Horoskop zodiakalny

Horoskop zodiakalny

 

Horoskop od 5 do 11 lutego

BARAN

Nie będzie to łatwy tydzień dla Ciebie, bo zabraknie w nim adrenaliny, wyzwań i przygody. Ten czas może się dłużyć, a jeśli planujesz załatwić jakieś sprawy, to albo przesuń je na inny termin, albo podejdź do tematu z dużą swobodą i nastaw się na opóźnienia, bo nawet końcówka tygodnia nie przyniesie ostatecznych rozwiązań, co pokazuje karta Wisielca. Możesz też być wyjątkowo rozkojarzony, co Ci nie ułatwi realizowania zadań, jakie przed sobą stawiasz. Pomysły mogą okazać się nierealne albo nieprzemyślane i praca nad tymi projektami może nie przynosić efektów. Możesz też mieć skłonność do trzymania kilku srok za ogon, bo nie będziesz się mógł zdecydować, które rozwiązanie jest lepsze. Praca może wydawać się żmudna i mało inspirująca, w dodatku nie będziesz do końca pewien, czy dokonałeś dobrego wyboru. Możesz mieć tendencje do zrywania kontaktów z ludźmi, którzy Cię rozczarują. W tym tygodniu dobra organizacja pracy mogłaby wiele pomóc. Koncentracja na jednym celu byłaby korzystna, ale możesz się rozpraszać, więc jeśli potrafisz się zmobilizować i całą swoją aktywność skupić na bieżących problemach, to łatwiej pójdzie Ci ze wszystkim, co zaplanowałeś. Postaraj się też bardziej realistycznie oceniać sytuacje, bo szkoda Twojego czasu na mrzonki. Nie przyniosą spodziewanych efektów ani sukcesu, a przynajmniej nie tak szybko.

BYK

Bykom nadchodzący tydzień może przynieść perspektywy na nową współpracę. Możesz nieoczekiwanie dostać zlecenie, które dobrze zrealizowane, zatrzyma zleceniodawcę przy Tobie na dłużej, co przyniesie dobre widoki na przyszłość. Nowe zadania mogą przynieść zyski, a może szanse na awans lub pomyślną zmianę. Rozważnie oceniaj jednak sytuację, zanim przystąpisz do realizacji zadania. W praktyce wyjdą na jaw niedociągnięcia lub koncepcje mogą okazać się trudne do realizacji w takiej formie, jak ktoś by sobie tego życzył. Opieraj się tylko na faktach, sprawdzaj informacje, zanim się czegoś podejmiesz, bo potem trudno będzie wybrnąć z kłopotliwej sytuacji. W drugiej połowie tygodnia uważaj na relacje z innymi, w szczególności w rodzinie. Nie wyciągaj starych spraw, które przyniosły Tobie lub komuś przykrości, bo mogą wrócić stare, złe emocje i wnieść złą atmosferę wśród bliskich. Zachowaj zimną krew, gdy odniesiesz wrażenie, że druga osoba szuka zaczepki z Tobą, zanim zrobi się za późno, aby zapobiec konfliktom. Lepiej będzie, gdy wyjdziesz na spacer ochłonąć, niż dasz się w to wciągnąć. Nowe perspektywy zawodowe ostatecznie przeważą szalę i poprawią Ci humor nawet w chwilach kryzysowych w relacjach z innymi, a nadzieję na lepsze jutro pokazuje karta Gwiazdy, z którą zakończysz ten tydzień.

