Horoskop na marzec 2024

Horoskop na marzec 2024

Wszystkie znaki zodiaku mają swoje własne cechy i cechy, które definiują czyjąś osobowość. Czy nie byłoby pomocne, gdybyś zaczął miesiąc wiedząc już, co cię spotka? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, czy szanse będą w marcu na Twoją korzyść.

 

Wróżka Solen ma ponad 12-letnie doświadczenie. Udziela wróżb  z kart tarota i porad astrologicznych związanych z karierą, zdrowiem, finansami, biznesem, związkami i nie tylko. Wiadomo, że łączy zasady astrologii wedyjskiej i zachodniej, Tarota, Numerologii i Fengshui. Jest autorką horoskopu miesięcznego na marzec.  Porozmawiaj teraz z wróżką Solen

Zadzwoń teraz 708577501 kod 3

 

 

Horoskop miesięczny na Marzec 2024

 

Baran

Dom: Pomyśl czy nie warto wybrać się z rodziną na wycieczkę poza miejsce swojego zamieszkania. Marzec stworzy wiele okazji do krótszych i dłuższych wyjazdów. Wiosna za pasem, powieje optymizmem.

Uczucia: Samotne Barany z nadzieją spojrzą w przyszłość. W sferze uczuciowej szykuje się nagły zwrot wypadków. Nieoczekiwanie twoje starania odniosą pozytywny sukces. Ktoś dla ciebie ważny odwzajemni twoje zainteresowanie. Zaangażujesz się i poczujesz prawdziwe uczucie. W marcu unikaj flirtów w pracy, nie przyniosą niczego dobrego.

Praca i finanse: W twoim życiu pojawi się ktoś, kto zaproponuje pomoc w kwestiach zawodowych. Jeśli szukasz pracy nie odsyłaj go z kwitkiem, sprawdź propozycję, z którą do ciebie wyjdzie. Dzięki tej znajomości otworzą się nowe możliwości także i w sferze finansowej. Z początkiem miesiąca poświęć więcej uwagi budżetowi domowemu, postaraj się oszczędzać wtedy pieniądze dokładnie planując swoje wydatki.

Zdrowie: Przez cały miesiąc będziesz cieszył się doskonałym samopoczuciem zarówno fizycznym jak i emocjonalnym. Po zimie zrób porządek w swojej diecie.

Byk

Dom: Poświęcisz więcej czasu niż zwykle na sprawy rodzinne. Pomoże ci to w lepszym zrozumieniu siebie i bliskich tobie osób. Marzec nie jest to dobrym miesiącem na rozpoczynanie nowych przedsięwzięć związanych z miejscem zamieszkania. Odłóż na później podjęcie ważnych decyzji dotyczących nieruchomości.

Uczucia: Wolne Byki spędzą wiele miłych chwil w wesołej atmosferze, wśród swoich znajomych. Wiele się wydarzy w waszym życiu towarzyskim. Będą przychodzić wiadomości z propozycjami spotkań, imprez i prywatek. Przed tobą ważna uroczystości w gronie rodzinnym. Rozglądaj się wtedy uważnie, bo jest ogromna szansa na to, że spotkasz tam miłość swojego życia.

Praca i finanse: Marzec przyniesie dobre wiadomości w sprawie zaczętych wcześniej przedsięwzięć i inwestycji. Ruszysz do przodu z realizacją planów. W pracy uważaj na współpracowników, ktoś może wykorzystać twoją serdeczność i chęć niesienia pomocy dla osiągnięcia swoich celów. Pod koniec miesiąca zwróć szczególną uwagę na finanse. Pieniądze mogą zacząć niepostrzeżenie uciekać z twojego portfela.

Zdrowie: Zadbaj o zdrowe nawyki żywieniowe. W tym miesiącu mogą wystąpić dolegliwości związane z układem pokarmowym.

Bliźnięta

Dom: Jeśli miałeś dotąd ciężki czas i wiele problemów rodzinnych na głowie, marzec przyniesie ci ulgę. Z pewnością będzie wiele okazji do tego, aby się zrelaksować. Z pomocą przyjdą ci twoi bliscy, odciążając cię od codziennych obowiązków.

