Horoskop jesienny

Horoskop jesienny

BARAN- W tym miesiącu Barany mogą mieć do czynienia z instancja wyższą, urzędami - a przede wszystkim też z kobietami, których głos tam jest decydujący. W tym miesiącu możecie zostać wezwani na dywanik do szefowej, otrzymać reprymendę lub też pochwałę a nawet awans- zależy na co kto zasłużył. W zdrowiu może trzeba będzie udać się do lekarza, który przepisze receptę- gorsze samopoczucie będzie wywołać stany podchodzące pod depresję. Odezwać się może osoba, o której myśleliście, że jest wyniosła, zimna i oschła. W tym miesiącu znaczącą role odgrywać będą w Waszym życiu odgrywać panie- bez względu na to, czy to Wasza Pani serca czy urzędnik.

BYK- Drogie Byki, los w tym miesiącu szykuje Wam niespodzianki i zmiany w sprawach sercowych. Lub tez decyzje o zmianie podjęte w zgodzie z tym co czujecie.
Mogą to być przeprowadzki, krok do przodu w sprawach leżących Wam na sercu do tej pory. U niektórych zmiany mogą być dość niespodziewane i gwałtowne ale zmiany są zawsze potrzebne,
nawet jeśli w pierwszym momencie wydaje się, że świat stanął na głowie. W zdrowiu drogie byczki uważajcie na nogi i serduszka, pozwólcie by to co dla Was najważniejsze w tym miesiącu wzniosło Was wysoko, pobudźcie swoja kreatywność.

BLIŹNIĘTA- Ten miesiąc może być związany ze sprawami pracy lub tez załatwianiem spraw urzędowych, które wprawiać Was będą w niemały stres. Uważajcie również drogie bliźnięta na to, by w nerwach nie powiedzieć lub nie zrobić czegoś co mogłoby zaszkodzić Waszemu autorytetowi- szefowie w tym miesiącu mogą być mniej pobłażliwi i wyrozumiali niż do tej pory. W związkach może dać się we znaki samotność, niezrozumienie i uczucie duszenia się. Część z Was może czuć się w tym miesiącu osamotniona co tez niezbyt pozytywnie wpłynie na samopoczucie. Zdrowie może obfitować w niespodziewane bóle kręgosłupa.

RAK- Was drogie Raki w tym miesiącu prawdopodobnie czeka niespodziewany spadek formy. Dokuczać Wam mogą ponure myśli i ogólne osłabienie. Chociaż jak to mówią każdy jest kowalem własnego losu-trochę samozaparcia i sprawy powoli ruszą do przodu. W związkach chwilowa stagnacja- możecie nie być zadowoleni zarówno z siebie jak i z partnera. Zdrowie w związku z ponurymi myślami również może dać się Wam we znaki - z wesołych i optymistycznych ludzi możecie wydać się możecie otoczeniu malkontentami. Praca również może przestać Wam sprawiać satysfakcję, uważajcie zatem na to by nie popaść w konflikty i atmosferę, która później zemści się oceną Waszej osoby.


LEW- W tym miesiącu czeka sporo rozmów, pertraktacji a co się z tym wiąże sporo nerwowych sytuacji. Miesiąc bardzo intensywny, sporo emocji- zarówno pozytywnych jak i tych od, których robi się gorąco. W miłości możecie się troszkę izolować albo być izolowani przez drugą stronę. Pomimo obecności połówki możecie czuć niedosyt, nieporozumienia, mogą sprawić, że zatęsknicie za czasem gdy wszystko układało się idealnie. W zdrowiu uważajcie na bóle kręgosłupa. Nie bądźcie konfliktowi, tylko spokój może pomóc, w przeciwnym wypadku problemy będą powracać ze zdwojona siłą.

PANNA- W tym miesiącu czekają zmiany, które w końcu musiały nastąpić po to by mogło być lepiej. Głównie zmiany czekają Was w relacjach z partnerem, być może będą to oświadczyny lub też ważne decyzje, które dość mocno wpłyną na dalsze życie. Uwaga na natrętów- jeśli czegoś nie chcecie – powiedzcie to wprost bez owijania w bawełnę. W pracy sytuacje podbramkowe, szef może wezwać na dywanik, to okres ciężkich i niepomyślnych rezultatów jeśli nie przemyślicie porządnie strategii działania. W zdrowiu zwróćcie uwagę na krzyż i dolne odcinki pleców, zlekceważenie objawów teraz może w przyszłości poskutkować trudną do wyleczenia dolegliwością.