BLIŹNIĘTA

Powiedzenie, ”Łatwo przyszło, łatwo poszło”, może się sprawdzić w tym tygodniu. Bez wysiłku z Twojej strony może pojawić się nowa możliwość zawodowa, która Cię ucieszy i da szansę na polepszenie w pracy. Osoby, z którymi przyjdzie Ci współpracować, będą miały jednak bardzo wysokie wymagania, którym trudno będzie sprostać. Może Cię to stresować, a praca może okazać się czasochłonna. Nie brak Ci inteligencji i sprytu, po pokazuje karta Maga, jednak tym razem nie na wiele się to zda. Możesz czuć się przeciążony sytuacją. Druga strona nie da się zbyć byle czym, a wszelkie nieuczciwości mogą ją zniechęcić do dalszej współpracy. Inwestor, klient, zleceniodawca lub kupiec może się nagle wycofać w drugiej połowie tygodnia, zwłaszcza jeśli w Twojej firmie panuje zła atmosfera. Również jego prywatne sprawy i konflikty mogą potoczyć się na tyle niekorzystnie, że będzie to miało wpływ na rozwój sytuacji. Na jaw może wyjść poważne oszustwo, które odbije się na Waszej współpracy, nawet jeśli nie masz z tym nic wspólnego, więc trudno będzie wykorzystać nadarzająca się okazję dla własnej korzyści. Jeśli druga strona będzie miała jakiekolwiek wątpliwości co do Twojej wiarygodności, natychmiast się wycofa. Tydzień zakończysz w spokoju i w atmosferze rodzinnej, choć możesz mieć uczucie niespełnienia, jeśli sprawy potoczą się w niekorzystnym kierunku.

RAK

Tydzień ten przyniesie niespodziewaną zmianę pokazaną w karcie Koła Fortuny. Skorzystasz na tym finansowo, ale nie będzie to wygrana w Totolotka. W Twoim życiu zawodowym pojawi się szansa na konkretny zarobek. Niestety Koło Fortuny jest zmienną kartą i ta dobra passa nie utrzyma się przez cały ten czas. To, co dobrze rozpocznie się, w drugiej połowie tygodnia może zostać przerwane lub przełożone na późniejszy termin. Zarobisz tak czy inaczej, ale dalsze perspektywy na korzyści są niepewne. W tym tygodniu nie dowiesz się, czy możliwości, które się przed Tobą otworzą, mają szansę się utrzymać. Pewna nierozwiązana sprawa może okazać się dla Ciebie sporym wyzwaniem. Jeśli uznałeś coś za rozdział zamknięty, to okaże się, że nie jest tak do końca. Mogą się pojawić osoby, które zechcą powrócić do jakiejś sprawy, aby rozwiać wątpliwości, ale nie będzie to łatwe. Stare znajomości, dla Ciebie dziś odległe, mogą okazać się znów ważne i wywołać przemyślenia dotyczące przeszłości. Zakończysz ten tydzień mając na uwadze swoje finanse. Ważne kontakty zawodowe będą zajmować Twoje myśli, ale na decyzje będzie trzeba poczekać. Sytuacja może być zmienna w tym tygodniu, ale nie musisz się obawiać radykalnych zmian w swoim życiu, które zbytnio Cię przeciążą. Jednak na wydarzenia nie będziesz mieć do końca wpływu.

LEW

Zawodowo może to być całkiem dobry czas, bo możesz mieć okazję na dodatkowy zarobek. Gorzej gdy chodzi o relacje z ludźmi, bo tu możesz się spodziewać niesprawiedliwego osądu sytuacji lub Ciebie. Choć możesz dążyć do wyjaśnień, a racja będzie po Twojej stronie, trudno będzie ją udowodnić, bo zetkniesz się z osobami konfliktowymi, zapatrzonymi w swój własny interes. Słowa mogą być użyte przeciwko Tobie i będzie Ci się trudno wybronić przed nieuczciwością, co może zepsuć Ci humor. W pierwszej połowie tygodnia Twoje szanse na korzystny wynik będą spore, jeśli o coś walczysz , bo karta 7 buław pokazuje się jako Twoja mocna strona w tym tygodniu. Nie rezygnuj jednak przedwcześnie, bo później możesz zostać oszukany lub okłamany. Niestety możesz zetknąć się z ludzką złośliwością, na którą trudno coś poradzić. Wroga i jego cięty język pokonasz tylko w jeden sposób. Zachowaj pogodę ducha i obojętność na jego działania i nie zajmuj się tym więcej. Nie przejmuj się ludźmi, którzy świadomie chcą Ci zaszkodzić i polegaj na przyjaciołach, do których masz

zaufanie. Pamiętaj też, że pod każdym konfliktem kryje się czyjś prywatny interes. Tak naprawdę nie stracisz nic z tego, co jest dla Ciebie ważne, a jedynie możesz się zetknąć z cudzą frustracją, którą ktoś zechce rozładować na Tobie.