Uczucia: Bliźnięta na nudę na pewno nie będą teraz narzekać. To będzie przyjemny miesiąc, nawiążesz wiele nowych znajomości i zaczniesz żyć chwilą. Na horyzoncie widać gorący romans.

Praca i finanse: Marzec jest doskonałym miesiącem sprzyjającym rozwiązaniu zadawnionych problemów zawodowych. Wszelkie inwestycje, podpisywanie korzystnych umów i załatwianie spraw urzędowych nie powinno sprawić ci najmniejszego problemu. Możesz spodziewać się powodzenia i pozytywnego dla ciebie obrotu spraw. Bądź ostrożny w sprawach finansowych, koniec marca może przynieść straty. Zrób wtedy listę zakupów i realizuj te najbardziej istotne.

Zdrowie: Możesz doświadczać napięciowych bólów głowy. Aby złagodzić te dolegliwości zapewnij sobie relaks i zdrowy sen. Nie zapominaj o aktywności na świeżym powietrzu.

Rak

Dom: Postaraj się poświęcić więcej uwagi swojej rodzinie. Może uda ci się zachęcić swoich bliskich do wspólnej zabawy w ramach twojego hobby. Unikniesz wtedy niepotrzebnych konfliktów i kłótni.

Uczucia: Marzec przyniesie wspomnienia. Będziesz wracał do przeszłych chwil i dawnych związków. Dobrą stroną tej analizy przeszłości jest to, że zaprowadzi cię ona do przełomu. Już czas zacząć nowy etap swojego życia, mądrzejszy o przeżyte doświadczenia postaraj się, aby nie popełniać tych samych błędów. Wiosną odzyskasz równowagę i radość życia.

Praca i finanse: Nie będziesz chętnie zajmować się sprawami zawodowym. Zastanów się czy nie warto wziąć krótkiego urlopu i odpocząć. Twoja sytuacja finansowa może ci się wydawać dość trudna. Nie przejmuj się tak bardzo, w tym miesiącu znajdziesz korzystne rozwiązanie tych problemów.

Zdrowie: Twój stan zdrowia będzie bardzo dobry. Korzystaj z uroku pięknej pogody i spędzaj jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu.

Lew

Dom: W marcu sprawy rodzinne będą dla ciebie najważniejsze. Poświęcisz swój wolny czas na budowanie więzi z dziećmi. Wspólnie ze swoim partnerem życiowym będziecie snuć dalekosiężne plany dotyczące przyszłości waszej rodziny.

Uczucia: Możesz spodziewać się powodzenia i pozytywnego dla ciebie obrotu spraw. Jeśli jeszcze nie masz obok siebie bliskiej osoby, wykorzystaj ten czas na spotykania ze znajomymi. W ich gronie będziesz mieć ogromną szansę poznać osobę ci przeznaczoną.

Praca i finanse: W pracy szykuje się spokojny i zrównoważony miesiąc. To dobry czas na to, aby zacząć rozwiązywać trudne problemy i poprowadzić ważne rozmowy i negocjacje. Nie martw się o stan swojego konta. Miesiąc ten przyniesie spore zyski.

Zdrowie: W marcu mogą pojawić się wcześniej niezauważone problemy zdrowotne związane z układem kostnym. Poza tym twoje samopoczucie emocjonalne będzie doskonałe.

Panna

Dom: Wyciągniesz z szuflady stare plany i wspólnie z twoimi bliskimi zaczniecie zastanawiać się nad ich urzeczywistnieniem. Marzec jest dla ciebie i twojej rodziny doskonałym miesiącem, w którym łatwo spełnicie swoje marzenia.

Uczucia: W marcu czeka ciebie wiele romantycznych chwil i pozytywnych emocji. Bądź skupiona na sprawach uczuciowych. Dostaniesz teraz szczęśliwe wiadomości takie, na które wyczekiwałaś od dawna. Pod ich wpływem podejmiesz ważne kroki w swoim życiu osobistym.

Praca i finanse: W pracy czeka cię intensywny miesiąc, możesz skarżyć się na nadmiar zadań. Zrób listę tych najbardziej priorytetowych i skup się na ich realizacji. Postaraj się znaleźć w pracy sojusznika, wymieńcie się doświadczeniami. Wasza współpraca odniesie pozytywny skutek, również i w późniejszym czasie. Aby nie wpaść w kłopoty finansowe nie lekceważ spraw, które odłożyłeś na później. Nie zapomnij o przelewach i uregulowaniu zaległych rachunków.

