Horoskop klasyczny

Horoskop klasyczny

 

Baran

Miłość- Miłe chwile tylko we dwoje. Na moment zapomnicie o obowiązkach i będziecie wspólnie cieszyć się życiem. Przyjaciółka może wyprowadzić Cię z równowagi. Powiedz jej co naprawdę myślisz. Single na kursach, szkoleniach, warsztatach mogą spotkać drugą połówkę.

Praca- Dobra passa w sprawach finansowych. Zmiany personalne. Pierwsze wrażenie będzie mylące. Szybko oswoisz się z nową sytuacją. Poszerzaj krąg zawodowych znajomości, bierz udział w targach z branży.

Zdrowie- Unikaj przemoknięcia. Nienajlepsze samopoczucie będzie zwiastować, że czas wzmocnić odporność. Więcej też odpoczywaj.

Byk

Miłość- Rozstania, powroty, wyznania. Zapowiada się burzliwy czas. Pieniądze i uroda nie gwarantują szczęśliwego związku, choć może się tak wydawać przez chwilę. Gorący romans może przewrócić Twój świat do góry nogami. Zastanów się czy warto.

Praca- Zbyt poważnie wszystko traktujesz. Wydaje Ci się, że musisz być ciągle czujny. Postaraj się być bardziej elastyczny. Umiejętność dostosowania się do sytuacji zredukuje stres. zainteresuj się finansami i zastanów jak zabezpieczyć się na przyszłość.

Zdrowie- Nie przejmuj się wszystkim tak mocno, żyj na większym luzie. Dobry czas na regenerację sił i pielęgnację urody. Korzystaj z każdej okazji aktywnego wypoczynku.

Bliźnięta

Miłość- Miłość da Ci siły i z ufnością spojrzysz w przyszłość. Sprawy domowe ułożą się po Twojej myśli, dzieci osiągają sukcesy. Domownicy liczą się z Tobą, utrwalą się dobre relacje rodzinne. Nie ufaj nowym znajomym.

Praca- Będziesz bardziej odpowiedzialny. Prawidłowo ocenisz sytuacje i podejmiesz słuszne decyzje. Będziesz zdumiewać cierpliwością i konsekwencja w postępowaniu. Będziesz dbał o swoje sprawy. Złe myśli odpędzisz i skupisz się na działaniu. Ustabilizuje się sytuacja zawodowa, podniesie się prestiż i uznanie. Zawalcz o finanse.

Zdrowie- Będziesz tryskać energią. Z radością będziesz witał każdy nowy dzień. Pozytywne myślenie będzie Ci towarzyszyć przez cały czas.

Rak

Miłość- Działanie bez pośpiechu opłaci się, bo pomoże uniknąć ewentualnych rozczarowań. Wyjdą na jaw takie fakty z życia partnera, o których wolałbyś nie wiedzieć. Trudno będzie o spokój. Nie obędzie się bez burzliwych kłótni. na szczęście za kilka dni dojdziecie do porozumienia. Relacje między wami ułożą się tak dobrze, że zauroczycie się sobą tak, jak na początku związku.

Praca- Na wielką karierą raczej nie licz. Częściej będziesz odczuwał gorycz rozczarowań, niż słodki smak sukcesu. Ktoś wytknie Ci braki albo wyjdą na jaw same przy pierwszej nadarzającej się okazji. Nie załamuj się i pomyśl, że wszystko przed Tobą. Możesz jeszcze wiele się nauczyć.

Zdrowie- Umiejętność dostrzegania pozytywnych stron życia będzie teraz w cenie. Nie poddawaj się, znajdź w sobie siłę i zaufaj losowi.  Uważaj na przeziębienie.

Lew

Miłość- Czeka Cię okres pełen wrażeń. Nie Jesteś ich fanem, ale cóż innego pozostaje, będziesz zmuszony dostosować się do zmieniającej się sytuacji. Chwil wytchnienia szukaj w ramionach ukochanej osoby. Single powinny się postarać jak najczęściej udzielać się towarzysko. Poznacie kogoś ciekawego.

Praca- Humor zepsują Ci perypetie finansowe. Inwestycje przyniosą zysk mniejszy od oczekiwanego albo nawet straty. Nie pakuj się w kolejne niepewne interesy i nie myśl o pożyczaniu pieniędzy na niejasnych zasadach, bo możesz zafundować sobie jeszcze większe kłopoty.

Zdrowie- Uważaj na siebie, aby się nie przeziębić. Zdecydowanie więcej śpij i odpoczywaj. Dopadną Cię zmienne nastroje.

Panna

Miłość- Czekają Cię teraz gwałtowne zauroczenia i burzliwe rozstania. Zakochasz się nagle i zupełnie stracisz głowę dla kogoś, kogo do tej pory nawet nie zauważyłeś. Dzięki temu świat wyda Ci się piękniejszy niż kiedykolwiek. Jeśli Jesteś w niesformalizowanym związku, który zupełnie Ci nie odpowiada, nie zawahasz się go zerwać.

Praca- Czeka Cię wiele pracy. warto, abyś się do niej przyłożył, bo szef będzie teraz bacznie śledził twoje poczynania, jeśli go nie zawiedziesz, dostaniesz podwyżkę, a może nawet awans. Ewentualnie problemy mogą mogą wystąpić wyłącznie wtedy, gdy do Twojego zespołu dołączy jakaś nowa osoba. Okaże się, że porozumienie z nią jest prawie niemożliwe.