PANNA

Ważny tydzień ogólnie dla relacji międzyludzkich. Pojawią się ważne wydarzenia i osoby w tym tygodniu. Nie będziesz nikogo trzymać w fałszywych wyobrażeniach tylko po to, aby sprawić mu chwilową przyjemność, więc Twój osąd może wydać się zaskakujący dla innych. Poczujesz duży przypływ energii w nadchodzącym tygodniu. Energia i chęć do działania mogą Cię wręcz rozpierać. Jeśli otoczenie nie zna Cię od tej strony, to może się zaskoczyć, bo możesz być wyjątkowo aktywny i pewny siebie. Będzie to jednak związane z silnymi emocjami, nad którymi możesz czasem tracić panowanie, choć zwykle nie masz z tym problemu. Będzie Ci się trudno powstrzymać, żeby nie powiedzieć innym, co naprawdę myślisz o nich lub o sytuacji. W drugiej połowie tygodnia pojawi się szansa na zysk finansowy pokazany w Paziu Denarów, co potwierdzają kolejne karty dla Ciebie. Nawet weekend może Ci upłynąć na planowaniu posunięć zawodowych lub może pojawić się konieczność pracy w tym czasie. Przełoży się to jednak na Twoje finanse, więc niczego na tym nie stracisz. Emocje opadną, bo zajmiesz się konkretami i podejdziesz do swoich obowiązków z wrodzonym pragmatyzmem, systematycznością i dobra organizacją pracy. Będzie to aktywny tydzień z niespodziankami w sferze zawodowej.

WAGA

Waga może wykazać się sporą intuicją w tym czasie i uniemożliwić dokonania oszustwa lub powstrzymać działania powodowane przez niskie instynkty. Jeśli ktoś w Twoim otoczeniu wpadnie na pomysł zaszkodzenia komuś lub uwikłania się w niebezpieczną sytuację, to jesteś idealną osobą, aby odciągnąć ją od tych zamiarów lub udaremnić działania wywołane przez osobę o nieczystych intencjach. Całkiem nie uda ci się opanować sytuacji konfliktowych, ale dzięki Tobie zła atmosfera skończy się na złości wyrażanej słowem, a nie w gorszej formie, a nawet możesz poratować kogoś, komu zagraża nieprzyjemna sytuacja. Dasz sobie radę nawet z bardzo trudnymi rozmowami lub konfliktowymi osobami, choć zwykle takich unikasz. Druga połowa tygodnia przyniesie Ci wiele radości, szczęścia i spełnienia emocjonalnego. Wydarzy się coś, co Cię zainspiruje lub wprawi w zachwyt i zapomnisz o wszystkich trudnych sytuacjach w tym tygodniu. Będziesz cieszyć się prywatnością i swoim osobistym szczęściem, które podkreśla karta Słońca (choć nie ona jedyna).Ta wspaniała atmosfera powinna się utrzymać do końca tygodnia, a weekend czeka Cię prawdziwie rodzinny i spokojny. Pozwoli Ci to wypocząć psychicznie po niespokojnych wydarzeniach pierwszej połowy tygodnia, a także z wejść w nowy tydzień z pozytywnym nastawieniem.

