Horoskop Numerologiczny

Horoskop Numerologiczny

Horoskop na Nowy Rok Numerologiczny 2017.

UWAGA: AKTUALNY HOROSKOP DOSTĘPNY TUTAJ HOROSKOP NUMEROLOGICZNY 2018

Numerologiczną wibracją roku 2017 jest liczba 1.

„Jedynka” jest liczbą początków, nowych przedsięwzięć.
Tak więc w 2017r, każdy z nas ma szansę na dokonywanie poważnych zmian w swoim życiu
„Jedynka” sprzyja również realizacji zawodowej i energii materii

Energia liczby 1  daje nam impuls do działania, do tworzenia czegoś na nowo i od nowa np. zdobywanie nowej pracy, przeprowadzka do nowego domu, zakończenie pewnych etapów w życiu i rozpoczęcie czegoś nowego. Dodatkowo „jedynka” wiąże się z pozycją lidera, czyli w 2017r „na świeczniku” będą wszystkie dominujące sprawy w naszym życiu – które wpłyną na kolejne lata numerologiczne. „Jedynka” skłania do aktywnego postępowania, do działania i realizacji.W celu obliczenia osobistego roku numerologicznego musisz dokonać kilku prostych działań: - Oblicz swoją liczbę urodzenia, np.:
01-01-1990 =
 0+1+0+1+1+9+9+0 = 21,
2+1=3

- Następnie dodaj do siebie wszystkie cyfry wchodzące w skład roku 2017:
 2+0+1+7=10 ,
 1+0=1.

- Po otrzymaniu dwóch liczb : liczby urodzenia (3) oraz aktualnego roku (1),
dodajemy je do siebie : 3+1=4

W ten sposób otrzymamy liczbę osobistego roku numerologicznego

 

Tak więc:

Jedynka:
w 2017r czeka Cię szybkie podejmowanie ważnych decyzji. Zakończyłeś już pewien etap w swoim życiu, co za tym idzie czas wprowadzić  nową energię.
Materia:
Dużo samodzielnej pracy przed Tobą. Może Ci się wydawać, że ciężko Ci podjąć poważną decyzję i będziesz widział ją jako zaważającą na Twojej karierze. Nic bardziej mylnego! Przemyśl wszystkie za i przeciw, bądź gotów do działania a sam będziesz zaskoczony jak sprawy się potoczą!
Uczucia:
Ponieważ „Jedynka” sprzyja energii materialnej, możesz „uciec” w pracę zaniedbując niektóre relacje. Natomiast jest to dobry moment na nowe związki, nowe przyjaźnie. Można się spodziewać również nowych członków rodziny.
Rada:
Światu potrzebne jest wszystko to, co masz do zaoferowania, tak więc doceń moc tego, co możesz dać.

Dwójka:
Nowy rok numerologiczny będzie Ci sprzyjał w rozwiązaniu spraw formalnych/urzędowych
Materia:
Dość ostrożnie będziesz podchodził do wszelkiego typu propozycji związanych z podwyższeniem finansów. Będziesz starać się analizować wszystko krok po kroku, aczkolwiek pamiętaj, że to co zasiejesz to sam zbierzesz.
Uczucia:
Czeka Cię rok pełen wrażeń. Pojawienie się nowej energii może zwiastować początek jakiegoś związku. Dużo ciepłych i miłych wiadomości od przyjaciół. Jeśli jesteś w związku – uważaj na manipulacje nowych/trzecich osób.
Rada: Niezwykłe życie może się tworzyć i rozwijać nawet w trudnych warunkach.

Trójka:
Rok nowych nadziei, nowych uczuć, nowych istot. Mimo Twoich obaw o niezakończonych sprawach z przeszłości, rok 2017 minie wesoło i rodzinnie.
Materia:
Rok sprzyja wszelkim podróżom służbowym, nowym przedsięwzięciom, nowym kontraktom. Dużo pracy przed Tobą, która Ci się opłaci. Pamiętaj, ze wiara czyni cuda i w przypadku kiedy będziesz chciał się poddać – uwierz, że dasz radę!
Uczucia:
Zakończenie „toksycznych” związków i relacji. Przyglądanie się bliżej pewnym zależnością między mężczyzną a kobietą. Z „Szarych myszek” wyłonią się dominujące aspekty osobowości. Pojawi się również klika ciekawych propozycji na miłe spędzenie czasu z przyjaciółmi. Oczekuj również większych imprez rodzinnych
Rada:
Nie spełnisz swych pragnień, kiedy żyjesz w zbytnim pośpiechu, szukasz dróg na skróty i sztucznie próbujesz uzyskać rezultat.

Czwórka:
Rok dość burzliwy i emocjonalny. Dużo pracy przed Tobą ale również dużo przyjemności.  Z jednej strony przytłoczenie, z drugiej burza emocjonalna
Materia:
Wszelkie sprawy urzędowe i prawne szybko zostaną rozwiązane. Finansowo stabilnie a nawet można spodziewać się niejakich wygranych pieniężnych. Uważaj jednak na zazdrosnych ludzi, mogą Ci w tej sprawię zaszkodzić. 
Uczucia:
Mimo wszelkich niepewności , uśmiechnij się. Drzwi stoją przed Tobą otworem! Nie kryj się już z uczuciami! Pokaż co masz do zaoferowania czy to rodzinie czy przyjaciołom. To również czas na naprawę relacji z innymi ważnymi dla Ciebie osobami. Nie przedkładaj jednak energii materii nad relacjami z innymi.
Rada:
Uważaj na fałszywe obietnice. Nie chodź na skróty i nie wierz pochlebcom. Miej się na baczności gdy stajesz oko w oko z czym co wydaje się być nazbyt idealne.

