Energia czakry sakralnej

Energia czakry sakralnej

 

CZAKRA SAKRALNA (Krzyżowa)

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Większość z nas uważa, że jest to czas, w którym możemy zostać obdarowani czymś szczególnym. Mamy również okazję zrobić coś dla kogoś. Nie każdy jednak z nas będzie w tym czasie odczuwał radość czy spełnienie. Powodem nie będą  tylko warunki socjalne, czy bytowe. Nie każdy z nas potrafi zwyczajnie cieszyć się ż życia i otwierać na to, co dostajemy od innych. Nasz stan psychiczny związany jest funkcjonowaniem naszego organizmu również na poziomie energetyczny. I na odwrót.

Czyli zaburzenia, czy blokady w danym ośrodku energetycznym mogą prowadzić do pewnych zaburzeń.To, co więc widzimy w świecie zewnętrznym pochodzi z braku harmonii w poszczególnych centrach energetycznych.

Odczuwam radość i satysfakcję z życia

Centrum sakralne jest bardzo ważne, jeśli mówimy o naszym potencjale twórczym, w jaki sposób wyrażamy nasza chęć tworzenia, kreowania, radości z życia.

Ma wiele wspólnego z naszymi relacjami osobistymi. Jeśli nie jesteśmy spełnieni, szczęśliwi w naszych związkach, przyciagamy cały czas partnerów, z którymi nie możemy nic zbudować na stałe to znak ze nasze centrum sakralne nie pracuje dobrze.

Centrum sakralne położone jest poniżej pępka. Odpowiada mu kolor POMARAŃCZOWY. Przypisuje się mu również wielkie znaczenie, jeśli chodzi o energię seksualną, życie intymne i prokreację.

Jeśli wiec mamy jakiś problem z tą dziedziną życia, wtedy powinniśmy zwrócić uwagę na to właśnie centrum energetyczne

Jeśli nie akceptujemy naszej seksualności lub wypieramy, lub jeśli właśnie za bardzo ekspanujemy nasze potrzeby erotyczne wypierając inne uczucia, to na pewno to centrum nie działa dobrze.

Moje życie seksualne daje mi radość

Często blokady związane z tym centrum, to lęk, wypieranie emocji, lęk związany ze wchodzeniem w bliskie relacje z ludźmi. Zaburzenia w obszarze centrum sakralnego mają związek również z naszym dzieciństwem, kiedy jakaś część naszej osobowości została zablokowana. Być może, któreś z rodziców karciło nas, nie pozwoliło być dzieckiem.

Może odczulimy jakiś chłód z ich strony. Czesto uczucie niemożliwości wyrażania swojego Ja ciągnie się całe lata. Często towarzyszy mi poczucie bycia niezbyt dobrym, kompetentnym.

Zaburzenia czakry sakralnej mają początek najczęściej w życiu płodowym, dzieciństwie i w okresie dojrzewania.

Czasem oczywiście takie emocje pochodzą jeszcze z życia przed narodzin i są zakodowane w życiu duchowym, kiedy dusza inkarnując się ciągnie za sobą nieświadomie pewne emocje. Wybitnym przykładem osób mających problem z zablokowaniem czakry sakralnej są osoby uskarżające się na depresje, niemogące znaleźć satysfakcjonującej pracy. Mają cały czas problem z brakiem pieniędzy i godziwego zatrudnienia pracujący poniżej swoich możliwości.

Co możesz zrobić sam?

Spróbuj uzdrowić sferę swoich emocji przez prace z wewnętrznym dzieckiem. Napisz list do swego wewnętrznego dziecka, porozmawiaj z sobą, jak z dziecko. Zaoferuj miłość wsparcie, dowartościowuj się. Zaakceptuj wszystkie wyparte części swojej osoby. Naucz się budować otwarte więzi z ludźmi krok po kroku medytuj.

Co mogą zrobić inni?

Jeśli masz problem, który został wymieniony napisz do mnie, zamów sesje uzdrawiania tego problemu. A może chcesz przyciągnąć okoliczności do zarobienia pieniędzy,rozpalić w sobie radość i motywację do życia, cieszyć się  harmonijnymi relacjami,podnieś poczucie własnej wartości? Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałaś/eś tak,zadzwoń do  Astrolog Moniki telefon 708 588 502 kod 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)  Sprawdź ze mną swój horoskop urodzeniowy.

Uwaga:

Felieton sporządzony na wyłączność Ezolinia Wróżby. Prawa autorskie do  artykułu posiada  Astrolog Monika i udostępnia je dla portalu Ezolinia Wróżby na czas nieograniczony do użytku komercyjnego.