Wróżka Serafina
Napisz do wróżki

708 588 502 Kod 6
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści: CHIRO SERAFINA Twoje imię, pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)

CZAT

Wróżka Serafina

ostatnia aktywność
28.05.2020 (14:58)


 Jeśli zaglądacie Państwo na moją stronę, znaczy to, że potrzebny jest Państwu duchowy doradca, astralny przewodnik, wróżka lub najzwyczajniej w świecie drogowskaz. 
Kartami Tarota zajmuję się od ponad dekady. Jego potęga fascynowała mnie od najmłodszych lat, kiedy to już jako dziecko przyglądałam się z wypiekami na twarzy praktykom karcianym mojej prababki Małgorzaty. Śmiem twierdzić, że energetyczne odczuwanie odziedziczyłam właśnie po Niej - nieocenionej (nieodżałowanej pamięci) prababce, która była medium.

Biała Magia, tarot online

Pasjonuje mnie ezoteryka, biała magia, tarot  oraz oczyszczanie karmiczne, zabiegi na czakrach i zabiegi rytualne. Wierzę w energetyczne sprzężenie, magiczny determinizm - wszak poza sferą ziemską istniejemy jako byty także w materii duchowej. Droga do odkrycia swojej duchowej świadomości nie zawsze bywa łatwa, dlatego też z przyjemnością przeprowadzę Państwa przez jej zawiłości.

Wróżby online

Odpowiem na każde trapiące Państwa pytanie, zarówno dotyczące życia uczuciowego, jak i strefy biznesowej, finansowej, zdrowotnej, czy prozy codziennego życia. Nie ma niemądrych pytań, a niewykorzystane sytuacje dają nam o sobie znać - proszę mieć to na uwadze zawsze, gdy pojawia się wątpliwość. 
Zachęcam serdecznie do kontaktu. Z mocą pozdrowień Wróżka Serafina

Ważna informacja:

Szanowni Państwo, na wypadek wątpliwości uprzejmie informuję, że świadczę usługi jedynie dla klientów portalu Ezolinia, niezależnie od zbieżności imion w innych serwisach.

                                                                            

Rekomendacje

11-01-2020 22:27:54
☆☆☆☆☆☆
Jestem niezwykle zaskoczona sprawdzalnością, dotychczas nie wierzyłam, ale Pani Serafina już w pierwszych zdaniach odgadła niemal wszystkie moje problemy i to po samej dacie urodzenia! Ponadto skutecznie doradziła w sprawach sercowych, za co jestem ogromnie wdzięczna. Dziękuję Pani Serafino, zyskała Pani stałą klientkę. LadyVetinari

  

   

Tarot
Numerologia
Jasnowidzenie
Magia