WAGA- Ten miesiąc dla Was będzie obfitował w niespodziewane wiadomości, nie zawsze takie jakie byście chcieli usłyszeć. Sporo wydarzeń i spraw, które mogą niespodziewanie atakować Was z każdej strony. Partnerstwo i miłość to szybka wymiana informacji, które będą dość ostre i niespodziewane. Wykażcie się mądrością i rozwagą w działaniu a osiągniecie zamierzony cel. W pracy sporo informacji do przetrawienia- jeśli zajdzie taka potrzeba- zasięgnijcie porady osoby bardziej doświadczonej. Zdrowie będzie dopisywać – chociaż mogą pojawić się symptomy nadchodzącej grypy.

SKORPION- Drogie Skorpiony- jeśli macie sekrety, które nie powinny ujrzeć światła dziennego –zanim komukolwiek je powierzycie- zastanówcie się czy osoba jest godna zaufania. W miłości szykują się tajemnice i ukrywanie prawdziwych uczuć, praca to pomoc osoby, która ma większe doświadczenie od Was. W zdrowiu nie lekceważcie dolegliwości zbadajcie się, ponieważ choroba może się rozwijać w ukryciu.

STRZELEC- Was w tym miesiącu może ogarnąć błogie lenistwo. Zbyt dużo stresu może dość poważnie odbić się na samopoczuciu i kondycji. Ten miesiąc będzie stanowił dla Was furtkę do tego by wyjaśnić pewne sprawy, zadbać o zdrowie i odpocząć. W uczuciach – możecie stwierdzić że właśnie to jest to czego do tej pory szukaliście. Ale również uwaga na nudę. Zdrowie nie będzie doskwierać chociaż okres chorobowy tuż tuż.. .

KOZIOROŻEC- Myśli Koziorożców w tym miesiącu będą kręciły się wokół pracy. Może zdarzyć się, ze trzeba będzie poświęcić więcej czasu na dokończenie projektów. Zająć się dokumentami, których do tej pory nie trzeba było dotykać. Zapewne czeka Was więcej wizyt w urzędach i instytucjach. Uczucia w tym miesiącu mogą zejść na drugi plan, chociaż pamiętać z pewnością będziecie o swojej drugiej połowie. Zdrowie będzie dopisywać o ile zadbacie o ruch, ponieważ kręgosłup może dać znać o sobie.

WODNIK- Coś co wydawało się stałe i nie do ruszenia- takie właśnie pozostaną. W pracy nuda i rutyna, co prawda mogą zaistnieć sytuacje gdzie trzeba będzie działać szybko i zdecydowanie ale poradzicie sobie. W związkach bez większych zmian - bezpiecznie i stabilnie. Ale uwaga na to by nie dać się zdominować, bo potem może być ciężko odzyskać pozycję. Zdrowie będzie dopisywać, może nawet bardziej niż dotychczas zainteresujecie się zdrowym trybem życia lub na stałe wprowadzicie zmiany w żywieniu.

RYBY- W tym miesiącu czekać będzie sporo miłych i niespodziewanych sytuacji. W pracy może to być gratyfikacja za wasze zaangażowanie lub nieznaczna podwyżka. Zostaniecie docenieni i zauważeni przez przełożonego. Jeśli do tej pory ktoś patrzył na Was mniej przyjaznym okiem- w tym miesiącu zapewne się to zmieni. W relacjach osobistych sporo miłych słów i pełna synchronizacja. Zdrowie również powinno dopisywać i nie sprawiać problemów- o ile zadbacie o witaminy i dawkę ruchu.


Autor horoskopu wróżka Sophia dla Ezolinia Wróżby


KONTAKT z WRÓŻKĄ :
tel. 708 588 502 Kod 8
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS:MEDIUM Twoje pytanie na numer 73480
( cena 3.69 zł z VAT)
lub mailowo klikając na @