SKORPION

Skorpion może mieć wrażenie, że to inni podejmują decyzje, z którymi on musi się pogodzić, co na pewno mu się nie spodoba, ale emocje zaczną w końcu wygasać aż do zobojętnienia. Będą Cię drażnić wszelkie sytuacje niejasne, jeśli nie będziesz mieć dostępu do potrzebnych informacji. Usunięcie się w cień wydarzeń I niemożność podejmowania samodzielnych decyzji również może budzić irytację. Swoje myśli i działania ukierunkujesz za to na przyszłość. Może pojawić się ciekawa inicjatywa, pomysł, propozycja, niekoniecznie w sferze zawodowej. Będzie wymagać od Ciebie zaangażowania, ale z radością się tym zajmiesz. Na tym polu będziesz mógł się wykazać. Może mieć

to związek z nową pasją, która da Ci nowe możliwości samorealizacji. Sprawy ruszą szybciej do przodu niż jest to planowane, bo już w drugiej połowie tygodnia odczujesz zwiększoną aktywność. Wiele osób może czegoś chcieć od Ciebie albo Ty od nich. Poczujesz się wciągnięty w wir wydarzeń. Nie będziesz stać z boku, bo wszystko potoczy się w przyspieszonym tempie, a nawet możesz objąć kierownictwo nad jakimś projektem. Może się jednak okazać, że pojawi się konflikt interesów w grupie, z którą przyjdzie Ci działać i będzie trudno pogodzić te interesy i ustalić jeden, wspólny kierunek. Może to wywołać napiętą atmosferę, w której spór się zaogni, o czym mówi 5 buław.

STRZELEC

Tydzień ten może się skupić w dużej mierze na sprawach rodzinnych lub związanych z najbliższymi, co pokazuje 10 pucharów. Możesz zaskoczyć swoje otoczenie stanowczym posunięciem i wzięciem spraw w swoje ręce. We wszelkich sytuacjach niezgodności co do decyzji, jakie należałoby podjąć, co może rodzić niezdrową atmosferę, Ty dojrzysz coś, czego inni nie widzą i będziesz umiał zdecydowanie zareagować i objąć przewodzenie tak, aby rozwiązać problem. Staniesz w sytuacji, kiedy tylko radykalne działanie może uspokoić innych i zwrócą na Ciebie uwagę i w końcu Cię wysłuchają. Masz zielone światło na wszelkie nietypowe posunięcia. Możesz wyznaczyć kierunek dalszych działań tak, aby skorzystali na tym wszyscy. Nie wszystko jednak uda się załatwić tak szybko, jakbyś chciał. Mogą się pojawić opóźnienia lub przeszkody, żeby akurat w tym momencie zamknąć sprawę do końca. Energii jednak nie braknie Ci w tym tygodniu, a w kolejny tydzień możesz nawet wejść „na zwiększonych obrotach” pomimo, że coś się przeciągnie. Nie stracisz też swojej pozycji, którą zyskasz swoją stanowczością. W drugiej połowie tygodnia mogą pojawić się sprawy zawodowe niecierpiące zwłoki, niedokończone projekty lub poprawki, które będziesz musiał wnieść itp. Spokojnie dasz radę ze wszystkim, nawet jeśli wolałbyś mieć więcej odpoczynku i czasu dla siebie.

KOZIOROŻEC

Tydzień, w którym Koziorożec zdecydowanie będzie realizował swoje cele i walczył o swoje racje, jeśli mu na tym będzie zależało. Komunikacja będzie bardzo ważna i może przynieść niespodziewane wydarzenia. Powtórna analiza sytuacji doda Koziorożcom pewności siebie i poczucia bezpieczeństwa, tak emocjonalnego jak i finansowego. Uda się też odgrodzić od ewentualnych wścibskich osób i zająć własnymi sprawami. Jeśli liczysz na współpracę z innymi, to może to być zły moment, bo inne osoby wokół Ciebie również będą wycofane, co pokazał Pustelnik. W Twoich sprawach nastanie więc spokój i stabilizacja, ale możesz czuć się chwilami nieco osamotniony, choć częściowo na własne życzenie. Nie zechcesz zbytnio powierzać swoich spraw innym osobom, aby zachować prywatność, ale też nie spodziewaj się wielu przyjaciół w tym czasie szukających towarzysza niezobowiązujących rozmów. Druga połowa tygodnia przyniesie wiadomości, które zburzą cały Twój dotychczasowy osąd sytuacji. Niektóre Koziorożce mogą być bardzo zaskoczone rozwojem wydarzeń. Sprawi to, że zechcesz usunąć się w cień, aby jeszcze raz wszystko przeanalizować i poukładać sobie od nowa. Twoje cele będą musiały zostać nieco zmodyfikowane, zanim pójdziesz krok dalej. Ogólnie więc będzie to spokojny tydzień, dopóki nie wyjdzie na jaw coś, co zmieni Twoje poglądy.

