Jak założyć firmę - zaczynamy przygodę z własnym biznesem

Jak założyć firmę - zaczynamy przygodę z własnym biznesem

O czym trzeba pamiętać zanim zarejestrujesz działalność gospodarczą?

Jeśli chcesz otworzyć swoją firmę, lub Twój biznes nie rozwija się tak, jakbyś sobie tego życzył, wykorzystaj numerologię do stworzenia sobie korzystniejszych okoliczności zewnętrznych.

Samo zastosowanie numerologii nie gwarantuje powodzenia, ale zdarza się, że ktoś ciężko pracuje na swój sukces, a efektów nie widać lub wciąż pojawiają się nowe problemy, na które trudno znaleźć rozwiązanie. Można powiedzieć, że Twój biznes nie narodził się pod szczęśliwą gwiazdą.

I o to właśnie chodzi w numerologii, żeby wyznaczyć właściwą datę rozpoczęcia działalności. Dzień ten będzie wpływał na Twoją działalność tak, jak data urodzenia wpływa na Twój Los.

Sprawdzasz u astrologa, co jest zapisane w gwiazdach dla Ciebie, więc sprawdź datę „narodzin” swojej firmy, a będziesz wiedzieć, czy będzie Ci pisane szczęście w finansach i co przyniesie Ci przyszłość.

Wsparcie numerologii

W przypadku otwierania własnej działalności gospodarczej to Ty decydujesz, kiedy rozpoczniesz. Wybierz korzystną datę, a Los przyciągnie do Ciebie właściwe osoby i okoliczności, abyś mógł się rozwijać.

Podobnie jest z nazwą firmy.  Ma określoną wibrację numerologiczną.

Numerologia będzie wspierać Cię zawodowo, jeśli zapoznasz się z podstawowymi zasadami, jakie rządzą w tej sferze.

Weźmy przykładową datę 1.07.2019

Sumujemy wszystkie liczby daty: 1+0+7+2+0+1+9= 20

Liczbę 20 musimy rozbić na 2 i 0 i je zsumować, aby zredukować 20 do liczby pojedynczej.

2+0= 2

Data 1.07.2019 będzie miała wartość numerologiczną 2.

W przypadku nazw musimy litery zamienić na liczby i je zsumować.

Każda litera alfabetu ma  przyporządkowaną sobie wartość liczbową. Nie stosujemy polskich znaków czyli Ł liczymy jak L, Ę liczymy jako E itd.

Litery A, J, S mają wartość 1.

Litery B, K, T mają wartość 2.

Litery C, L, U mają wartość 3.

Litery D, M, V mają wartość 4.

Litery E, N, W mają wartość 5.

Litery F, O, X mają wartość 6.

Litery G, P, Y mają wartość 7.

Litery H, Q, Z mają wartość 8.

Litery I, R mają wartość 9.

Przykładowo sprawdźmy, jaką wartość liczbową ma słowo NOKIA.

N=5, O=6, K=2, I=9, A=1

Sumujemy liczby 5+6+2+9+1= 23

Liczbę 23 musimy zredukować do liczby pojedynczej czyli 2+3=5

Słowo „Nokia” zawiera w sobie wibrację piątki.

Znaczenia numerów w biznesie:

Liczba 1

To liczba dla osób przedsiębiorczych, pomysłowych, kreatywnych i samodzielnych w swych działaniach. Jedynki to energia niezależności, więc nie licz na wsparcie innych, spółki lub jakiekolwiek udogodnienia ze strony firm lub osób. Nastaw się na to, że sam jesteś sobie szefem i jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. Weź też pod uwagę, że będziesz musiał poświęcić sporo czasu swojej firmie, bo będziesz nie do zastąpienia.  Również w finansach- czym więcej włożysz pomysłu, aktywności i samozaparcia, tym więcej zarobisz. Jedynka jest polecana osobom, które w jakiś sposób przecierają nowe szlaki w biznesie, np. oferują zupełnie nowatorski produkt lub usługę. W pewnym sensie są pionierami biznesu. Wypróbowują  i testują na rynku pomysły, które innym nie wpadły do głowy lub brak im było odwagi, aby zacząć taką działalność. Od Twojej śmiałości i pewności siebie będzie zależał Twój Sukces. Sprzyjająca w handlu, jeśli oferujesz produkty lub usługi nietypowe. Założyciele nowych partii politycznych również mogą wspierać się tą wibracją, jeśli nie brak im charyzmy.

Liczba 2

Jeśli masz umiejętności i talenty, ale nie umiesz ich sprzedać, wejdź w spółkę z osobą bardziej przedsiębiorczą, a wtedy wibracja dwójki będzie Ci sprzyjać. Możesz w ten sposób wykorzystać swój potencjał, o ile Twój wspólnik będzie wiedział, jak na tym zarobić. Jest to dobra opcja dla tych wszystkich, którzy nie mają smykałki do biznesu, ale mają coś atrakcyjnego do zaoferowania innym. Układ, na którym wszyscy skorzystają, będzie idealnym rozwiązaniem, dopóki będziecie umieli ze sobą współpracować. Gdyby współpraca się nie ułożyła, możesz nie wiedzieć, co dalej począć ze sobą. W tego rodzaju układzie/spółce, praktycznie każdy rodzaj działalności może przynosić zyski. Sukcesy dwójek zaobserwowano w różnych branżach handlowych (biżuteria, tekstylia, zabawki, fotografie, napoje), a także w wydawnictwach, u pisarzy, dziennikarzy i ilustratorów.  Dwójki to również umiejętność negocjowania lub dyplomatycznego podejścia do klienta, ważna w działalności typu doradztwo, biuro matrymonialne itp. Tej wibracji brakuje siły przebicia i dynamiki w działaniu, które powinny charakteryzować dobrze prosperujący biznes, przynoszący spore zyski, dlatego znajdź  mądrego partnera biznesowego.

Liczba 3

Liczba polecana przedsięwzięciom, w których sukces będzie zależał w dużej mierze od ilości kontaktów zawodowych. Jeśli potrzebujesz ruchu w interesie, np. prowadzisz restaurację albo hotel, wybierz trójkę, aby rozkręcić biznes. Warto pamiętać, że tą liczbę uważa się za wyjątkowo optymistyczną i rozrywkową czyli Twoja działalność powinna sprawiać przyjemność drugiej osobie, umilać jej wolne chwile lub być inną formą atrakcji i upiększenia czy ułatwienia codzienności. Działalność artystyczna również dobrze się odnajdzie w tej energii oraz wszelkie aktywności mające na celu zwiększanie atrakcyjności fizycznej np. fryzjerstwo, salon odnowy biologicznej itp. Dekoratorstwo jest kolejną branżą, której można polecić trójkę. Wszelka komunikacja z innymi będzie również układać się pomyślnie, więc odnajdą się w niej: radio, telewizja, wydawnictwa itp. Wybierając tą wibrację dla swojej firmy, nie zapominaj, że będzie trzeba się solidnie przyłożyć do pracy, bo sprzyja ona rozluźnieniu i zbyt lekkiemu podejściu do codziennych problemów, które mogą  rozrosnąć się do większej komplikacji w przyszłości.

Liczba 4

Ta wibracja zapowiada ciężką pracę i potrwa trochę czasu, zanim odczujesz sukces w finansach. Warto ją wybrać, kiedy planujesz zbudować firmę o trwałych fundamentach, solidną, która przetrwa próbę czasu i o której będzie się mówić, że to firma z tradycjami. Sprawdzi się w budownictwie, księgowości, informatyce, we wszelkiego rodzaju działalności mającej na celu ochronę i bezpieczeństwo lub w ubezpieczalniach. Przypisane są tej energii również talenty do prowadzenia biznesu w branżach artystycznych, ezoterycznych (np. astrolog) i dziennikarskich. Czwórki dobrze operują słowem - mówionym bądź pisanym, co wymaga dużej cierpliwości, zwrócenia uwagi na wiele szczegółów i jest czasochłonne, z czym ta wibracja sobie doskonale poradzi. Jeśli szukasz szybkich zysków,  ie będzie to odpowiednia liczba dla Ciebie. Będziesz musiał być wytrwały, aby Twoje wysiłki zostały docenione. 

Liczba 5

Korzystna wibracja dla wszelkich aktywnych firm, które opierają się na wielu kontaktach zawodowych, nie obawiają się ryzyka, dokonywania wyborów i twórczego realizowania projektów. Sprzyja komunikacji, więc odnajdą się w niej doradcy oraz podróżom, więc powinny ją wybierać biura podróży oraz firmy transportowe. Podróże wakacyjne lubimy utrwalać na zdjęciach, więc i fotografom będzie dobrze patronować, publikacjom oraz wszelkiej działalności promującej lub reklamującej wyjazdy urlopowe. Wspiera też firmy maklerskie, telekomunikacyjne, portale internetowe czy biura projektowe. Czasem jednak wnosi niepokoje do firmy, nieporozumienia lub napięta atmosferę, więc konflikty między pracownikami są możliwe. Liczbę 5 uważa się za bardzo szczęśliwą w krajach wschodnich, szczególnie jeśli wyjdzie z sumowania liczb 23 lub 32.

