystałam w saloniku w Warszawie. Polecam zagubionym.