Epidemia Koronawirusa SARS-CoV-2

Epidemia Koronawirusa SARS-CoV-2

Jak chronić się przed koronawirusem?

 

Obecną epidemię zakażeń układu oddechowego wywołuje Koronawirus 2019-nCoV, który po raz pierwszy został zidentyfikowany w grudniu 2019 roku w  Chinach w mieście Wuhan.

Wciąż trwają badania by poznać w jaki sposób on przenosi się na ludzi, dlatego wprowadzony jest na całym świecie reżim sanitarny i różne obostrzenia jak. np. dystans, noszenie maseczek- obowiązek zasłaniania ust i nosa w przestrzeni publicznej oraz kwarantanna.


Nasz kraj jest podzielony na żółte i czerwone strefy. Rząd wprowadza drugi lockdown. Wiele ludzi odczuwa strach przed utratą zarobków. Wiele małych i średnich firm ma obawy egzystencjalne. Ludzie starsi boją się  utrudnień dostępu do lekarzy, przychodni, szpitali i braku możliwości zrobienia badań. Boją się nie tyle coronowirusa, co boją, że  nie będą mieli, gdzie się leczyć na swoje obecne schorzenia. Największy strach jest wśród osób z chorobami kardiologicznymi i onkologicznymi. Miejmy nadzieję, że rząd szybko znajdzie jakieś rozwiązanie i nie zostaniemy bez opieki medycznej.


Jak znaleźć wyjście z kryzysu i przezwyciężyć swoje lęki egzystencjalne?

  • Najprostszym rozwiązaniem jest plan obniżenia kosztów utrzymania.
  • Dokładna analiza kosztów i przychodów
  • Unikanie marnowania czasu i pieniędzy
  • przestrzeganie zaleceń władz dotyczących przemieszczania się
  • budowanie swojego miejsca pracy w internecie


A najważniejsze jest by nie pozwolić negatywnym myślom płynąć, a skupić się na tym co pozytywne, co nas wzmacnia.


Sama obecna sytuacja u wielu wywołuje  głębokie poczucie osamotnienia i lęku co dalej.
Właśnie w tym miejscu pojawia się możliwość rozmowy z wróżką czy doradcą duchowym. Odpowiedzi udzielą ci eksperci godni zaufania i empatyczni, którzy bardzo dobrze rozumieją Twoją sytuację. Wszystkie rozmowy objęte są tajemnicą, nie musisz też podawać nazwiska ani adresu. Doradca, z którym rozmawiasz nie widzi też Twojego numeru telefonu. Możesz bezpiecznie się móc wygadać. Dzięki rozmowie zapomnisz o zmartwieniach.

Niektórych sytuacji życiowych po prostu nie da się opanować samemu.

Obecnie podczas pandemii wielu osobom brakuje kontaktu towarzyskiego, brakuje kontaktu ze znajomymi a same ograniczenia wywołują stres. Zwłaszcza osoby samotne, starsze, nie mają z kim o swoich problemach porozmawiać. Wychodząc naprzeciw proponujemy Infolinię Rozmowy o Życiu. Obsługują ją wysoko wyszkoleni doradcy ezoteryczni otwarci do rozmów na wszystkie tematy, które dotyczą ludzi i ich życia.
Podczas rozmowy z wróżką poczujesz jak ciężar spada z Twoich ramion. Poczujesz na nowo energię i zapał do życia.

Ponadto  nasza infolinia jest dostępna nawet w nocy, w weekendy i święta.

Ponieważ nie ma ograniczeń tematów do rozmowy z wróżką , możesz dzwonić i pytać o co chcesz. Jeśli poczujesz potrzebę porozmawiania z kimś, wybierz naszą wróżkę i dzwoń.

 INFOLINIĘ ROZMÓW O ŻYCIU BEZ TEMATÓW TABU OBSŁUGUJĄ:

  • Anna Bell
  • Maksymilian
  • Jula
  • Agnelya

   Tel. 708 577 502 wew. 3    (3,69zł/min z VAT)