Tarocistka Agnelya
Napisz do wróżki

708 777 531 wew.1
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści : Agnelya Twoje pytanie wyślij na 79480
(11.07 PLN z VAT)

CZAT

KONTAKT Z ZAGRANICY


Jeśli mieszkasz za granicą i chcesz, by wróżka do Ciebie oddzwoniła, możesz w jej profilu poprzez Paypal lub karty: Visa i Mastercard opłacić rozmowę. W tytule wpłaty podać swój numer telefonu i preferowany czas rozmowy.
Koszt usługi 0.99€ z VAT za min. Czas oczekiwania na połączenie jest bezpłatny.

Tarocistka Agnelya

ostatnia aktywność
21.10.2020 (10:33)

Ci, co na tej stronie przebywają, co mi życzą, niechaj tak samo mają.
Zajmuję się ezoteryką zawodowo od 2003 roku. Zaczynałam oczywiście od głębokiej wody, a więc własnego gabinetu i kontaktu z klientem face to face meeting. Po wywiadzie w jednej z łódzkich gazet w roku 2007 zaprosiła mnie polska moderatorka angielskiego portalu oranum, gdzie udzielałam porad na wizji. W roku 2009, kiedy kosmika otwierała swój portal w PL., byłam jedną z czterech wróżek, zaangażowanych do pracy z klientem wirtualnie. Pracowałyśmy jakiś czas w kameralnym gronie. Portal stopniowo się rozwijał i wróżących przybywało. Jestem dyplomowanym terapeutą. Pomaganie innym daje mi radość, zawsze szukam źródła problemu i wskazuję możliwie jak najmniej bolesne rozwiązania.

Zastanawiasz się, jak mogę Ci pomóc?
Moja misja to pomoc w rozwiązywaniu zawiłych sytuacji życiowych, poplątanych ścieżek.

Konkrety: Masz problemy w związku, w pracy, ale nie wiesz jak rozwiązać te trudne sytuacje losowe, jak zaprowadzić ład i szczęście wokół? Ty dzwonisz i opowiadasz, a ja podpowiadam, gotowe wskazówki rozwiązań z kart. Wolisz pisać? Opisz, swój problem w mailu a ja przeczytam, położę karty i odeślę Ci zwrotną analizę problemu wraz ze wskazówkami jak go rozwiązać. Możesz na mnie liczyć w każdej sytuacji. Jestem sumienna i konkretna. Zaprowadzę w Twoje życie porządek, byś w przyszłości uniknęła podobnych sytuacji.
Korzyści dla Ciebie: oszczędzasz czas, bo możemy porozmawiać online w zaciszu Twojego domu, bo rozmawiając ze mną, możesz przygotowywać obiad, czy segregować dokumenty. Osiągasz spokój- tylko sobie znanymi metodami, potrafię wyciszyć moich klientów i wprowadzić w stan relaksacji, by nie myśleli o problemie, a skupili się razem ze mną nad jego rozwiązaniem.
Szanuję swoich klientów, oferując im usługi najwyższej jakości, zawsze trafne przepowiednie i sprawdzone metody pomocy.
Chcesz sprawdzić, ile jeszcze możesz zyskać? Prześlij swoje zapytanie tutaj: Kliknij i zarejestruj się
Jestem przekonana, że zakochasz się w moich poradach i zdecydujesz korzystać z moich usług.

Moja Specjalność
ROZKŁAD ZODIAKALNY, dzięki któremu dowiesz się, jakie wydarzenia czekają Cię w kolejnych miesiącach na poszczególnych płaszczyznach życia. Dowiesz się także, co knuje Twój rywal lub jak będzie wyglądało Twoje życie miłosne.

ANALIZA NUMEROLOGICZNA, jak wykorzystać potencjał, jaki niosą nam najważniejsze liczby życia: Liczba przeznaczenia, osobowości, ekspresji i sekretna liczba.

Dostępność:
Nie realizuję analiz e-mailowych w weekendy i święta. Standardowo odpowiadam na e-maile do 24 godzin (tylko w dni robocze). Ceny są ustalane indywidualnie.

     Najnowsze Rekomendacje 

☆☆☆☆☆☆
(2020-08-28 17:31)
Pani Agnieszka przykłada dużą wagę do satysfakcji klienta. Jest osobą dotrzymującą terminów a przy tym bardzo skrupulatna i rzetelna. Polecam! 

☆☆☆☆☆☆
(2020-06-30, 23:20)

Bardzo miła i rzetelna wróżka. Dziękuję bardzo za Pani cenne porady. Rozmowa z Panią bardzo mi pomogła i wierzę, że wszystko się ułoży. Polecam Panią wszystkim.
Wyrażam zgodę na publikację opinii. Koteczka20

☆☆☆☆☆☆
(2020-05-13, 22:10)

Bardzo dziękuję! Zależało mi na konkretnych  wskazówkach i je otrzymałam.

☆☆☆☆☆☆
(2020-05-12 17:31)
Bardzo trafna przepowiednia.Polecam 

(2017-07-10 19:12:04)
☆☆☆☆☆☆
Trafne prognozy i konkretne odpowiedzi, jak dla mnie 100%.Dziękuje za cierpliwość.Donatana78
 

(2017-06-28 10:30:02)
☆☆☆☆☆☆
Pani wróży trafnie i rzeczowo.Poleciłbym Panią dalej.Mrds10
 

(2017-06-26 22:33:12)
☆☆☆☆☆☆
Agnieszke  znam od wielu lat ,korzystałam u niej jeszcze na kosmice.Bardzo trafna i konkretna osoba,o nic nie dopytuje sypie faktami ,szczegółami jak by znała sytuację moją i to nie są domysły czy podpowiedzi a opisuje konkretne wydarzenia i sytucje.Najbardziej szokujące jest to,że przepowiedziała zimą,że między czerwcem a sierpniem zajdę w ciążę,nie planowałam,ale stało się.Osoba wyjątkowo cierpliwa mogę dzwonić nawet 15 razy w ciągu dnia i nie okazuje zniechęcenia jak inna wróżka,której już tu nie ma napisała no przecież pani odpowiadałam na to wczoraj,jakby łaskę robiła a ja mam prawo pytać ile chcę i kiedy chcę.Nina94

Numerologia
Tarot
Jasnowidzenie
Analiza snów