Tarocistka Agnelya
Napisz do wróżki

708 788 687 Kod 11
(koszt 4,92 zł z VAT/min)

SMS o treści :ISR.Wizja Twoje pytanie wyślij na 74480
(4,92 PLN z VAT)

CZAT

KONTAKT Z NIEMIEC


Jeśli przebywasz na terenie Niemiec i masz dostęp do telefonu stacjonarnego, w każdej chwili bez problemu możesz połączyć się z Tarocistka Agnelya bez zamawiania rozmowy.
0900 310 24 66 wew. 602
0,99 € z VAT/min
Usługa dostępna z niemieckich telefonów stacjonarnych.
Pierwsza minuta połączenia bezpłatna.

ZAMÓW ROZMOWĘ - ODDZWONIĘ


Zamów
2,99 zł brutto za 1 minutę połączenia.

Tarocistka Agnelya

ostatnia aktywność
21.09.2017 (00:43)

                                                     

"Ci co na tej stronie  przebywają co mi życzą niechaj tak samo mają "

Zajmuję się ezoteryką zawodowo od 2003 roku.Zaczynałam oczywiście od głębokiej wody,a więc własnego gabinetu i kontaktu z klientem face to  face meeting.Po wywiadzie w 1 z łódzkich gazet  w roku 2007 zaprosiła mnie Polska moderatorka angielskiego portalu oranum,gdzie udzielałam porad na wizji.W roku 2009 kiedy kosmika otwierała swój portal w PL byłam 1 z czterech wróżek zaangażowanych do pracy z klientem wirtualnie.Pracowałyśmy jakiś czas w kameralnym gronie zanim stopniowo portal się rozwijał i wróżacych przybywało. Jestem dyplomowanym terapeutą.Pomaganie innym daje mi radość,zawsze szukam źródła problemu i wskazuje możliwe jak najmniej bolesne rozwiązania.

Zastanawiasz się, jak mogę Ci pomóc?

Moja misja to pomoc w rozwiązywaniu zawiłych sytuacji życiowych,poplątanych ścieżek.

Konkrety: Masz problemy w związku ,w pracy,ale nie wiesz jak rozwiązać te trudne sytuacje losowe,jak zaprowadzić ład i szczęście wokół? Ty dzwonisz opowiadasz a ja podpowiadam gotowe wskazówki rozwiązań z kart.Wolisz pisać ? Opisz swój problem w mailu,a ja przeczytam,położę karty i odeślę Ci zwrotną analizę problemu wraz ze wskazówkami jak go rozwiązać.Możesz na mnie liczyć w każdej sytuacji.Jestem sumienna i konkretna.Zaprowadzę w Twoje życie porządek byś w przyszłości uniknęła podobnych sytuacji.
Korzyści dla Ciebie: oszczędzasz czas bo możemy porozmawiać online w zaciszu Twojego domu (rozmawiając ze mną możesz przygotowywać obiad ,czy segregować dokumenty),osiągasz spokój (tylko sobie znanymi metodami potrafię wyciszyć moich klientów i wprowadzić w stan relaksacji by nie myśleli o problemie a skupili się razem ze mną nad jego rozwiązaniem)
Szanuje swoich klientów, oferując im usługi najwyższej jakości,zawsze trafne przepowiednie i sprawdzone metody pomocy.
Chcesz sprawdzić, ile jeszcze możesz zyskać? Prześlij swoje zapytanie tutaj : Kliknij i zarejestruj się
Jestem przekonana, że zakochasz się w moich poradach i zdecydujesz korzystać z moich usług.

Moja Specjalność

ROZKŁAD ZODIAKALNY ,dzięki któremu dowiesz się jakie wydarzenia czekają Ciebie w kolejnych miesiącach na poszczególnych płaszczyznach życia.Dowiesz się także co knuje Twój rywal lub jak będzie wyglądało Twoje życie miłosne.

ANALIZA NUMEROLOGICZNA ,jak wykorzystać potencjał jaki niosą nam najważniejsze liczby życia:Liczba,przeznaczenia,osobowości,ekspresji i sekretna liczba.

Dostępność

Nie realizuje analiz meilowych w weekendy i święta.Standardowo odpowiadam na emaile do 24 godzin ( tylko w dni robocze)

Ceny

Ceny są ustalane indywidualnie.Wysokość stawki zależy od czasu poświęconego na analizę i zaczyna się od 99 zł.Analiza numerologiczna i tarotowa wspólnika,kontrahenta,pracownika 299 zł.Horoskop miesięczny 99 zł,roczny 999 zł -To jedyne 3.30 zł za dzień

                             KUP TERAZ

 Rabaty :

  • 25% za polecenie mnie kolejnemu klientowi (trzeba podać nick  poprzedniego klienta)

     Najnowsze Rekomendacje 

(2017-07-10 19:12:04)
☆☆☆☆☆☆
Trafne prognozy i konkretne odpowiedzi, jak dla mnie 100%.Dziękuje za cierpliwość.Donatana78
 

(2017-06-28 10:30:02)
☆☆☆☆☆☆
Pani wróży trafnie i rzeczowo.Poleciłbym Panią dalej.Mrds10
 

(2017-06-26 22:33:12)
☆☆☆☆☆☆
Agnieszke Sellene znam od wielu lat ,korzystałam u niej jeszcze na kosmice.Bardzo trafna i konkretna osoba,o nic nie dopytuje sypie faktami ,szczegółami jak by znała sytuację moją i to nie są domysły czy podpowiedzi a opisuje konkretne wydarzenia i sytucje.Najbardziej szokujące jest to,że przepowiedziała zimą,że między czerwcem a sierpniem zajdę w ciążę,nie planowałam,ale stało się.Osoba wyjątkowo cierpliwa mogę dzwonić nawet 15 razy w ciągu dnia i nie okazuje zniechęcenia jak inna wróżka,której już tu nie ma napisała no przecież pani odpowiadałam na to wczoraj,jakby łaskę robiła a ja mam prawo pytać ile chcę i kiedy chcę.Nina94

 

Numerologia
Tarot
Jasnowidzenie
Analiza snów