Co to jest i co nam daje przesłanie anielskie?

Co to jest i co nam daje przesłanie anielskie?

Otóż są to krótkie komunikaty od aniołów za pomocą, których medytujemy czy też pracujemy nad sobą.
Przesłania to komunikaty ,ostrzeżenia i informacje jak rozwiązać nasz problem. Przesłania nie są w żadnym wypadku forma wróżby bo one nie determinują przyszłości ani jej nie określają, nie przepowiadają ,dają natomiast jak wspomniałam cenne wskazówki do pracy nad sobą,jeśli nawiążemy dobry kontakt z naszym opiekunem duchowym aniołem stróżem i jesteśmy wewnętrznie wyciszeni,potrafimy się zmobilizować do pracy nad sobą wtedy przesłanie anielskie jest dla nas cennym drogowskazem to tak jak w matematyce wzór na podstawie, którego liczymy określone działania.

Przesłania są tak sprecyzowane że zawsze dają nam cenną wskazówkę jaka w danym momencie jest nam najbardziej potrzebna .Pamiętajmy,że nic nie dzieje się przez przypadek, a wszystko dzieje się z jakiegoś powodu,wiec i przesłanie dla nas jest taką cenną lekcją i informacja od Boga co zrobić by usprawnić nasze życie.To przez aniołów Bóg przemawia i daje nam rady.Praca z aniołami jest naprawdę bardzo prosta bo nie ma potrzeby stosowania skomplikowanych rytuałów i ceremonii. Wszystko czego potrzebujemy to otwarte serce, wiara i zaufanie i gotowość do otrzymania pomocy.

Anioły zawsze pomagają w realizacji naszych celów.Prosząc je otrzymujemy wskazówki a zmotywować się do działania i urzeczywistnienia naszych marzeń musimy sami . Wzywając aniołów do pomocy musimy przeprogramować swoje myślenie,pozwolić by wyższe stany świadomości anielskiej zamanifestowały w naszym życiu. Aniołów ludzie postrzegają na wiele różnych sposobów; najgłębsze spotkania są jako przejawy fizyczne. Niektórzy ludzie widzą anioły w formie podobnej do człowieka wraz z skrzydłami, podczas gdy inni są w stanie zobaczyć anioły okiem swojego umysłu.
Możemy czuć się otoczone ciepłym blaskiem,możemy poczuć przypływ energii od dołu kręgosłupa, a następnie na całym ciele,możemy czuć jak pokój nagle wypełnia się pięknym zapachem lub słodkich perfum zapachem,możemy także znaleźć w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach białe pióra.

Pamiętajmy anioły są po to by wyleczyć nas od problemów i przyziemnych wyzwań, są idealne do rozwiązania każdego problemu .Są posłańcami od Boga i ich celem jest pomóc nam wzrastać i rozwijać się materialnie i duchowo.

Autor tekstu Agnelya

 

Przeczytaj również skąd wziął się horoskop anielski

Inni czytają także Horoskop  Anielski

Jeśli i Ty drogi czytelniku chciałbyś otrzymać przesłanie specjalnie dla Ciebie,wyślij SMS w odpowiedzi otrzymasz krótką informacje od Twojego opiekuna duchowego.

SMS : ISR.LOS w treści napisz: Przesłanie ,Twoje imię i datę urodzenia i wyślij na 72480 opłata 2,46 zł brutto