Piątka
Rok wszelkich niepewności przed czymś nowym. W 2017r będziesz bardzo bronił własnego „Ja” przed innymi.
Materia:
Ciężko będzie zakończyć Ci pewien etap związany z energią materii. Będziesz musiał również dokonywać wyborów na które nie jesteś gotowy. Staraj się nie manipulować innymi w celu odniesienia sukcesu -  bo wtedy tak szybko jak się pojawił, tak szybko odejdzie i stracisz na tym. 
Uczucia:
w 2017r poczujesz się dużo bezpieczniej wśród swojej rodziny. Przykre etapy z przeszłości zostały zwieszone -  to nie jest czas na rozdrapywanie ran. Rok 2017 sprzyja Ci w oderwaniu się od rzeczywistości, o wielu nowych poznanych znajomych w którymi będziesz mógł konie kraść.
Rada: 
Nie bój się i idź wraz z biegiem wydarzeń. To może być przygoda!

Szóstka:
W roku 2017 zaczniesz dostrzegać to, czego w 2016r nie dostrzegałeś. Otworzą Ci się oczy na sprawy rodzinne. Dzięki swojej inteligencji znajdziesz odpowiednie rozwiązania na zaistniałe sytuacje. 
Materia:
Dzięki swojemu doświadczeniu i zaangażowaniu zostaniesz wyróżniony. Może skłonić Cię do no nowych przedsięwzięć czy wyjazdów.  2017r będzie sprzyjał Ci w energiach materialnych. Do dzieła!
Uczucia:
Usatysfakcjonowanie rodziny w sprawach materialnych. Planujesz kupno mieszkania lub postawienie domu? Jest to bardzo dobry okres! W 2017 roku samotne „piątki” mają możliwość stworzenia nowego, pełnego uczuć związku. Natomiast osoby już w związkach – skupcie się na sobie, a poczujecie się jak dopiero co zakochani w sobie!
Rada:
We wszystkich Twoich relacjach obecnie możliwe jest pozytywne porozumienie z drugą stroną

Siódemka:
Jesteś na dobrej drodze do spełnienia swoich marzeń. Nie unoś się jednak za bardzo w euforii. Zachowaj rozsądek.
Materia:
Nie wszystko przyjdzie Ci tak łatwo, jednak nie rezygnuj z marzeń! Uważnie obserwuj i analizuj wszystko to co się dzieje. Czasami jedna zła decyzja może zaważyć o Twojej sytuacji materialnej.
Uczucia:
Poświęcałeś się innym? 2017 rok to czas byś zaczął skupiać się na sobie! Stój na straży swoich uczuć a wtedy rozbudzą się w Tobie pożądania o jakich nie zdawałeś sobie do tej pory sprawy! To czas na uwolnienie swojego potencjału. Dzięki temu dostaniesz bardzo ciekawe propozycje spotkań. Przeszłość zostaje za Tobą!
Rada:
„Człowiek planuje, a Bóg kieruje”

Ósemka:
Dużo przeszkód i przykrych sytuacji spotkało Cię w 2016r? Nie martw się, nadszedł ich koniec! Rok 2017 to czas kiedy znajdziesz siłę by stawić czoła wszelkim problemom. Jesteś już gotów!
Materia:
Pokładasz wielkie nadzieje na wyjazd? Stoisz przed pewnym wyborem?  Wstrzymaj się. To nie jest odpowiedni czas na podejmowanie tak poważnych decyzji. Znajdź najpierw harmonię w sobie, w przeciwnym razie czeka Cię ogromne rozczarowanie
Uczucia:
Rok 2017 to dobry czas na poświęcenie uwagi swojej rodzinie. Planujesz dziecko? Działaj! Jesteś samotny? Rozejrzyj się, czasami możesz nie dostrzegać miłości stającej tuż za rogiem.
Rada:
Jeśli poświęcisz czas na skorygowanie swojego punktu widzenia i zobaczenie rzeczy takimi jakimi są, będziesz mógł podziwiać ich doskonałość.

Dziewiątka:
Przed Tobą okres poważnych przemyśleń i podjęcie ostatecznych decyzji. Czas by zakończyć to co niedokończone. Rok 2017r to czas głębokich refleksji. 
Materia:
Nie jest to dobry czas na nowe przedsięwzięcia, gdyż masz jeszcze niepozałatwiane stare sprawy. Czas to wszystko zakończyć. Zastanów się jak poradzić sobie ze swoją sytuacją materialną. Uspokój się – znalezienie harmonii jest tutaj zbawienne.
Uczucia:
Dziewiątki będące w związku odczują w końcu upragnioną stabilizację. Jednakże niech uważają na różne propozycje od osób trzecich, które mogą poważnie namieszać w tej upragnionej stabilizacji. Samotne Dziewiątki -  to nie jest dobry moment na rozpoczynanie nowych związków – skupcie się na sobie, na niezałatwionych jeszcze sprawach, gdyż te ciągnąć się będą za wami przez długi czas
Rada:
Zamiar z którym się nosisz, ma wpływ na innych.

Prawa do horoskopu na wyłączność ma Ezolinia Wróżby

Wróżby online czat z wróżką