Darmowy horoskop na grudzień 2017

Darmowy horoskop na grudzień 2017

Horoskop miesięczny - sprawdź prognozę  dla Twojego znaku zodiaku!

Koziorożec

Drogie Koziorożce, w grudniu możecie liczyć na wiele zmian w Waszym życiu. Osoby, które są już w związkach powinny uważać na pokusy, które mogę się pojawić. Osoby samotne otworzą się na to by zacząć coś nowego, będą bardziej rozglądać się za tym jedynym/jedyną i znajdą.

Osoby poszukujące pracy mogą liczyć na drobne prace takie , które pozwolą coś dorobić ale to nic trwałego nie będzie.Ogólnie finanse będą się utrzymywać na tym samym poziomie jak w zeszłym miesiącu.

Wodnik

Wodniki w grudniu będą korzystać z życia w pełnym słowa znaczeniu. Osoby samotne mogą spodziewać się romansów i przelotnych flirtów. Osoby w stałych związkach powinny większą uwagę skupić na partnerze i okazywać mu więcej uczuć.

W pracy można spodziewać się, iż szef Was w końcu zauważy i okaże to w formie nagrody lub podwyżki. Osoby poszukujące pracy powinne skupić się na dokształcaniu się by móc z lepszymi preferencjami otrzymać wymarzoną pracę.

Ryby

Dla Ryb grudzień nie będzie zbyt łatwym miesiącem. Osoby w związkach powinny skupić uwagę na problemach i dążyć do porozumienia z partnerem oraz okazywać więcej zrozumienia i miłości. Samotne Ryby będą wystawione na pokusy, możliwe przelotne romanse i flirty.

Ryby poszukujące pracy mogą liczyć na korzystne umowy i na dłuższy okres czasu. Osoby pracujące powinny uważać na możliwe konflikty w pracy i nieporozumienia z przełożonymi.

Baran

U zodiakalnych Baranów wiele nieoczekiwanych zmian. Osoby samotne mają szansę spotkać partnera na całe życie, trzeba się tylko dobrze rozejrzeć. W stałych związkach, szansa na odrodzenie uczuć na nowo, na rozpalenie tej iskry, która ledwo się już tliła.

W pracy można się spodziewać że coś ruszy po naszej myśli i szef to doceni.Barany szukające pracy mogą liczyć na przypływ gotówki, ale nie wydawajcie od razu wszystkiego by potem nie żałować.

Byk

Byki będą wystawione na różnorakie próby w tym miesiącu. Samotne Byki mogą liczyć na nieoczekiwany przypływ uczuć, będzie okazja poznać kogoś interesującego. Osoby w stałych związkach powinne zacząć działac by nie dopadła Was rutyna, może wspólne wyjście do kina?

Byki poszukujące pracy mają dużą szansę dostać stałą pracę za dobre pieniądze.

Drogie Byki w finansach widać szansę na duże pieniądze,próbujcie swoich sił w różnych loteriach los Wam sprzyja.

Bliźnięta

Zodiakalne Bliźnięta w grudniu czeka kilka niespodzianek. W stałych związkach wielkie porywy namiętności i wspólne spędzanie wolnego czasu, może jakiś wyjazd tylko we dwoje? Samotne bliźniaki będę błyszczeć w towarzystwie i zwracać na siebie uwagę płci przeciwnej.

W pracy spodziewajcie się podwyżki lub awansu to bardzo korzystny czas dla Was.

Osoby szukające pracy mogą liczyć na podpisanie korzystnej umowy o pracę na dłuższy czas.

Rak

Raki będą w grudniu miały możliwość spełnienia jakiegoś marzenia. Samotne raki będę mogły wybierać z pośród adoratorów, świat stoi przed nimi otworem. W stałych związkach proszę nie wdawać się w kłótnie, czasem lepiej odpuścić niż postawić na swoim.

W pracy trzeba zwrócić uwagę na to co mówi i oczekuje przełożony by móc się później wykazać i zyskać na tym. Raki szukające pracy mogą liczyć na wszelakie prace dorywcze za całkiem fajne pieniądze.

Lew

W grudniu zodiakalne Lwy będą musiały wybierać spośród wielu możliwości. Osoby samotne mogą spotkać upragnionego partnera na całe życie. Lwy będące w związkach powinny otworzyć się na potrzeby partnera i liczyć się z jego potrzebami nie tylko swoimi.

W pracy uważajcie na fałszywego współpracownika, który będzie chciał Wam zaszkodzić. Lwy szukające pracy będą miały możliwość wyboru pracy spośród wielu ofert pracy, myślcie rozsądnie przy wyborze by się nie sparzyć.

Panna

Zodiakalne panny grudzień spędzą na analizowaniu i rozsądnym myśleniu nad jutrem.  Samotne panny mają okazję do poznania ‘’królewicza z bajki’’ podczas spotkania ze znajomymi. Panny będące w stałych związkach mogą spodziewać się dobrych wiadomości, możliwy też wspólny wyjazd.

Osoby pracujące powinny więcej uwagi skupić na szkoleniu i podnoszeniu swoich kwalifikacji aby osiągnąć zamierzony cel. Panny poszukujące pracy otrzymają dobrą wiadomość w sprawie pracy i możliwość zatrudnienia.

Waga

Grudzień to dość burzliwy i pracowity czas dla zodiakalnych Wag. Osoby samotne będą musiały wykazać trochę pokory i skromności by zauważyć potencjalnego partnera. Wagi będące w związkach muszą uważać na kłótnie i spory z partnerem,czasem lepiej zacisnąć zęby i przemilczeć niż powiedzieć słowo za dużo.

W pracy możliwe problemy, ktoś za plecami będzie plotkował o Was by przysporzyć problemów. Grudzień to dobry okres dla wag szukających pracy, jest okazja do znalezienia pracy na stałe.

Skorpion

Zodiakalne Skorpiony w grudniu mogą spodziewać się dużych zmian.Osoby w stałych związkach powinny uważać na przypadkowe pokusy.  Samotne skorpiony będa świetnie się bawiły na spotkaniach towarzyskich i romansowały.

Pracujące Skorpiony dostaną zasłużony awans i podwyżkę. Osoby szukające pracy mogą liczyć na drobne tymczasowe prace ale za całkiem dobre pieniądze.

Strzelec

Zodiakalne Strzelce w grudniu mogą spodziewać się bardzo ciekawych wydarzeń. Strzelce w stałych związkach mogą liczyć na ponowny rozkwit uczuć i ożywienie w związku. Osoby samotne mogą spodziewać się spotkania z kimś kto kiedyś był ważny i uczucie powróci.

Strzelce szukające pracy rusza teraz z kopyta by złapać dobrą okazję na stałą pracę i dobre pieniądze. Grudzień to bardzo dobry miesiąc na wszelakie inwestycje i interesy, które zaowocują bardzo szybko.

Sporządzony na podstawie kart tarota Wróżka Tosia

Kontakt z wróżką online

telefon do wróżki 708 588 642 Kod 37
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści:Czarodziejka Twoje pytanie na numer 7257
(2.46 zł brutto)

 Inni czytali także Horoskop na rok 2018