Promocje

Szanowni Klienci,

portal EZOLINIA daje Wam możliwość kontaktu z wróżkami na wiele sposobów; czat, Calback, SMS, email, telefon 0700 a także wideorozmowa. Wróżki w swoich ofertach posiadają wiele usług. W miesiącu październiku promocyjne ceny na swoje usługi ma nasza wybitna  Rytualistka i astrolog  - wróżka Monika

Promocyjne wróżby online

 

Sesja Tarot  Cena 3,69 zł/ min z VAT

Zapraszam Cię na bardzo osobistą sesję z kartami tarota. To Ty wybierasz temat rozmowy. Możemy wniknąć w głębie Twojej duszy, Twoich pragnień i Twoich oczekiwań. Możesz zadać tyle pytań, ile potrzebujesz wykonując telefon lub zamawiając godzinne nagranie, jako odpowiedz na Twoje pytania.

Wróżba pisemna  Cena 39 zł / za 3 pytania

Jeśli wolisz zadać pytania w formie pisemnej, również zapraszam Cię do mego świata. Proponuję Ci trzy dowolne pytania poruszające różne zagadnienia. W trakcie sesji, czy też porady powiem Tobie o zagrożeniach, które w danym czasie mogą się pojawić na Twojej ścieżce.

Wróżby półroczne/ roczne Cena od 100 zł

U mnie możesz zamówić również długoterminowe prognozy. Świetnie sprawdzają się wróżby roczne i półroczne. Przejrzę dla Ciebie wszystkie dziedziny życia byś skupił się na najważniejszych dla Ciebie zagadnieniach, w danym czasie.

Rytuał oczyszczający/ miłosny

 Zachęcam Ciebie do wykonania rytuału miłości, czy rytuału oczyszczania złych wpływów. W trakcie niego nastąpi uzdrowienie interesujących Ciebie spraw. Odetniesz się od tego, co trudne, obciążające wchodząc w nową energię. Dostaniesz ode mnie ważne instrukcje na przyszłość, jak i na czas wykonania procesu.

Rytuał przyciągający dobrobyt

Rytuał pomoże znaleźć to, co dla Ciebie najważniejsze. W trakcie jego trwania uświadomisz sobie, co przeszkadza w osiągnięciu sukcesu. Pomogę usunąć przeszkody stojące przed Tobą w świecie zewnętrznym, jak i te w Twojej głowy. By wziąć udział w procesie musisz być pewien, że tego chcesz. Potrzebujesz świecy intencyjnej i kartki papieru.

Wideorozmowa

Usługa videorozmowy dostępna jest z kraju i zagranicy. Do korzystania z usługi potrzebujesz: 

  • kamerkę internetową
  • mikrofon
  • internet.

Aby skorzystać z wideorozmowy kliknij na ikonę kamerki opłać rozmowę. Po dokonaniu płatności otrzymasz na meila podanego we wpłacie link  do zakładki, gdzie :

  • logujesz się swoimi danymi klienta
  • klikasz na kamerę,
  • zezwalasz na opcję mikrofon i/lub kamera i czekasz aż wróżka zaakceptuje Twoje połączenie.

Czas oczekiwania bezpłatny.
 W oknie transmisji widzisz i słyszysz wróżkę, a ona Ciebie widzi, jeśli udostępnisz opcję kamery.
Jeśli nie chcesz, udostępniać wizerunku, możesz prowadzić rozmowę głosową. Jeśli będziesz chciał/a zakończyć konsultację, kliknij  czerwoną słuchawkę.

Jeśli  zmagasz się z problemem, szukasz rozwiązania, skontaktuj się z wróżką / astrolog Moniką. Jeśli preferujesz czat  zapraszam jestem dostępna codziennie i wtedy, kiedy zamówisz sesję wróżebną. Czat to najszybszy i najprostszy sposób na uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania.

Rozmowa poprzez czat umożliwia błyskawiczny kontakt z wybranym Specjalistą-bez kolejek, bez czekania, bez niepewności!

REKOMENDOWANI przez nas, wybitni Specjaliści ezoteryczni w tym miejscu czekają na Ciebie. Pozwól sobie pomóc. Kliknij nick wybranej wróżki online i kup rozmowę czat, nie czekaj!

Rekomendujemy wróżki

Czy warto skorzystać z porady wróżki?

Większość  ludzi uważa się za osoby racjonalne , mocno stąpające po ziemi, przeglądając biznesowe grupy na portalach społecznościowych widać  negatywne zapatrywanie na wróżby, a mimo to coraz więcej osób chętnie czyta horoskopy i prosi o zajrzenie w przyszłość.  Wróżby online, czyli przez internet są coraz bardziej popularne i wśród odwiedzających strony ezoteryczne i korzystających z wróżb jest coraz więcej ludzi biznesu i tych myślących o własnym biznesie. Wróżba przez telefon czy  czat z wróżką gwarantuje anonimowość a przecież nikt nie chce się obnosić z tym , że korzysta z porad wróżki. Samych wróżek również  jest bardzo dużo. Jak wybrać tą właściwą dla nas? Mogą Państwo pomóc wskazówki zamieszczone w artykule Ezolinia Wróżby