Liczba 6

Wibracja ta jest korzystna, kiedy chcesz być naprawdę użyteczny i pomocny innym, gdyż wszystkie jej założenia opierają się na potrzebach innych. Np. patronuje medycynie oraz uzdrawianiu niekonwencjonalnemu, czy sklepom ze zdrową żywnością. Trzeba wkładać serce w to, co się robi, a zyski będą zmienne. Będziesz miał okresy dobrych zarobków, a potem mogą nadejść gorsze dni. Jest to wibracja służenia innym w sposób, który jest dostępny Tobie. Dobrze wpływa na wszelkie interesy skupiające się na potrzebach dzieci lub całych rodzin. Przedszkola prywatne czy żłobki, hotele, restauracje, agencje nieruchomości, firmy budowlane- wszystko to służy ludziom w sposób bezpośredni i odnajdzie się dobrze w wibracji szóstki. Branżom ogrodniczym również poleca się tą liczbę. Kolejna grupa zawodowa, która może się oprzeć na niej to firmy, w których dużą rolę odgrywa zmysł estetyczny. Jeśli Twoja usługa lub produkt musi dobrze wyglądać, wykonujesz rzeczy, które mają za zadanie upiększać otoczenie lub się podobać innym, to wybierz 6. Fryzjerstwo i kosmetyka będą dobrze funkcjonować w tej energii. Budzi ona sympatię otoczenia i  zaufanie, dlatego psycholog czy doradca również powinni dobrze się czuć pod patronatem numerologicznej szóstki, która między innymi jest  symbolem dawania dobrego przykładu innym. Pod tą wibracją często rodzą się rodzinne firmy, które są dziedziczone później przez kolejne pokolenia. W Indiach za szczególnie szczęśliwe szóstki uważa się te, które wychodzą z sumowania liczby 33, która jest kojarzona z ich bogiem bogactwa zwanym Kuberą oraz z liczby 51.

Liczba 7

Jest to wibracja, która wyżej ceni jakość niż ilość. Jeśli oferujesz produkt, który nie będzie dostępny dla każdego ze względu na wysoką cenę lub ekskluzywne oferty ukierunkowane na określoną grupę osób, to siódemka będzie właściwa dla Twojej firmy. Energia ta nie podąża za powszechnym trendem, tylko wytycza nowe ścieżki. Nie liczy się tu ilość klientów, tylko wysoka atrakcyjność usługi lub produktu, którą doceni niewielu, ale będą to osoby na wysokim poziomie kultury osobistej lub o zasobnym portfelu. To również pozytywna liczba, jeśli oferujesz usługi ukierunkowane na intelektualistów np. księgarnie czy antykwariaty, handlujesz antykami, masz sklep z dewocjonaliami lub galerię obrazów, lub Twoja działalność jest ukierunkowana na naukę i wiedzę. Z finansami może być różnie z tego względu, że siódemka nie wspiera masowej produkcji czy handlu na dużą skalę, a raczej zaspokaja potrzeby osób ekscentrycznych lub mających specyficzne zainteresowania i potrzeby.

Liczba 8

Liczba korzystna dla realistów i przedsiębiorców, którzy operują pieniędzmi i to z tych inwestycji czerpią zyski jak np. banki. W tej wibracji pieniądze muszą być w ciągłym ruchu i dopiero wtedy przynoszą korzyści. Polecana firmom, które stać na ogromne inwestycje. To wibracja sprawiedliwości czyli jeśli coś pożyczysz, z całą pewnością będziesz musiał to zwrócić z odsetkami, jeśli tak się umówiłeś. W przeciwnym razie dojdzie do zakłócenia jej równowagi, co przyniesie kłopoty. Warto przemyśleć, czy będzie to liczba korzystna dla Ciebie, jeśli swój biznes chcesz rozpocząć od wzięcia kredytu. Bardziej polecana jest firmom, które już odniosły sukces finansowy i chcą swoje pieniądze zainwestować tak, aby zwiększyć swoje dochody. Dobrze powinni się w niej odnaleźć również prawnicy, agenci ubezpieczeniowi, biura nieruchomości, lekarze, weterynarze, a także osoby oferujące usługi pogrzebowe. Aby wibracja ósemki przyniosła rzeczywiście szczęście w finansach, najlepiej aby wynikała z sumowania liczb 44, 53 lub 35. W przeciwnym razie może przynieść kłopoty w sferze finansowej.

Liczba 9

Nie jest liczba polecana w biznesie, zwłaszcza jeśli nie jest ukierunkowana na przyziemne i pragmatyczne potrzeby. Jeśli jesteś terapeutą, psychologiem, pisarzem, psychiatrą, wróżbitą, aktorem, prowadzisz swój teatr, masz stronę WWW, która ma służyć pomaganiu innym w jakiegoś rodzaju problemach, zyski mogą być bardzo słabe z tego rodzaju działalności i może ona zacząć w pewnym momencie przypominać bardziej działalność charytatywną niż typowy biznes. Jeśli jednak Twoja aktywność zawodowa jest ukierunkowana na potrzeby komercyjne innych, to jest możliwy sukces Twojej firmy, ale zachowaj ostrożność wybierając tą liczbę. Czasem przynosi szybkie zamkniecie działalności gospodarczej na skutek braku ruchu w interesie.

Nie tylko numerologia

Nie sama numerologia decyduje o sukcesie. Istnieją firmy, które łamią wszelkie schematy, według których oceniamy ich szanse na rynku. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, czy sama zmiana nazwy firmy lub wybór właściwej daty otwarcia działalności gospodarczej, przyniesie spodziewane efekty, zasięgnij rady opartej na kartach Tarota lub numerologii, które zobrazują Twoją indywidualną sytuację i perspektywy na sukces w przyszłości.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego  708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min) lub email klik