Czy on o mnie myśli

Czy on o mnie myśli

Nikt jeszcze nie wynalazł cudownego sposobu, aby kogoś zmusić do miłości.


Często jako wróżka otrzymuję pytania : Dlaczego on się nie odzywa i kiedy da znać? I czy o mnie myśli?

Zawsze w takiej sytuacji mam ochotę odpisać, że jeśli mu naprawdę by zależało, to nie trzymałby tej kobiety w niepewności. Przecież to proste. Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.Nie ma dla mnie wytłumaczenia typu :Jest pochłonięty  pracą, czy innymi obowiązkami.I nie jest pocieszeniem, że nie ma innej kobiety. Widocznie praca jest dla niego ważniejsza niż my.

Po co nam taki ktoś?

Ktoś, komu nie możemy się zwierzyć, pogadać o tym, co nam leży na sercu, bo zawsze coś innego będzie ciekawsze. Szanujmy się, drogie panie.
Zwróćmy też uwagę, że bardziej interesują nas ci, co mało na nas zwracają uwagę, niż ci co ją okazują. W psychologii społecznej nazywa się to Regułą Niedostępności. Mówi ona o tym, że im bardziej odczuwamy niedosyt czegoś, tym bardziej tego pragniemy. Jest to świetna technika manipulacji m.in.w przemyśle handlowym m.in. ("Tylko dzisiaj rabat 20%","Zostały tylko dwie sztuki towaru",etc.).Tu nasuwa mi się kolejna myśl.

Dlaczego kobieta zainteresowana mężczyzną podaje mu się na przysłowiowej tacy.

Tzn. wysyła bez przerwy smsy, odbiera każdy telefon, potrafi odwołać ważne spotkanie z przyjaciółką, aby być do jego dyspozycji? Przecież to, co niedostępne, to o co trzeba zawalczyć jest dużo bardziej intrygujące, ciekawsze niż to, co mamy praktycznie na zawołanie? Dziwne myślenie.  Mam wrażenie, ze kobiety w dzisiejszych czasach  są tak niepewne siebie, tak samotne, że wystarczy iskra zainteresowania byle jakiego pana, aby one leciały za nim na łeb, na szyję. To nie o to chodzi,żeby przeżyć życie  z byle kim, ważne tylko aby nosił spodnie, ale aby przeżyć je mądrze i szczęśliwie. I tego wszystkim paniom życzę.

Autor tarocistka Inez

Masz pytania ? Wątpliwości kocha czy nie kocha ?

Pisz SMS o treści : Inez -Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 PLN z VAT)