Zdrowie: Kontroluj swoją nerwowość i rozważ wypróbowanie ziół oraz suplementów, które mogą pomóc w łagodzeniu nadmiernych emocji.

Waga

Dom: Postaraj się zorganizować w domu spotkanie z dawno niewidzianymi przyjaciółmi i miło spędzić czas na pogaduchach. Dzięki temu spotkaniu będziesz mógł rozwiązać problem, z którym zmagasz się już jakiś czas. Przyjaciele okażą ci swoje wsparcie.

Uczucia: W marcu zaskoczy cię wizyta dawno niewidzianego kolegi. Jeśli rozstaliście się w nieprzyjemnej atmosferze, to teraz jest dobry czas na to, aby wszystko sobie wyjaśnić. Będziesz miała szansę na porozumienie i ponowne nawiązanie bliższej relacji.

Praca i finanse: W sferze zawodowej marzec zapowiada się świetnie. Z początkiem miesiąca zaczniesz prowadzić ważne rozmowy i negocjacje. Czeka cię spotkanie z kimś od kogo będzie zależało powodzenie twoich interesów. Twoja sytuacja finansowa pozostanie bez większych wahań. Nie nastawiaj się jednak na szybkie zdobywanie pieniędzy. Zacznij planować.

Zdrowie: Zwróć uwagę na swoje emocje i staraj się unikać nerwowych reakcji. Zapewniaj sobie wypoczynek i odpowiednią ilość snu.

Skorpion

Dom: Może warto abyś się odizolował od świata na chwilę. Wciąż zapracowany będziesz marzył o chwili relaksu w domowym zaciszu. Marzec będzie sprzyjał odpoczynkowi, przyniesie ci uspokojenie, odetchniesz od stresu.

Uczucia: Z twojego życia osobistego znikną wszelkie problemy. Dostaniesz solidną dawkę spokoju i harmonii w uczuciach. Spodziewaj się dobrych wieści, propozycji miłych spotkań, romantycznych randek. Skorpiony będące w związkach także odczują równowagę w emocjach, osiągniecie dawno oczekiwany kompromis.

Praca i finanse: Jeśli masz problem, nie wahaj się poprosić kogoś o pomoc w jego rozwiązaniu. Wszystkie sporne sprawy zostaną rozwiązane dzięki pomocy życzliwej ci osoby. Marzec sprzyja podnoszeniu kwalifikacji zawodowych. Czekają cię szkolenia i egzaminy. Nie musisz martwic się ich wynikiem, masz wiedzę i zdasz je bez problemu. O finanse nie musisz się martwić, są stabilne i bezpieczne.

Zdrowie: Nie musisz się martwić też o stan zdrowia, marzec nie przyniesie większych problemów. Zadbaj jednak o swoją kondycję, gimnastykuj się i chodź na spacery.

Strzelec

Dom: Marzec przyniesie ci dobrych wieści z dalekich stron. Wszystkie nierozstrzygnięte dotąd sprawy znajdą swój szczęśliwy finał. Także te rodzinne, które długo ci doskwierały.

Uczucia: Strzelce spędzą każdy marcowy weekend w towarzystwie przyjaciół. W tym miesiącu będziesz miał wiele okazji do tego, aby poznać kogoś sympatycznego. Internet również daje ci szansę na znalezienie kogoś interesującego. Nie bój się nawiązywać znajomości online.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych bądź aktywny i odważny. To świetny czas na pozytywne zmiany w pracy. Jesteś w stanie uzyskać lepsze warunki pracy lub podwyżkę. Twoje długoterminowe plany finansowe będą miały szansę na spełnienie.

Zdrowie: Odczujesz doskonałe samopoczucie zarówno fizyczne, jak i emocjonalne. Swoim optymistycznym nastawieniem będziesz przyciągał do siebie samych pozytywnych ludzi.

