Jak zaznać szczęścia

Jak zaznać szczęścia


Dopadł Cię życiowy impas - posprzątaj ?

Lubimy gromadzić rzeczy, mamy taką naturę, w sklepach kupujemy mnóstwo niepotrzebnych rzeczy, wszystko się przyda, tanie rzeczy z Chińskich sklepów mają u nas niezłe wzięcie, połowa z nich wala się potem po mieszkaniu nieprzydatna, bibeloty, gadżety, w szafie mnóstwo nie potrzebnych ubrań, serwetek a w kuchni nadmiar talerzy, tego w każdym domu mamy zdecydowanie za dużo, dopiero wtedy, kiedy przez chwilę usiądziesz, pomyślisz, zauważysz, że tkwisz w miejscu razem z tymi rzeczami, możesz mieć wrażenie, że na Twoich barkach znajduje się ogromny ciężar, a Twoje życie to marazm, w którym utknęłaś i nie znajdujesz wyjścia.

Bałagan blokuje nadejście zmian

A wiedz, że bałagan blokuje nadejście zmian, tak właśnie zmian, o które ciągle pytacie, na które ciągle czekacie, rzeczy zbędne, zwłaszcza te, które jeszcze na dodatek kojarzą się nam z przykrymi wydarzeniami, sprawiają, że nie tylko niepotrzebnie oglądamy się za siebie to jeszcze stoimy w miejscu. To nie są tylko miejsce, które zajmują miejsce w szafach i szufladach, one zajmuje nasze życie, naszą głowę, naszą możliwość zmian. I w tym nadmiarze rzeczy nasza energia ani drgnie. Drugą zaletą będzie to, że kiedy przestaniemy kupować zbędne rzeczy, drobne a jednak, szybko zauważymy różnice w naszym portfelu.

Zadanie na wakacje dla wszystkich,którzy pragną zmian w swoim życiu

Oczyszczamy dom, wyrzucamy niepotrzebne rzeczy, i szybko zauważysz, jak zachodzą zmiany w Twoim życiu, jak pojawiają się sprzyjające okoliczności od losu, tak, tak, Twoje KOŁO FORTUNY zaczyna się kręcić, zostało wprawione w ruch.

Co nas blokuje ?Dlaczego stoimy w miejscu?

W naszych zbędnych rzeczach bardzo ważne są dokumenty, stare rachunki, przyjrzyj się wszystkiemu, czy aby wszystkie musisz trzymać? Może niektóre straciły ważność, a tylko niepotrzebnie trzymają Cię w przeszłości. Jeśli uznasz, że jakieś papiery są zbędne spal je. A faktem jest, że im więcej w nich emocji tym więcej płoną. A kiedy Twoje papiery płoną Ty wyobrażaj sobie, że jesteś wolny od przeszłości.

A jak zabrać się do roboty?

Najważniejsza to myśl, myśl o tym, w jakim kierunku to robisz, myśl, że usuwając wszystkie zbędne rzeczy robisz miejsce na nowe, nowy dobry czas dla Ciebie, może nowa praca, może miłość, może podróż. Każdy z nas ma marzenia, niezrealizowane pragnienia. Dobrze jest też na czas generalnych porządków palić białą świece. To symbol otwierania się na nowe początki.

A teraz ciuchy?

To temat rzeka, zajrzyj do szafy, czy wszystko, co w niej się mieści nosisz, a ile tam rzeczy, których nie założyłaś już kilka sezonów, bluzek, których włożysz jak schudniesz, spodni, bielizny na wyjątkowe okazji, ale tych okazji nie ma. Rozstań się z nimi bez żalu, oddaj potrzebującym, od razu poczujesz się atrakcyjniejsza, odświeżona wewnętrznie. Szafę i szuflady przetrzyj ściereczką zamoczoną w wodzie ze szczyptą soli. Gdy oczywiście porządkujesz szaf, rób to z intencją porządku w swoich emocjach. Z mocą dobrej energii  Wróżka Anna Bell

KONTAKT :

 

Zadzwoń: 708 588 502 kod 3

Opłata za minutę połączenia to 3.69 zł brutto.

Wyślij SMS o treści: Anna Bell. Treść pytania do wróżki

Pod numer 7336 opłata za  SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Chcesz by wróżka do Ciebie oddzwoniła?Zostaw numer telefonu tutaj