Jak przyciągnąć do siebie szczęście?

Jak przyciągnąć do siebie szczęście?

Jak przyciągnąć do siebie szczęście?


Prawdą jest to, że jeżeli nie wiesz, czego chcesz nie, otrzymasz tego. Marzenia i plany muszą być jasno sprecyzowane. Zrób mapę marzeń i upewnij się, że zawiera, wszystko, o czym myślisz. Pisanie swoich myśli to świetny sposób na rozpoczęcie tworzenia swoich marzeń.
Napisz np.:

  • Finanse płyną do mojego życia łatwo, obficie i bez końca.
  • Moja obfitość finansowa zapewnia mi coraz wyższy poziom bezpieczeństwa, wolności, wygody i elegancji.
  • Tworzę dom, w którym moja rodzina i ja zaznaje spokoju, radości, szczęścia i bezpieczeństwa.
  • Moje życie wypełnione jest zabawą, kreatywnością, obfitością, dobrobytem, ​​radością, zdrowiem i pozytywnymi niespodziankami.

By zmienić rzeczywistość, najpierw musimy dokonać wewnętrznej przemiany, zmienić swoje nawyki, nastawienie, ustalić priorytety.

Jak pozbyć się złych nawyków?

Napisz zły nawyk, który zamierzasz zmienić na fioletowej świecy lub kartce papieru, i spal go ! Wyobraź sobie, że tak jak pali się świeca czy papier, tak zły nawyk uwalnia się od ciebie. Jeśli nie możesz spalić, pozbądź się go w inny sposób. Chodzi o to, żeby symbolicznie usunąć negatywne rzeczy, aby zrobić miejsce na coś lepszego.
Pamiętaj, że nie jest to metoda „spal i zapomnij”, ale potrzebna jest systematyczna praca nad sobą. Możesz medytować, afirmować się, aby zmieniać swoją przestrzeń. Pamiętaj, że my sami musimy wziąć odpowiedzialność za to, kim jesteśmy. Świadomość, że mamy możliwość zmiany siebie, jest PIERWSZYM krokiem do spełnienia marzeń. Wyobraź sobie dokładnie, jak twoje życie wygląda, gdy osiągniesz swój cel, gdy spełnisz swoje marzenie. Możesz wizualizować poprzez medytację lub opisać szczegółowo sytuację jako dokonaną już.
 

Pozwól sobie na marzenie.

Wszechświat reaguje na twoje myśli w połączeniu z twoimi odczuciami. Kiedy wchodzisz w przestrzeń odczuwania tego, co chcesz zrealizować, to faktycznie zaczyna się proces tworzenia.
Musisz spróbować i poczuć się tak, jakbyś już zrealizował swoje pragnienia.
Poczuj obfitość. Poczuj się kochanym. Poczuj się szczęśliwym tu i teraz. Zapal świecę, zamknij oczy i zaczynamy marzyć.  Inni czytają także Klik.


© Materiał chroniony prawem autorskim. Nie zezwalamy na dalsze udostępnianie.

® Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya