Promocje

Szanowni Klienci,

portal EZOLINIA daje Wam możliwość kontaktu z wróżkami na wiele sposobów; czat, Calback, SMS, email, telefon 0700 a także wideorozmowa. Wróżki w swoich ofertach posiadają wiele usług. W miesiącu kwietniu promocyjne ceny na swoje usługi ma nasza Rytualistka - wróżka Serafina.


W jaki sposób działa wróżka Serafina?


Wróżka Serafina, jako ceniona specjalistka z dużym doświadczeniem praktykuje wykonywanie zabiegów energetycznych od ponad dekady, z dużym powodzeniem. Regularnie podnosi także swoje kwalifikacje poprzez zgłębianie wiedzy z zakresu nauk ezoterycznych, nauk psychologicznych, biomedycznych, bioenergetycznych oraz społecznych. Ma to znaczenie, ponieważ ezoteryka jest dziedziną wybitnie interdyscyplinarną, zazębiają się w niej także inne sztuki i dyscypliny praktyczne.

W odróżnieniu od innych Rytualistów nie przeprowadzamy jednak uroków, zanim uprzednio nie ZBADAMY sytuacji energetycznej klienta, nie zdiagnozujemy ewentualnego problemu karmicznego poprzez wykonanie portretu karmicznego poddanego profesjonalnej analizie oraz nie upewnimy się co do prawidłowego działania czakr.

Po dokładnym wywiadzie możliwym dzięki rozmowie z klientem rytualista kompletuje zestaw możliwych i najskuteczniejszych dla klienta rozwiązań mając na uwadze przede wszystkim Jego bezpieczeństwo — zabiegi każdorazowo zabezpieczane są działaniem redukującym całkowicie ryzyko powikłań energetycznych. Każdy klient traktowany jest jednostkowo, indywidualnie, a osobista sytuacja klienta detalicznie, starannie, WIELOKROTNIE analizowana na podstawie kontaktu i porozumienie z klientem.
 

Co warto wiedzieć zanim zamówisz rytuał?

Garść informacji praktycznych.
Nie bez znaczenia jest ponadto KOLEJNOŚĆ wykonywania uroków.
Nie sztuką, jest rzucić urok spętania, takich propozycji w sieci, możemy odszukać całe mnóstwo.
Każdy rozsądny i skuteczny Zabiegowiec-Rytualista na podstawie swojej najlepszej wiedzy wie, że kluczowe znaczenie ma w pierwszej kolejności OCZYSZCZENIE oraz OTWARCIE.
W dalszej kolejności możemy Klientowi zaproponować uroki SPĘTANIA SCALAJĄCE, przyciągające, gwarantujące bliskość, oddanie i zaangażowanie osoby, względem której prowadzone jest działanie.
Możliwe do wykonania są także zabiegi SEPARUJĄCE, IZOLUJĄCE gwarantujące odcięcie i zapewniające bezpieczeństwo, uwalniające z toksycznej przeszłości.

Rytuały miłosne to działania niezwykle inwazyjne, toteż wymagają szczególnej wprawy i ostrożności wykonującego. Ich powodzenie zależy, od wielu zmiennych. Istotna jest współpraca ze Specjalistą wykonującym zabieg oraz kontakt w trakcie wykonywania. Magia to przede wszystkim praca na energii, niezmiernie istotne jest ZAANGAŻOWANIE Klienta, determinacja oraz wiara w powodzenie i osiągnięcie celu.
Jako doświadczona Rytualistka pragnę Państwu zaoferować w szczególności uroki miłosne, uroki na powodzenie uczuciowe, gdyż głęboko wierzę w przyczynowość. Niekiedy trzeba jej jednak nieco pomóc. Nie ma dla mnie nic bardziej satysfakcjonującego niż wdzięczność oparta na satysfakcji Klienta.

Skontaktuj, się ze mną porozmawiamy, o Twoim problemie decydując na zasadzie pełnej współpracy i uwzględnieniu także Twoich potrzeb, oczekiwań, co będzie dla Ciebie najlepsze: spętanie, rytuały egipskie, uzdrowienie relacji, miłosne odcięcie czy inne, złożone zabiegi energetyczne.

Z pamiętnika Naszych Drogich Klientów:

Izabela, 28, Gdańsk

Jestem pod ogromnym wrażeniem umiejętności Pani Serafiny. Poświęciła naprawdę dużo czasu na szczegółową analizę mojego problemu. Od pewnego czasu dręczyło mnie przeświadczenie, że zmarnowałam, szansę na swoją miłość a partnera potraktowałam fatalnie. Rytualistka uświadomiła mi, gdzie tak naprawdę leży problem. Przyznam, że nie miałam pojęcia, że może to mieć aż tak ogromny wpływ na moje życie, zarówno obecne, jak i wydarzenia z przeszłości. Nigdy wcześniej nie wiedziałam, że magia to taka potęga! Pani Serafina czytała, ze mnie niemalże jak z otwartej księgi pozyskała, odpowiednie informacje sformułowała diagnozę, która sprawiła, że zapragnęłam zmiany na już, na teraz. Najpierw wykonany został rytuał oczyszczający i odpinający niekorzystne energie oraz pod czepy (różne szkodliwe dla mnie byty czerpiące z mojej energii), następnie wzmocnienie oraz otwarcie czakr, które tego wymagały a na koniec urok przyciągający (spętanie) byłego partnera. Przyznaję, że z początku nie wierzyłam w skuteczność takich rzeczy, ale na moje zdumienie nie musiałam długo czekać. Już w kilka tygodniu po wykonaniu rytuałów były partner zainicjował spotkanie i rozmowę. Jestem pełna podziwu i wdzięczności dla działań Pani Serafiny, która wykonała szereg zabiegów, jak się okazuje, niezbędnych dla mnie. Nie mam słów, by wyrazić swoją wdzięczność, dziękuję za pomoc, serce, cierpliwość i efekty, dzięki którym dzisiaj mogę cieszyć się tym, co wydawało mi się już smutną przeszłością.

Jacek, 37, Puławy

Jestem mężczyzną z dużym bagażem doświadczeń. Co tu dużo mówić życie mnie nie oszczędzało, ale nie zamierzałem dłużej siedzieć z założonymi rękoma. Postanowiłem poprosić o pomoc kogoś, kto ma doświadczenie i wiedzę w tym zakresie. Próbowałem wcześniej stosować tak zwaną magię białą w zaciszu domowym, ale chyba nie wyszło z tego nic dobrego. Poza tym lojalnie uprzedzono mnie, że może być to dla mnie niebezpieczne. Intuicja podpowiedziała mi wróżkę Serafinę z portalu Ezolinia Wróżby.

Skontaktowałem się z wróżką pełen oczywistych obaw, ale szybko okazały się niesłuszne. wróżka Serafina to przemiła, kontaktowa osoba z obszerną wiedzą specjalistyczną czym szybko zaskarbiła sobie moje zaufanie. Szukam kogoś, kto naprawdę ma pojęcie o ezoteryce i sam to weryfikuję, zadając wiele pytań. Nie zawiodłem się.
Mój problem okazał się banalny: masa blokad w okolicach czakr, nieczystości karmiczne i zamknięcie wskutek przebytej traumy uczuciowej.
Nie wierzyłem, że rezultat, którego po cichu oczekiwałem, przyjdzie tak szybko.
Zostałem oczyszczony, otwarty, umocniony i przede wszystkim świadomy, z czego wynikał nagromadzony de facto od lat we mnie samym problem.
Serafino, dziękuję za wyprowadzenie mnie z tego, od pewnego czasu znowu czuję, że chce mi się żyć, a kobiety, których dotychczas się bałem, wypierałem potrzebę bliskości, stały się ważnym i pięknym elementem mojego życia!

Jeśli Ty drogi czytelniku zmagasz sie z problemem, szukasz rozwiązania, skontaktuj się z wróżką Serafiną KLIK