Koziorożec

Dom: Będziesz starał się oderwać od codziennej rutyny. Chętnie miesiąc ten spędzisz w domowym zaciszu. Zadbaj o siebie i swoje otoczenie. To dobry czas aby się odstresować, poszerzać swoje zainteresowania a także zrobić porządki w swoim domu.

Uczucia: Marzec przyniesie zmiany do twojego życia osobistego. Możesz podnieść jakość swojego związku lub zdecydować się na zaręczyny. Dla osób samotnych będzie to korzystny czas, który przyniesie do waszego życia szczerą miłość.

Praca i finanse: W pracy nie martw się małymi problemami czy niepowodzeniami. Przecież wiesz, że nie dzieją się one z twojej winy. Uważaj na osoby, które mogą ci z premedytacją utrudniać realizację zadań. Nie obawiaj się o swoją sytuację finansową, zastój nie będzie trwał wiecznie. Druga połowa miesiąca przyniesie korzystną zmianę.

Zdrowie: Możesz być narażony na zbyt duży stres. Zastosuj metody łagodzenia napięcia, takie jak ziołowe suplementy, praktykę medytacji czy regularne relaksacyjne spacery. Z pewnością uda ci się uspokoić swój układ nerwowy.

Wodnik

Dom: W marcu odpoczniesz od spraw zawodowych. Skupisz się na swoim domu i najbliższych. Aby zadbać o swoje dobre samopoczucie nie zaniedbuj siebie i swoich zainteresowań. Postaraj się o wieczór z interesującą książką lub filmem, który chciałeś zobaczyć od dawna.

Uczucia: W miłości zrobi się wiosennie. Twoje życie uczuciowe będzie rozkwitać. Jeśli miałeś wcześniej jakieś wątpliwości co do partnera i waszej przyszłości to teraz upewnisz się o intencjach i jego miłości do ciebie.

Praca i finanse: Wodniki, które mają w zamiarze zmienić pracę w marcu na pewno znajdą coś odpowiedniego. Jeśli jednak nie zamierzasz zmienić pracodawcy to i tak możesz oczekiwać pozytywnych zmian, nowego stanowiska i lepszych warunków.

Marzec przynosi awanse i daje możliwości rozwoju kariery zawodowej. Z początkiem tego miesiąca rozsądnie zarządzaj swoimi finansami, czas ten nie sprzyja inwestycjom.

Zdrowie:Jeżeli dotychczas borykałeś się z problemami zdrowotnymi, miesiąc ten przyniesie ci znaczną poprawę. Stan twojego samopoczucia polepszy się.

Ryby

Dom: Ryby czekają pozytywne niespodzianki. Ominiesz przeszkody, które od dawna utrudniały ci życie. Bez problemu poradzisz sobie w sprawach urzędowych dotyczących nieruchomości, w której mieszkasz.

Uczucia: Zaufasz sobie, weźmiesz sprawy w swoje ręce i wyjdziesz z inicjatywą. Dzięki temu doświadczysz w życiu uczuciowym wielu pozytywnych zmian i radości. Nie daj się sprowokować trudnym i denerwującym cię osobom, które nie doradzają ci szczerze. Unikaj teraz kłótni i niepotrzebnych konfrontacji, a zyskasz harmonię i spokój w związku.

Praca i finanse: W pracy będziesz iść w stronę sukcesu. Osiągniesz go dzięki swojej determinacji i umiejętnościom. W marcu twoja praca zostanie doceniona i dobrze nagrodzona. Masz przed sobą świetną okazję do awansu. Finansowo również możesz spodziewać się poprawy, otrzymasz dodatkowe środki.

Zdrowie: Jeśli zdarza ci się mieć problem z bólami w kolanach, to możesz teraz doświadczać nasilenia swoich problemów. Mimo wszystko dobry humor ci dopisze.


Sprawdź co mówią karty o Twoim indywidualnym horoskopie urodzeniowym!
Wyślij SMS: ISR. WIZJA  horoskop, imię, data urodzenia na numer 74480
(opłata 4,92 zł z VAT)
W odpowiedzi otrzymasz 2 SMS z indywidualnym horoskopem na swój telefon komórkowy
 
"Treść chroniona prawami autorskimi.Żadna część nie może być wykorzystywana  bez pisemnej zgody autorki tekstu "