Zdrowie- Odczujesz wzrost sił witalnych, optymizmu i radości, a przede wszystkim pewności siebie. Nie lekceważ dolegliwości układu krążenia ani bólów kręgosłupa.

Waga

Miłość- Dla zamężnych i żonatych dom stanie się teraz miejscem solidnego odpoczynku. Chętnie będziesz do niego wracał i zajmował się tym, co najbardziej lubisz. Jeśli myślisz o remontach nie zwlekaj. Nie opędzisz się od miłych gości, z którymi spędzisz niezapomniane chwile.

Praca- Przygotuj się na spore, niespodziewane wydatki i nieprzyjemne rozmowy o stanie domowego budżetu. Nie dość, że będziesz musiał się zapożyczyć, to jeszcze bliscy zaczną żądać od Ciebie rzeczy, na zakup których w tym czasie nie masz funduszy.

Zdrowie- Kłopoty zdrowotne mogą Cię dopaść wyłącznie wtedy, gdy przeszarżujesz. Uważaj na kręgosłup i zrezygnuj z nadmiernego wysiłku by nie przeciążać serca.

Skorpion

Miłość- Ukochana osoba skupi na Tobie uwagę, więc niczego nie powinno Ci teraz zabraknąć. Jesteś wolny, możesz zmienić stan cywilny. Drobny romans i flirt zmienią się w coś naprawdę poważnego. Mogą się spełnić teraz Twoje najskrytsze marzenia.

Praca- Znajdziesz skuteczny sposób na to, by wzmocnić swoje oszczędności. Wspólnik szykuje Ci miłą niespodziankę. Jeśli szukasz pracy to korzystny czas na jej podjęcie. Będzie stabilna i stała.

Zdrowie- Powinieneś zadbać o formę fizyczną. Nie musisz od razu uprawiać kulturystyki, ale nie zaszkodzi Ci parę ćwiczeń poprawiających elastyczność stawów. Nie przekładaj badań okresowych.

Strzelec

Miłość- Nadchodzący czas zapowiada się atrakcyjnie towarzysko. Wyjazdy, wypady do kina wszystko będzie udane. Wiele będzie się działo. Nie lekceważ oznak zainteresowania. Nigdy nic nie wiadomo. Jeśli chcesz zrezygnować z czegoś, co okazało się pomyłką? Zrób to.

Praca- Przemyśl strategię postępowania w ważnych sprawach. Zacznij nowy projekt, nową pracę, a nadejdą sukcesy. Uważaj na obiecanki, bo okażą się bez pokrycia. W przacy najlepszą bronią okaże się dyplomacja.

Zdrowie- Potrzebujesz wyciszenia. Twoja forma będzie się wahać. Świetny czas, aby zrobić coś dobrego dla zdrowia i urody.

Koziorożec

Miłość- Choć znajomi przyzwyczaili się, że jesteś duszą towarzystwa, teraz usuniesz się w cień. To dobry moment na generalne porządki. warto pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, posegregować dokumenty, przejrzeć garderobę. Zrobisz miejsce na nowe.

Praca- Chcesz rozpocząć nowy biznes? Nie śpiesz się. Najpierw zbierz potrzebne informację. Pracujesz nad jakimś projektem? Dobrze się przygotuj, zanim przedstawisz go szerszemu audytorium. Uważaj na wydatki, żeby nie wymknęły się z pod kontroli.

Zdrowie- Masaż pomoże Ci się rozluźnić. Unikaj ciężkich potraw, postaw na lekkie dania. Zadbaj o zatoki, bo katar może się przeciągać w nieskończoność

Wodnik

Miłość- Nie bądź zaborczy. Atmosfera nieufności nikomu jeszcze nie wyszła na zdrowie. Nie igraj z uczuciami swojego partnera. Z najbliższymi możesz się kłócić o nieistotne drobiazgi, które urosną do rangi niebotycznych problemów. Sprawdzeni przyjaciele będą pochłonięci swoimi sprawami i nie poświęcą Ci uwagi.

Praca- W pracy będziesz potrzebować spokoju. Wszyscy będą obarczać Cię dodatkowymi obowiązkami i trudno będzie im sprostać. Szef będzie miał pretensje, nie nadepnij mu na odcisk. To też zły moment na rozmowy o podwyżce.

Zdrowie- Będziesz mieć słabą głowę, nie przesadzaj z drinkami. Dobry moment na dietę oczyszczającą. Nie siedź w domu, kino poprawi Ci nastrój.

Ryby

 

Miłość- Sielanka w rodzinie. Miłe wydarzenie towarzyskie będzie długo wspominane. Zaplanuj wyjazd z dziećmi i drugą połówką. Będziecie mile zaskoczeni, że tak dobrze, szybko i owocnie mija wspólnie spędzony czas. Uważaj na fałszywych pochlebców, mogą chcieć Cię wykorzystać.

Praca- Sprawy finansowe bardzo się polepszą. Jeśli szukasz pracy, zwróć się do mężczyzny. Uważaj na super okazje na wyprzedażach. Przypływ gotówki, może spowodować, że kupisz coś, co później okaże się zupełnie niepotrzebne.

Zdrowie- Zrelaksuj się przy dobrej muzyce, gorącej czekoladzie lub herbatce. Nie unikaj wizyt kontrolnych u lekarza. Pomyśl o ruchu i ćwiczeniach.

Autor : Tarocistka (wróżka) Krystyna