Horoskop partnerski

Horoskop partnerski

 

Horoskop partnerski co to takiego?

Mamy wiele rodzajów horoskopów od ogólnych do bardziej konkretnych. Pierwsze mówią o mało konkretnej przyszłości,skupiając się raczej na panującej aurze, na możliwościach, te drugie mogą już przewidywać nadchodzące wydarzenia. Istnieje też inny rodzaj horoskopów, zwanych porównawczymi. Wśród nich znajduje się tzw. horoskop partnerski.Jego powstanie podobnie jak i innych tego typu horoskopów ma związek z ludzką ciekawością, z chęcią sprawdzenia co partner/partnerka o nas myśli, jakie ma zdanie na temat naszego zachowania, a przede wszystkim jakimi uczuciami nas obdarza. Ludzie od zawsze chcieli wiedzieć jak są odbierani przez innych. Jest to bardziej zaawansowana forma horoskopu, gdyż tu w grę wchodzi już pełna analiza osobowości.

Na czym polega istota horoskopu partnerskiego?

 Przede wszystkim dotyczy on konkretnych relacji, zazwyczaj damsko – męskich. Pod uwagę bierze się myśli, uczucia, postawę i oczekiwania każdej ze stron wobec siebie, jak również informuje o przewidywanej przyszłości, która może wyniknąć z obecnego stosunku i działań względem siebie.Sprawdza się też jak partnerzy na siebie reagują, czego w sobie nie lubią, a co tolerują.Do wykonania horoskopu partnerskiego niezbędne są dane osób zainteresowanych, tzn. najczęściej imiona i pełne daty urodzenia. Sposób jego sporządzenia polega na wyjmowaniu po jednej karcie na każdą pozycję wobec siebie spośród tych wymienionych wyżej a także analiza ich znaków zodiaku.Myślę, że jest to jedna z ciekawszych i dość miarodajnych form horoskopu, gdyż oprócz prognozy zawiera też analizę psychologiczną każdej ze stron.

 

Kiedy stawiamy horoskop partnerski ?

 

Człowiek to istota stadna i lubi żyć w grupie i tworzyć związki, ale nie zawsze one są trwałe i dają szczęście. Czasem rozum zawodzi a podpowiedź serca nie jest wiarygodna i wtedy warto sięgnąć po karty i horoskop partnerski by sprawdzić kompatybilność tej drugiej osoby z nami,czy to jest ta przysłowiowa połówka jabłka,czy może wchodzenie w tę znajomość to strata czasu.Są osoby co potrzebują partnera ,który by ostudził  ich emocje ,ich gorący temperament i wtedy horoskop partnerski to taka podpowiedź z kim możemy stworzyć udany związek ,z kim tylko przyjaźń a z kim nie warto wchodzić w znajomość. Oczywiście aby można było idealnie się dopasować pod względem charakteru ,intelektualnym a także łóżkowym warto sięgnąć po horoskop partnerski jako niezawodną wskazówkę.

 Baran i Waga  horoskop partnerski

 

Te znaki mogą się uzupełniać na zasadzie przeciwieństw. Baran jest żywiołowy a Waga ceni sobie dobre maniery.Baran entuzjastyczny ,otwarty a Waga rozważa za i przeciw. Związek może przetrwać bo Waga potrafi się dostosować a Baran długo nie pielęgnuje urazy.Życie intymne tej pary może być niezwykle udane bo to dwa przeciwieństwa jak  Yin i Yang pełna harmonia.

 

Mężczyzna i kobieta  w tarotowej karcie Mag

 

Mężczyzna ,którego reprezentuje karta Mag ceni sobie wolność i niezależność lubi przewodzić ludziom.Bycie wodzem motywuje go do działań.Mag to Yang silna energia męska.Jeśli będziesz zbyt uległa i utracisz czujność będzie Tobą rządził ,tylko jego zdanie będzie się liczyć.Mag to także mężczyzna ,który weźmie odpowiedzialność i zatroszczy się o dom,Ciebie i rodzinę ,zadba by wam niczego nie brakowało.W zamian oczekuje od kobiety inteligencji,miłej aparycji by dbała o siebie i dom tak by stworzyć umiała bezpieczny ,przytulny azyl.

 

Kobieta Mag to zdecydowana i przywódcza osobowość,ale pamiętaj ,że więcej w jej osobowości cech mężczyzny niż kobiety.Ma problemy w związkach partnerskich ,jest niezależna finansowo i lubi dominować więc bardziej odpowiada jej życie w pojedynkę niż związek.Mogą was łączyć pasje ale też dążenie do władzy w jednym związku ,dwie osoby dominujące prowadzą do rozpadu nie ma kto iść na kompromis.Dodatkowo kobieta Mag łatwo wpada w gniew,dlatego związek może jej się udać wyłącznie z mężczyzna uległym ,ale perfekcjonistą w każdym calu.Ale czy będzie go cenić ?


Karta odwrócona
Niezależnie od płci,nie wiąż się z Magiem jeśli jesteś osobą delikatną,wrażliwą.Osoby w karcie Mag to silne ,z dużym potencjałem przywódczym osobowości .

"Treść chroniona prawami autorskimi.Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana  bez pisemnej zgody właściciela strony"