Magiczne Rytuały- wróżka Anna Bell

Magiczne Rytuały- wróżka Anna Bell

 

Wróżka Anna Bell specjalizuje się w doradztwie ezoterycznym i wykonuję magiczne rytuały,które poprawiają jakość naszego życia.

Rytuał  jest to ceremonia/obrzęd znany od początku naszej kultury i powodujący, że nasze marzenie się realizuje, że osiągamy zamierzony cel. Do magii używamy m.in swiec ,kamieni ,roślin. Dziś przedstawię magiczną roślinę jaką jest lawenda.

Lawenda, roślina o fioletowych drobnych kwiatkach i zniewalającym zapachu. Każdy z nas wie, że posadzona w ogrodzie czy na balkonie odstrasza komary. Ale czy wiecie, że ta cudna roślina ma też magiczną moc. Bywa, że do naszego domu przychodzą ludzie, którzy są dla nas wampirami energetycznymi. Nie mamy możliwości pozbycia się ich na ulicy ale w domu, czy w pracy wystarczy postawić doniczkę z kwiatem lawendy, bo lawenda jest wrogiem wampirów energetycznych.

Jak rozpoznać naszego wampira energetycznego?

Jeśli osoba która nas odwiedzi w pobliżu lawendy będzie się wiercić, nie będzie mogła usiedzieć, będzie czuć się nieswoje, niespokojnie to znaczy, że jest naszym wampirem energetycznym. Warto wtedy takiej osobie przyjrzeć się dokładnie i napisać do mnie zapytanie, jak ochronić się przed takim wampirem, jeśli nie mamy możliwości odsunąć go z naszego życia.

Lawenda ma jeszcze inne zalety, o których nie wiele wiemy. Te drobne kwiaty lawendy mają w sobie moc uzdrawiania naszych uczuć i emocji. Zapach lawendy kojąco wpływa na nasz sen. A coś jeszcze złote świece palone w pełnie przy kwiecie lawendy mają możliwość spełniania naszych życzeń.

Ale możesz też wykonać magiczny rytuał na spełnione życzenie:

w pełnie weź do prawej ręki unosząc wysoko w górę gałązkę lawendy i poproś boginię Lunę o napełnienie jej magią. Następnie włóż do małej buteleczki gałązek i zalej oliwą i oliwek. Postaw buteleczkę tak by całą noc na nią święcił Księżyc. Rano zamknij buteleczkę i schowaj w ciemne miejsce. Gdy nadejdzie pora nowiu wyjmij buteleczkę i biała świece. Oblej świece oliwą z buteleczki i na głos wypowiedz swoje marzenie. Patrząc w płomień świecy wyobrażaj sobie jak Twoje marzenie unosi się wysoko w górę a potem przemienia w realną rzeczywistość.

Tak więc cenimy ten cudowny kwiat zapraszając go letnią porą do naszego domu i ogrodu. Jeśli wstaniesz lawendę do sypialni i pojawi się na niej pajęczyna to znak, że Twoim domu mieszkają dusze innych.

Z mocą anielskich pozdrowień wróżka Anna Bell


KONTAKT:

   708 588 502 Kod 3
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści : Anna Bell -Twoje pytanie wyślij na 7336 
(3,69 PLN z VAT)