Tarocistka Agnelya
Napisz do wróżki

708 788 687 Kod 11
(koszt 4,92 zł z VAT/min)

SMS o treści : Agnelya Twoje pytanie wyślij na 79480
(11.07 PLN z VAT)

CZAT

ZAMÓW ROZMOWĘ - ODDZWONIĘ


Zamów
2,99 zł brutto za 1 minutę połączenia.

Tarocistka Agnelya

ostatnia aktywność
16.09.2019 (21:39)

"Ci, co na tej stronie przebywają, co mi życzą niechaj tak samo mają "

Zajmuję się ezoteryką zawodowo od 2003 roku. Zaczynałam oczywiście od głębokiej wody a więc własnego gabinetu i kontaktu z klientem face to face meeting. Po wywiadzie w jednej z łódzkich gazet w roku 2007 zaprosiła mnie polska moderatorka angielskiego portalu oranum, gdzie udzielałam porad na wizji. W roku 2009, kiedy kosmika otwierała swój portal w PL byłam jedną z czterech wróżek, zaangażowanych do pracy z klientem wirtualnie. Pracowałyśmy jakiś czas w kameralnym gronie, zanim stopniowo portal się rozwijał i wróżacych przybywało. Jestem dyplomowanym terapeutą. Pomaganie innym daje mi radość, zawsze szukam źródła problemu i wskazuję możliwie jak najmniej bolesne rozwiązania.

Zastanawiasz się, jak mogę Ci pomóc?

Moja misja to pomoc w rozwiązywaniu zawiłych sytuacji życiowych, poplątanych ścieżek.

Konkrety: Masz problemy w związku, w pracy, ale nie wiesz jak rozwiązać te trudne sytuacje losowe, jak zaprowadzić ład i szczęście wokół? Ty dzwonisz i opowiadasz a ja podpowiadam gotowe wskazówki rozwiązań z kart. Wolisz pisać? Opisz swój problem w mailu a ja przeczytam, położę karty i odeślę Ci zwrotną analizę problemu wraz ze wskazówkami jak go rozwiązać. Możesz na mnie liczyć w każdej sytuacji. Jestem sumienna i konkretna. Zaprowadzę w Twoje życie porządek, byś w przyszłości uniknęła podobnych sytuacji.
Korzyści dla Ciebie: oszczędzasz czas bo możemy porozmawiać online w zaciszu Twojego domu bo rozmawiając ze mną możesz przygotowywać obiad czy segregować dokumenty. Osiągasz spokój  - tylko sobie znanymi metodami potrafię wyciszyć moich klientów i wprowadzić w stan relaksacji, by nie myśleli o problemie a skupili się razem ze mną nad jego rozwiązaniem.
Szanuję swoich klientów, oferując im usługi najwyższej jakości, zawsze trafne przepowiednie i sprawdzone metody pomocy.
Chcesz sprawdzić, ile jeszcze możesz zyskać? Prześlij swoje zapytanie tutaj : Kliknij i zarejestruj się 
Jestem przekonana, że zakochasz się w moich poradach i zdecydujesz korzystać z moich usług.

Moja Specjalność

ROZKŁAD ZODIAKALNY, dzięki któremu dowiesz się, jakie wydarzenia czekają Ciebie w kolejnych miesiącach na poszczególnych płaszczyznach życia. Dowiesz się także, co knuje Twój rywal lub jak będzie wyglądało Twoje życie miłosne.

ANALIZA NUMEROLOGICZNA, jak wykorzystać potencjał jaki niosą nam najważniejsze liczby życia: Liczba przeznaczenia, osobowości, ekspresji i sekretna liczba.

Dostępność

Nie realizuję analiz e-mailowych w weekendy i święta. Standardowo odpowiadam na e-maile do 24 godzin (tylko w dni robocze).

Ceny

Ceny są ustalane indywidualnie. Analiza numerologiczna i tarotowa wspólnika, kontrahenta, pracownika 199 zł. Horoskop miesięczny 99 zł, roczny 449 zł.

                             KUP TERAZ

     Najnowsze Rekomendacje 

☆☆☆☆☆☆
(2017-11-26, 17:23)
 [ocena pozytywna] Ciepło mega ale konkretniesmileyPolecam Ewa

☆☆☆☆☆☆
(2017-10-08 10:31:04)
Bardzo ciepła i pomocna osoba.Polecam Ewa

(2017-07-10 19:12:04)
☆☆☆☆☆☆
Trafne prognozy i konkretne odpowiedzi, jak dla mnie 100%.Dziękuje za cierpliwość.Donatana78
 

(2017-06-28 10:30:02)
☆☆☆☆☆☆
Pani wróży trafnie i rzeczowo.Poleciłbym Panią dalej.Mrds10
 

(2017-06-26 22:33:12)
☆☆☆☆☆☆
Agnieszke  znam od wielu lat ,korzystałam u niej jeszcze na kosmice.Bardzo trafna i konkretna osoba,o nic nie dopytuje sypie faktami ,szczegółami jak by znała sytuację moją i to nie są domysły czy podpowiedzi a opisuje konkretne wydarzenia i sytucje.Najbardziej szokujące jest to,że przepowiedziała zimą,że między czerwcem a sierpniem zajdę w ciążę,nie planowałam,ale stało się.Osoba wyjątkowo cierpliwa mogę dzwonić nawet 15 razy w ciągu dnia i nie okazuje zniechęcenia jak inna wróżka,której już tu nie ma napisała no przecież pani odpowiadałam na to wczoraj,jakby łaskę robiła a ja mam prawo pytać ile chcę i kiedy chcę.Nina94

 

Numerologia
Tarot
Jasnowidzenie
Analiza snów