DZWOŃ BEZPOŚREDNIO Z ZAGRANICY

ZAMÓW ROZMOWĘ CALLBACK Z ZAGRANICY !

Usługa callback polega na oddzwonieniu na numer telefonu podany w formularzu zamówienia usługi. Aby aktywować oddzwonienie wybierz interesujący Cię czas trwania rozmowy np.: 5 minut, 10 minut,20 minut,45 minut oraz opłać usługę za pośrednictwem przelewu bądź usługi Paypal czy karty kredytowej. Pamiętaj,że nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów związanych z oddzwonieniem na wskazany w formularzu numer.Następnie system połączy Ciebie z doradcą w dniu i  godzinie jaką sam wpiszesz w aplikacji dostępnej w zakładce wybranego doradcy.


1. Usługa callback jest dostępna wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia.

2. Usługa może być zrealizowana wyłącznie dla posiadaczy telefonów stacjonarnych w następujących krajach: Austria, Belgia, Francja, Alaska, Hawaje, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Portugalia, Stany Zjednoczone, Szwecja, Watykan i Wielka Brytania, Australia, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Grecja, Irlandia, Islandia, Izrael, Kanada, Norwegia, Luksemburg, Szwajcaria i Włochy.

W przypadku Polski może być świadczona usługa callback dla posiadaczy telefonów komórkowych i stacjonarnych.

W profilu wróżki świadczącej tę usługę znajdziesz formularz do zamówienia oddzwonienia. Koniecznie zapoznaj się z regulaminem usługi dostępnym tutaj.W przypadku problemów z zamówieniem rozmowy czy innych zapytań zapraszam do kontaktu e-mail w zakładce Kontakt.

Kliknij Tutaj by zamówić rozmowę

(jeśli nie wpiszesz nicku doradcy system wybierze losowo)

 

DZWOŃ BEZPOŚREDNIO Z NIEMIEC!

Jeśli przebywasz na terenie Niemiec i masz dostęp do telefonu stacjonarnego,w każdej chwili bez problemu możesz połączyć się z naszą wróżką bez zamawiania rozmowy.

Wybierz numer telefonu 0900 310 24 66 oraz kod wewnętrzny wybranej wróżki i zadzwoń.
Kod znajdziesz w profilu wróżki świadczącej tę usługę.
Koniecznie sprawdź dostępność wróżki lub umów termin Tutaj.

Opłata za połączenie to 0,99 € z VAT/min
Usługa dostępna z niemieckich telefonów stacjonarnych.
Pierwsza minuta połączenia bezpłatna.