Czarna magia czy biała magia

Czarna magia czy biała magia

 

Czym jest magia ?

Magia jest neutralnym narzędziem. W rękach ludzi może być użyta dla dobrych lub złych uczynków. Najważniejsza jest motywacja maga i klienta. Niektórzy uważają , że jest biała i czarna magia. Czarna jest przedstawiana jako zła a biała pomocna, są i tacy co uważają , że przy białej magii pomagają im aniołowie.
Czy zatem istnieje podział na magię białą -dobrą ,czarną- złą?

Magia to manipulowanie wolną wolą innych ludzi, wpływanie na ich decyzje.Jeśli nie ma miłości a robimy rytuał wkraczamy wtedy nie w białą a czarna magie.

Co zrobić, żeby rytuał był skuteczny?

Rytuały i zaklęcia powinny robić osoby tylko posiadające odpowiednią wiedzę i umiejętności a także dobry stan zdrowia fizyczny i emocjonalny.

Zasada bumerangu

Czasem magia wraca i pierwszą osobą jaka skutki odczuwa jest osoba zamawiająca, a potem wykonująca. Magia może wrócić,  jeśli któraś z warst aury wykonawcy lub zlecającego jest chora,czy też stan emocjonalny mocno obniżony.

Magia ochronna

Jak chronić się przed magią ?

Wyobraź sobie kokon wokół siebie, możesz też użyć koła ze świec czy kryształów.Tradycyjna ochrona działająca bez przerwy to pentagram noszony na klatce piersiowej.Ochroną jest też nie puszczanie wiadomości w eter tzn.,że nikt nie powinien wiedzieć o wykonywanym rytuale tylko Ty i wykonawca.

Czasem rytuał się nie udaje


Jeśli ochrona osoby na jaką robimy jest bardzo silna,
brak ochrony u robiącego rytuał, ktoś cię przeklął lub rzucił na ciebie urok
rytuał  w pośpiechu zrobiony lub ze złą intencja ,czy presją czasu jeśli zbyt wiele osób wtajemniczonych w ten "obrzęd".

Nigdy nie należy wchodzić w świat magii na zasadzie konsumenta.

Trzeba nauczyć się wierzyć w sukces i powodzenie miłosnych czarów.  Wiara pomaga spełnić nam marzenia.

Jeśli chcesz rozbudzić miłość kochanka bez "wchodzenia" w magię rytualną zrób olejek pożądania .
Zagotuj 1/4 szklanki oleju jojoba, dodaj po 7 kropli olejków:cynamonu, jaśminu, lawendy, piżma, róży, fiołka i kwiatów pomarańczy. Połącz,ochłódź,przelej do szczelnie zamkniętego flakonika i wykorzystuj by podgrzać emocje w twojej sypialni czy związku. By wzmocnić działanie masuj ramiona i klatkę piersiową partnera by otworzyć kanał energetyczny w czakrze serca.
Pobudza miłość też magiczna czerwona świeca palona przez 7 dni i olejek różany 7 kropli.

Dlaczego 7 ?

7 to liczba magiczna. W Biblii mamy 7 dni w pełni perfekcyjnie stworzonego świata, a wiec liczba prowadząca do szczęśliwego zakończenia. W tarocie 7 to karta Rydwan oznacza wyjście na świat zewnętrzny i pełne zwycięstwo.
Wielu z was pewnie jest zaskoczonych, ale to prawda zawsze jak robimy rytuał wpływający na czyjaś wolę jest to czarna magia. Nie nakłaniam do nie robienia ale do przeanalizowania czy jesteś gotowa / y zmierzyć się z późniejszymi konsekwencjami.

Są jeszcze inne sposoby, aby wpłynąć na jej /jego zmysły i rozkochać w sobie. Masz pytania? Zapraszam na wróżby tarot online pisz SMS o treści: EZOLINIA Jolanta Twoje pytanie wyślij na 73480
(3.69 zł z VAT)

Inni czytali także Magia Miłosna

Zakaz kopiowania, czy też fotografowania lub w jakijkolwiek innej formie rozpowszechniania bez podania linku do tej strony.