Tarocista Adrian
Napisz do wróżki Rozpocznij czat

708 577 067 kod 3

SMS o treści:Wiara TA Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 zł z VAT)

Tarocista Adrian

ostatnia aktywność
19.05.2024 (23:15)

Ezoteryką i duchowością interesowałem się od samego dzieciństwa. Zawsze z pełną ekscytacją pochłaniała mnie wiedza na temat zaginionych cywilizacji, nauk duchowych i tajemnic. Pasjonują się numerologią, radiestezją, tarotem oraz jasnowidzeniem. Ludzkość wchodzi w zupełnie nową erę, gdzie nauki duchowe staną się ważniejsze niż materia i kariera. Dlatego coraz więcej osób będzie potrzebować pomocy przewodników duchowych lub wróżek w odnalezieniu dobrej drogi.

* Postaram Ci się pomóc w odnalezieniu dobrej drogi na nurtujące problemy w Twoim życiu
Postawię wróżbę z kart tarota na dany tydzień, miesiąc i dzień. Pomogę sprawdzić, czy w nadchodzących miesiącach możesz liczyć na spotkanie drugiej połówki lub znalezieniu pracy.

* Sprawdzę, na jakim etapie życia jesteś, czy raczej musisz ograniczać swoje plany lub je rozwijać
Każdy człowiek w swoim życiu przeżywa 12 lat jak pory roku. Zima, wiosna, lato i jesień. Każda dzieli się na trzy lata. Lato to czas największych sukcesów, zima porażek i strat. Można jednak zniwelować, pojawienie się zimy jowiszowej dokonując wcześniej odpowiednich decyzji w swoim życiu.

* Pomogę sprawdzić jaką skalę Bovisa ma ktoś z Twojej rodziny lub otoczenia i jak ją podnieść oraz w jakim Wszechświecie harmonicznym znajduje się interesująca Cię osoba, lub Ty sam
Praca z wahadełkiem pozwala zobaczyć, z jakim człowiekiem masz do czynienia. Czy ma niską lub wysoką wibrację? Od tego zależy, jak będzie się zachowywał w stosunku do bliskich lub znajomych. Można to zmienić za pomocą pracy z energią reiki, wskutek czego wibracja danej osoby będzie wzrastać. Demoniczne osoby częściej zdradzają i ranią.

* Oczyszczanie czakr, Jeśli jest, taka potrzeba zajmuje się również oczyszczaniem czakr.

* Numerologia mieszkania
To, w jakim numerze domu mieszkasz, również ma wpływ na Twoje życie. Pomogę sprawdzić, czy potrzebna byłaby Ci przeprowadzka do lokalu o podobnej wibracji jak Twoja wibracja urodzenia lub tego, co w danej chwili potrzebujesz.

* Numerologia partnerska i duchowa
Sporym problemem dla ludzi jest także odpowiednie dobieranie się w pary. Wszystko zależy nie tylko od chemii, ale także od zgodności charakterów i nawet odpowiedniej energetyki. Pomogę sprawdzić, czy Twój partner lub partnerka jest odpowiednio zgodna z Twoimi wynikami.

Reiki
Numerologia
Tarot
Radiestezja

1 opinia

  1. Misia 18 czerwca 2021 (20:20)

    Po wróżbie u Ciebie czuję się lepiej, bardzo dziękuję. Polecam!