Karty Anielskie

Karty Anielskie

 

Anioły stycznia

Styczniowi patronuje 7 aniołów. Pierwszy z nich opiekujący się całym miesiącem jest jednocześnie aniołem znaku Wodnika. Anioł ten to Cambriel. Anioł przede wszystkim wspiera osoby samotne oraz te które potrzebują inspiracji w realizacji planów nawet tych ambitnych. Pomaga również tym którzy chcą żyć zgodnie z zasadami ale jednocześnie pragną zachować indywidualność. Pomaga zachować stabilność i wierność w miłości. Pomaga znaleźć przyjaciół i odpowiedniego partnera. Pociesza w smutku oraz zapewnia radość. O pomoc mogą go prosić wszyscy ci, którzy mają problemy zdrowotne. Pobudza kreatywność i wyobraźnię. Pozwala rozwiązać świadomość i wejrzeć w siebie, a także pozbyć się przestarzałych poglądów.

Cambriel zarządza poza tym aniołami kabały wysyłającymi fioletowe światło. Anioły te należą do chóru Archaniołów i zarządzają kolejnymi dniami stycznia. Opiekują się również osobami w tych dniach urodzonymi.

Nemamiah patronuje od 1 do 5 stycznia

Anioł przynosi bogactwo w każdej dziedzinie, pomyślność, inteligencję. Daje dobre samopoczucie i popiera wielkie przedsięwzięcia. Opiekuje się wszystkimi walczącymi o sprawiedliwe procesy. Szczególnie chroni tych, którzy walczą o dobro innych, zwłaszcza tych co bronić się nie potrafią – dzieci i zwierząt. Rozwija intuicje i wyobraźnię. Dodaje pieniędzy.

Yeyalel patronuje od 6 do 10 stycznia

Uzdrawia również z chorób psychosomatycznych, ran ciętych, chorób oczu i poparzeń. Zwalcza zgryźliwość i ponure myśli oraz przynosi ulgę w cierpieniu. Pomaga w miłości i  problemach z koncentracją. Dodaje odwagi i szczerości. Chroni przed nieuczciwymi ludźmi.

Harahel patronuje od 11 do 15 stycznia

Daje powodzenie w biznesie, umiejętność dobrego administrowania i pomaga rozwiązać problemy finansowe. Uczy komunikacji i konkretności. Popiera intelektualną działalność. Wspiera rozwój duchowy. Otwiera na nowe pomysły i koncepcje. Pomaga w czasie snu.

Mitzrael patronuje od 16 do 20 stycznia

Pomaga zwalczyć choroby psychiczne i problemy ducha. Uwalnia od prześladowców. Wpływa na wierność, długowieczność, prawość. Uczy uczynności. Pomaga w walce z niestabilnością oraz leczy choroby psychosomatyczne. Daje inteligencje i spryt.

Umabel patronuje od 21 do 25 stycznia

 Walczy z samotnością. Pomaga znaleźć przyjaźń i towarzystwo. Pociesza w cierpieniach i smutkach zwłaszcza miłosnych. Uczy wrażliwości, autoanalizy, szczerości, dobroci i pokory.

Jeh-hel patronuje od 26 do 31 stycznia

Dodaje mądrości. Daje dobre porozumienie w związku, miłość, przyjaźń, szczęście. Dodaje wrażliwości i racjonalności. Przynosi oświecenie. Kocha ciszę, ustronność i skromność.

Coś Cię niepokoi? Nie wiesz jak zakończy się Twój problem? Szukasz podpowiedzi? Pamiętaj karty anielskie znają odpowiedź na każde Twoje pytanie.

Wyślij SMS do wróżki Agra SMS o treści : ALERT Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 PLN z VAT )

Inni czytali także HOROSKOP ANIELSKI

 

Prawa autorskie Wróżka Agra.Tekst można udostępniać wyłącznie z linkiem do tej strony.