Horoskop dla Polski na rok 2021

Horoskop dla Polski na rok 2021

® Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya

Nowe początki są zawsze ekscytujące i wiem, że chętnie przeczytasz horoskop  dla Polski na 2021 rok. Dlatego z przyjemnością publikuje ogólny zarys roku 2021 a po szczegółową analizę horoskopu dla Ciebie zapraszam do usługi e mail tarocistka Agnelya

W roku 2020 przemiana cienistych planet Rahu i Ketu miała silny wpływ, co spowodowało pandemię i przyczyniło  do jej rozprzestrzenienia się na całym świecie. Również planety, w tym Saturn, Mars, Wenus, Merkury oraz Jowisz i Rahu, przeszły w retrogradację w ciągu roku. Przyniosło to niekorzystne skutki dla osób fizycznych, firm i wielu aspektów życia. Co więcej, półcieniowe zaćmienie Księżyca i drugie zaćmienie 2020 roku dodatkowo pogłębiło już i tak ponurą sytuację.

Czater

Skutki kryzysu gospodarczego

Wg kart tarota pandemia utrzyma się w 2021 roku i może zająć trochę czasu, aby całkowicie zniknąć. Rok 2020 nie był dobry dla nikogo, ale w nadchodzącym nowym roku także gospodarka i sektor finansów może nie być korzystny. W wielu firmach spadną zarobki, nastąpią blokady w dopływie klientów a większość z nich dodatkowo będzie zalegała z zapłatą.  Zanotują się spadki na giełdzie, wiele gigantów biznesowych straci płynność.

Jeśli, zamówisz analizę horoskopu to zrobię, to szczegółowo pod Twoim i Twojej firmy kątem. Prognoza wg tarot online  przepowiada że, 2021 rok przyniesie różne wyzwania.

Jakie skutki ma pandemia na sytuacje gospodarczą w Polsce?

Skutki mogą być widoczne w sektorze ekonomicznym i w innych aspektach życia, a także w postaci klęsk żywiołowych.  Stabilność finansową można będzie  osiągnąć tylko dzięki wielkim wysiłkom, przy czym należy pamiętać o uczciwości i nie popadaniu ze skrajności w skrajność. Również nastąpią rozłamy w polityce, także partia rządząca poróżni się nie tylko z opozycją, ale i we własnym środowisku dojdzie do kłótni, różnic zdań, które będą miały duży rozdźwięk prasowy. Siły zbrojne  dostaną nowe zadania. Polska ulegnie destabilizacji. Równowagę może wprowadzić tylko zmiana rządów i zmiana poglądów ich zwolenników, a to nie nastąpi w najbliższych miesiącach. Poza tym na arenie sejmowej będzie obóz rządzący toczył ostre dyskusje o wyjściu Polski z Unii. Ujrzy światło dzienne wiele nieprawidłowości destabilizujących gospodarkę naszego kraju. Złotówka zacznie tracić na wartości, dojdzie wiele podatków, podwyżki zbulwersują mocno społeczeństwo. W galopującym tempie będzie rosła czarna strefa. Nastąpi masowa inwigilacja nie tylko w internecie. Pieniądze wirtualne powoli będą zastępować drukowane banknoty, coraz mniej będzie miejsc, gdzie tymi ostatnimi można płacić. Coraz trudniej też będzie o pracę, nawet umowy tzw. śmieciowe będą luksusem.

Znaki zodiaku a biznes

Transakcje biznesowe, inwestycje najlepiej zaplanować na jesień. Najwięcej szczęścia w sektorze biznesu będą miały znaki powietrzne, takie jak Bliźnięta, Waga i Wodnik, bowiem wykażą silne zdolności intelektualne i analityczne w 2021 roku, znaki Ognia Baran, Lew, Strzelec impulsywnością zrażą ludzi do siebie, znaki Wodne to z kolei Rak, Skorpion i Ryby skupią się w dużej mierze na zajęciach społecznych, osoby urodzone pod znakami żywiołu Ziemi  Byk, Panna, Koziorożec skupią się na wszystkim, co związane z miłością do natury i piękna w czym mają szansę na sukces.

Koronawirus w Polsce

Istnieje możliwość wiosennego wybuchu Covid-19, jeśli środki ostrożności nie zostaną zastosowane. Pandemia może potrwać do połowy 2021 roku. Znalezienie szczepionki też może zająć jeszcze trochę czasu. Efekty mogą być inne od zamierzonych.

Wróżba online dla Ciebie

 Jeśli, chcesz poznać jak tranzyty planet w 2021 roku wpłyną na Ciebie?  Co przyniesie Ci 2021 rok zamów szczegółowy, spersonalizowany  horoskop. Życzę wam wspaniałego roku i niech gwiazdy szczęścia  będą z wami!

Inni czytali także: Jak chronić się przed koronawirusem?

Porozmawiaj z wróżkami z serwisu Ezolinia Klik