Jak obliczyć swój osobisty rok

Jak obliczyć swój osobisty rok

 

 Prognozy oparte na dacie urodzenia. Dowiedz się już teraz, jaki ten rok będzie dla Ciebie, jeśli chodzi o miłość, karierę, przyjaźnie, bogactwo, zdrowie i wiele innych.

Jak obliczyć swój osobisty rok na 2020 rok?

Rok osobisty to informacja numerologiczna, coś w rodzaju ścieżki życia. W oparciu o cykl dziewięcioletni może rzucić nieco światła na ogólną atmosferę bieżącego roku.
 
Mijają lata osobiste, ale każdy jest inny. Każdy ma swoje cechy charakterystyczne ujemne i sprzyjające chwile. Za pomocą bardzo prostych obliczeń można poznać numer swojego osobistego roku.
Potrzebujemy dzień urodzenia i rok, dla którego obliczamy. Na przykład, jeśli dzień urodzenia przypada na 20 lipca, to numer osobisty na 2020 r. można obliczyć w następujący sposób:

1. Dodaj dzień i miesiąc urodzenia i zmniejsz je do jednej cyfry. Będzie to 20 + 7 = 27 = 2 + 7 = 9
2. Zmniejsz rok do jednej cyfry. 2020 = 2 + 0 + 2 + 0 = 4
3. Zsumuj dwie liczby i zmniejsz je do jednej cyfry. 9 + 4 = 13=4

Stąd numer roku osobistego to 4.  A teraz przejdź niżej i przeczytaj  Numerologiczny Horoskop 2020 na rok osobisty 4

 •  Jeśli Twój osobisty numer roku to 1, oznacza to rozpoczęcie nowych projektów i działań. Ale najważniejsze jest skupienie się na swoich celach. To dla ciebie zupełnie nowy początek! W zeszłym roku ukończyłeś 9-letni cykl. Najprawdopodobniej puściłeś niektórych ludzi i okoliczności w swoim życiu, a teraz nadszedł czas, aby zasiać nasiona i rozpocząć nowe przygody.

 

 •  Osobisty rok numer 2 oznacza wytrwałość, współpracę i osobisty rozwój. Kierujesz się wtedy instynktem i odczuciami, a nie logiką. Po intensywnej energii i zmianach z ubiegłego roku nadszedł czas, aby zwolnić i zastanowić się nad swoim życiem i wyborami. Ponieważ 2 przyciąga relacje, może to być wspaniały czas na poznanie kogoś.

 

 •  Jeśli Twój osobisty rok 3  to czeka Cię czeka wspaniały czas pełen rozrywki i kreatywnego rozwoju.Użyj swojej wyobraźni, aby stworzyć życie, które zawsze chciałeś. Zamiast skupiać się na tym, czego ci brakuje, "posiej" nasiona miłości i pielęgnuj je, zwracając uwagę na to, za co jesteś wdzięczny losowi.

 

 • Osobisty rok numer 4 pokazuje, że jest to rok, kiedy koncentrujesz się na wzroście i celach. Tylko ciężka praca przyniesie dobre rezultaty. To idealny czas na zakup domu lub założenie firmy, pod warunkiem, że zwrócisz szczególną uwagę na  treści umowy.

 

 •  5 rok osobisty oznacza poważne transformacje i większą swobodę, niezależność i wolność osobistą. Po ciężkiej pracy w zeszłym roku jest to fantastyczny czas na zabawę i poznawanie nowych ludzi lub podróżowanie w odległe miejsca. Możesz nawet poczuć potrzebę przeprowadzki.

 

 •  Osoby w 6 roku osobistym skupią się na sprawach domowych, na rodzinie, na przyjemnościach i biesiadowaniu z bliskimi. To będzie rok miłości i romansu. Być może zechcą szóstki upiększyć swój osobisty wizerunek, na przykład inwestując w nową garderobę lub inną fryzurę, która pomoże im poczuć się bardziej atrakcyjną.

 

 • Jeśli Twój osobisty rok to 7 czeka Cię spowolnienie spraw i bardziej filozoficzne spojrzenie na życie. Możesz skierować się ku sprawom duchowym, ku religii, podróżom. Jest to idealny czas na zaangażowanie się w jakąkolwiek działalność duchową lub grupę, w której możesz dowiedzieć się więcej o swojej pasji, duchowości.

 

 • Osobisty rok numer 8 to rok osiągnięć, nowych inwestycji, zbieranie żniw. Najlepiej zająć się pracą i sprawami bytowymi. Teraz jest czas na pomyślność! Po całym poprzednim roku ciężkiej pracy zaczniesz widzieć owoce swojej pracy.

 

 • Osobisty rok 9 to rok w którym pozwalamy odejść temu, co dotychczas nam nie służyło. Możemy spodziewać się trudności, ale kierujemy się większą ostrożnością i rozwagą w działaniu. Puść to, co już ci nie służy. Zakończ wszelkie luźne relacje i niedokończone sprawy w swoim życiu, przygotowując się do nowego cyklu. Wybacz każdemu, kto potrzebuje przebaczenia, a to dotyczy Ciebie!

 

 •  Osobisty rok 11 to rok duchowej świadomości i oświecenia, rok liczb mistrzowskich, co oznacza, że musisz skupić się na swoich umiejętnościach i przeznaczeniu by wielkodusznie służyć ludzkości. Możliwe, że uruchomisz nowe i unikalne projekty, w których możesz wykorzystać swoją oryginalność. Pojawią się większe możliwości i ciekawe wyzwania.

 

 • Osobisty rok 22  wtedy możesz położyć podwaliny pod różne projekty. Mniejsze przedsięwzięcia możesz  zakończyć w ciągu roku. Jeśli chcesz zakładać firmę lub inwestować - to świetny rok, aby to zrobić. 22 to liczba uduchowionego konstruktora, który działa na płaszczyźnie materialnego świata, co oznacza, że ​​możesz zbudować trwały fundament dla siebie i innych. Życzymy udanej i satysfakcjonującej podróży, niezależnie od roku!

 

Horoskop numerologiczny 2020 KLIK

Chcesz otrzymywać za darmo horoskop na swój e-mail?

Zapisz się do naszego Newslettera ( zapis na dole strony Tutaj )

 

Tekst i zdjęcie własnością Ezolinia Wróżby. Nie wolno kopiować ani udostępniać bez podania linku do źródła.