Karmiczne relacje

Karmiczne relacje

Co to są karmiczne relacje ?


Karmiczne relacje służą temu by rozwiązać  jakieś niedokończone sprawy z przeszłości,z poprzedniego życia, sprawy które muszą zostać rozwiązane przez obie dusze, aby przejść dalej. Te relacje  często zaczynają się szybko i namiętnie .Pojawiają się w Twoim życiu,by oczyścić  przeszłą karmę i energię  z innej duszy i iść dalej.

Karmiczne relacje mogą być trudne

  Można odrobić lekcję i puścić relacje by szła swoją drogą a można też i często się tak zdarza  przylgnąć do karmicznej relacji ze względu na strach przed samotnością, podświadomej pamięci bycia razem w przeszłości, a także aby realizować swoje prawdziwe szczęście.

 

Jak uwolnić przeszłość ?


Związki miłosne, które występują w naszym życiu nie zawsze są szczęśliwe.Często z obawy przed samotnością wchodzimy w niezdrowe relacje lub próbujemy zatrzymać kogoś na siłę,zmusić by nas pokochał.
Wielu nie tylko młodych ludzi doświadcza  takich patowych relacji kiedy jedna strona zafascynowana a druga myślami przy innej kobiecie bo to kobiety  najczęściej ulegają takiej złudnej destrukcyjnej miłości.


Kochają wręcz obsesyjnie kogoś kto miesiącami czasem latami milczy pielęgnują obraz idealnego amanta gotowego paść w ich ramiona,kiedy rzeczywistość nie tylko ta karciana ale i ta realna pokazuje, że amant przy boku innej kobiety i nawet nie może sobie przypomnieć imienia tej co tak skrycie kocha,nawet nie jest w stanie przypomnieć sobie kiedy to było i czy cokolwiek między nimi było.
Kobiety żyjąc w takim kłamstwie popadają w nałogi ,nerwice a nawet depresje ,nie układa im się i zawodowo i uczuciowo bo nie są w stanie pokochać kogoś realnego żyją myślami przy swoim księciu.
Kobieta brak odzewu ze strony  księcia tłumaczy brakiem czasu, niedobrą żoną ,zaborczą matką czy wścibską rodziną  lub robieniem kariery.

A rzeczywistość ?

"Jeśli ktoś chce Ciebie, nic nie może trzymać go z dala od Ciebie , znajdzie chwile na telefon ,SMS czy spotkanie,jeśli on Cię nie chce, nic nie może go zmusić.


Wszyscy pragniemy być kochani i mieć szczęśliwe relacje,ale czasem przechodzimy w nich trudne lekcje i od nas zależy czy je przepracujemy czy się w nich zatrzymamy.
Te lekcje są po to byśmy przepracowali to co nie udało nam się w poprzednim życiu ponieważ pomogą one nam zmienić obecne życie.

Uzależnienie od karmicznych relacji jest to, że wydaje się nam ,że kiedyś będzie pięknie i karta się odwróci .Nie wierzymy w to ,że ten ktoś nigdy nie będzie "należał" do nas ,zasypiał i budził się przy naszym boku,jadł śniadanie,celebrował święta zawsze będziemy tym kimś kto czeka.

Jest to trudne do zaakceptowania. Musimy być na tyle silne, by  iść dalej bez względu na to, jak mocno jesteśmy zaangażowane, nie powinniśmy bać się tej osoby stracić bo ona i tak należy do nas tylko w naszej wyobraźni. Niezależnie od tego czy to miłość realna czy wymyślona zasługujemy by żyć i kochać kogo i jak chcemy.

A jeśli lubimy zasypiać z marzeniami zamiast je realizować to też jest to nasz indywidualny wybór.
Najważniejszą lekcją dla nas jest to, żeby  po prostu być na tyle silnym, by iść do przodu ku tej szczęśliwej realnej miłości jakiej wszystkim życzę.


Czy czujesz, że potrzebujesz porady odnośnie  swojego związku?

 

Jeśli tak zadzwoń jestem tutaj by Ci pomóc.

Zapraszam na wróżby online.Wyślij
SMS o treści:Przeznaczenie Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69zł)

 

Porady dla Polaków z zagranicy kliknij tu

 

Autor tekstu Aga Selena