Wróżka Serafina
Napisz do wróżki

708 588 642 Kod 33

SMS o treści: CHIRO SERAFINA Twoje imię, pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)

CZAT

KONTAKT Z ZAGRANICY


Jeśli mieszkasz za granicą i chcesz, by wróżka do Ciebie oddzwoniła, możesz w jej profilu poprzez Paypal lub karty: Visa i Mastercard opłacić rozmowę. W tytule wpłaty podać swój numer telefonu i preferowany czas rozmowy.
Koszt usługi 0.99€ z VAT za min. Czas oczekiwania na połączenie jest bezpłatny.

Wróżka Serafina

ostatnia aktywność
06.04.2020 (12:14)


 Jeśli zaglądacie Państwo na moją stronę, znaczy to, że potrzebny jest Państwu duchowy doradca, astralny przewodnik lub najzwyczajniej w świecie drogowskaz. 
Kartami Tarota zajmuję się od ponad dekady. Jego potęga fascynowała mnie od najmłodszych lat, kiedy to już jako dziecko przyglądałam się z wypiekami na twarzy praktykom karcianym mojej Prababki Małgorzaty. Śmiem twierdzić, że energetyczne odczuwanie odziedziczyłam właśnie po Niej - nieocenionej (nieodżałowanej pamięci) Prababce, która była medium. Pasjonuje mnie ezoteryka, biała magia, tarot - w szczególności rozkład: Arkana Wielkie - oraz oczyszczanie karmiczne, zabiegi na czakrach i zabiegi rytualne. Wierzę w energetyczne sprzężenie, magiczny determinizm - wszak poza sferą ziemską istniejemy jako byty także w materii duchowej. Droga do odkrycia swojej duchowej świadomości nie zawsze bywa łatwa, dlatego też z przyjemnością przeprowadzę Państwa przez jej zawiłości.
Odpowiem na każde trapiące Państwa pytanie, zarówno dotyczące życia uczuciowego, jak i strefy biznesowej, finansowej, zdrowotnej, czy prozy codziennego życia. Nie ma niemądrych pytań, a niewykorzystane sytuacje dają nam o sobie znać - proszę mieć to na uwadze zawsze, gdy pojawia się wątpliwość. 
Zachęcam serdecznie do kontaktu. Z mocą pozdrowień

                                                                             Wróżka Serafina

Rekomendacje

11-01-2020 22:27:54
☆☆☆☆☆☆
Jestem niezwykle zaskoczona sprawdzalnością, dotychczas nie wierzyłam, ale Pani Serafina już w pierwszych zdaniach odgadła niemal wszystkie moje problemy i to po samej dacie urodzenia! Ponadto skutecznie doradziła w sprawach sercowych, za co jestem ogromnie wdzięczna. Dziękuję Pani Serafino, zyskała Pani stałą klientkę. LadyVetinari

        

Tarot
Numerologia
Jasnowidzenie
Magia