WODNIK

9 Buław na ten tydzień mówi o dużych zapasach sił, nawet w trudnych sytuacjach, choć brak zaufania do innych może wpływać na Twój odbiór osób i jak się okaże, nie będzie to nieuzasadnione. Rzeczywiście jest ktoś, kto z Tobą rywalizuje, być może w sferze zawodowej, a może czegoś Ci

zazdrości. Szukanie sposobności do zaszkodzenia Ci będzie miało związek z korzyściami, jakie widzi w tym druga strona. Nie daj się więc wytrącić z równowagi, zwłaszcza że jesteś dobrze przygotowany na długodystansowe sytuacje, które wymagają czujności. Zaprzyjaźniona osoba sprawi, że lepiej się poczujesz i odreagujesz stresy. Koniec tygodnia spędź z ludźmi, do których masz zaufanie i możesz na nich polegać. Unikaj osób, z którymi masz napięte stosunki, bo mogą szukać okazji do stworzenia konfliktu. Karty-Rady dla Ciebie na ten czas zachęcają do zwiększonej aktywności w sprawach, na których Ci zależy, albo którymi się zajmujesz na co dzień bez oglądania się na innych. Nowy pomysł, który może się pojawić, jest wart realizowania. Sięgnij więc po to, czego chcesz, bo nic Cię nie będzie hamować tak naprawdę. Okoliczności będą podobne jak dotychczas, nie trać więc czasu na przyglądanie się sytuacji. Nic się nie zmieni w najważniejszych sprawach, a to oznacza, że możesz śmiało realizować swoje plany bez obaw, że coś Ci w tym przeszkodzi.

RYBY

Wszelkie sprawy formalne lub urzędowe, a także negocjacje, które z kimś prowadzisz czy współpracujesz z drugą osobą lub firmą, mogą być trudne do załatwienia. Nie oznacza to jednak, że będzie to niemożliwe. Wszystko zostanie załatwione w swoim czasie, a Ty nie stracisz kontroli nad sytuacją i nie dasz się wprowadzić w błąd. Możesz być doskonale zorientowany w faktach, poinformowany co do możliwości, jakie posiadasz, o czym mówi As Mieczy. Jeśli ktoś opiera się na nieprawdziwych danych, to w porę to zauważysz, co może przeciągnąć nieco sprawę, ale przynajmniej będziesz mieć pewność, że wszystko jest załatwione, jak należy. W drugiej połowie tygodnia może pojawić się konieczność zajęcia się dziećmi lub poświęcenia czasu bliskim, którzy tego potrzebują. Twoje potrzeby mogą być na drugim miejscu w takiej sytuacji. Może będziesz się rozglądać za osobą pomocną, która mogłaby Cię wesprzeć w tych chwilach. W przeciwnym razie będziesz musiał się poświęcić sam, co sprawi, że wypadniesz ze swojego zwykłego rytmu tygodnia. Możesz też odczuwać potrzebę pobycia w samotności i spotkania z zaprzyjaźnioną osobą. Ogólnie druga część tygodnia będzie się wiązać ze zwolnionym tempem i zmniejszoną aktywnością, a Ty możesz mieć odczucie, że nie jesteś w tym momencie w swoim żywiole i powinieneś robić coś innego.

Horoskop jest autorskim utworem sporządzonym na potrzeby Ezolinia Wróżby i nie zawiera fragmentów ani elementów już istniejących utworów i dzieł i nigdzie poza Ezolinia Wróżby nie może być publikowany..