Horoskop Sylwestrowy

Horoskop Sylwestrowy

 

BARAN – Barany w Nowy Rok będą dla swoich bliskich bardziej hojne niż zwykle. Należy uważać, żeby nie przesadzić z nadmiernym wydawaniem pieniędzy. Dodatkowo mogą pojawić się nieprzewidywane wydatki, które znacznie obniżą budżet. Drogie Barany zalecam roztropność.

BYK – Byki będą miały pracowity okres Nowego Roku. Swoje obowiązki będą dzieliły między przygotowywaniem się do sylwestrowej zabawy, a obowiązkami zawodowymi. Przy przednoworocznej krzątaninie nie powinny zapomnieć o swoich bliskich. Ten czas Byki powinny wykorzystać na odpoczynek.

BLIŹNIĘTA – Bliźnięta Nowy Rok spędzą w gronie rodziny i przyjaciół. Będzie to dla nich czas harmonii, spokoju i równowagi emocjonalnej. Większość Bliźniąt skupi się na spędzeniu tegorocznego Sylwestra w zaciszu swojego domu rodzinnego. Ci, którzy zdecydują się noworoczny okres spędzić poza domem rodzinnym powinni to zrobić wyłącznie z konieczności.

RAK – Raki, z natury rodzinni i emocjonalnie w tegoroczny czas noworoczny zapragną wyjechać poza swój dom rodzinny. W tym roku Sylwester i Nowy Rok dla Raków z pewnością będą inne niż zwykle. Dobrze byłoby, gdyby Raki zdecydowały się na wprowadzenie nowatorskich pomysłów na noworoczny wystrój swojego domu. Warto również otworzyć się na propozycje innych.

LEW – W okresie Sylwestra i Nowego Roku Lwy będą bardzo niezdecydowane i niezorganizowane. Warto dużo wcześniej przygotować się do świątecznego ucztowania. Drogie Lwy, nie zostawiajcie najpilniejszych spraw na koniec, aby uniknąć rozczarowania. Warto sposób spędzania świątecznego okresu wybrać już teraz.

PANNA – Panny, z natury praktyczne i pracowite już wcześniej przygotowały się do tego czasu. W tym roku wasze wydatki nie przekroczą progu finansowego, jaki sobie założyłyście. Dzięki dokładnej analizie finansowej unikniecie niepotrzebnych strat finansowych. Panny skrupulatnie przygotują się do powitania Nowego Roku, który będzie dla nich spokojnym i wyjątkowo miłym czasem.

WAGA – Dla wielu Wag okres noworoczny będzie trudnym czasem. Niektóre osoby los zmusi do wyjaśnienia spraw z przeszłości, które do tej pory ich blokowały. Drogie Wagi, warto ten okres poświęcić na przemyślenia i zastanowienie się, co tak naprawdę jest ważne w Waszym życiu. Z pewnością w ten świąteczny czas poczujecie ulgę w sprawach, które Was już od dawna martwiły.

SKORPION – Dla Skorpionów będzie to czas harmonii, spokoju i radości. Skorpiony Sylwestra i Nowy Rok spędzą w gronie najbliższej rodziny, odczuwając radość świętowania. Osoby samotne, w ten okres niekoniecznie będą samotne, mogą spodziewać się miłych niespodzianek. Z pewnością dla Skorpionów czas Nowego Roku będzie wyjątkowo szczęśliwy i niezapomniany.

STRZELEC – Okres przednoworoczny i noworoczny będzie trudnym czasem dla Strzelców. Warto w tym czasie wyciszyć się i pozbyć negatywnych emocji, które mogą wywołać niepotrzebne sprzeczki i nieporozumienia z bliskimi. Uważajcie Strzelce na słowa, które mogą zranić Waszych bliskich, gdyż konsekwencje mogą być dla Was bardzo dotkliwe.

KOZIOROŻEC – Koziorożce, z natury najbardziej zorganizowane osoby z całego zodiaku, w okresie noworocznym będę nazbyt aktywni i stale zabiegani. Koziorożce w tym okresie będą wyjątkowo oddane i wylewne dla swoich bliskich, a obowiązki związane z przygotowywaniem Nowego Roku zrealizują szybciej i chętniej niż zwykle.

WODNIK – Wodnik, który zazwyczaj unika towarzystwa, Sylwestra i Nowy Rok będzie chciał spędzić poza domem. Większość Wodników wyruszy gdzieś dalej, nawet za granicę. Nowy Rok niesie dla Wodników przygody, podróże i przeżywanie nazbyt silnych emocji. Wodnik będzie miał okazję wykazać się kreatywnością i zaskoczyć swoich bliskich pomysłowością na spędzenie Nowego Roku.

RYBY –Ryby w tym okresie będą odczuwały pełnię szczęścia i radości. Znaczna część Ryb w Sylwestra i Nowy Rok sprawi sobie i swoim bliskim wiele przyjemności. Ryby skupią się na hucznej zabawie i świętowaniu. Osoby spod tego znaku już z początku roku wprowadzą do swojego domu nowe pomysły, które zaskoczą ich bliskich.

Autor Wróżka Cesaria.Kontakt czat i e-mail