Magiczne właściwości orzecha włoskiego

Magiczne właściwości orzecha włoskiego

       Magia drzew - orzech włoski

Orzech włoski to ulubione drzewo czarownic pod ,którym uprawiają rytuały,  to drzewo liściaste dochodzące do 25 metrów. Ma szeroką koronę i pień, który na niewielkiej wysokości nad ziemią dzieli się na liczne konary. Konary są grube. Pień młodych drzew jest gładki i szary. Później brunatnieje i pęka. Warto mieć orzech włoski w ogrodzie, bo jest drzewem długowiecznym. Dostarcza smacznych i cennych owoców –orzechów.

       Magiczne rytuały ochronne

Oprócz wartości odżywczej orzech dostarcza tez liści i kory do rytuałów. Jego siła magiczna jest bardzo duża. Przynosi ochronę, odpowiedzialność, realizm, mądrość. Wpływa też pozytywnie na finanse.

       Magiczny Rytuał z liści i kory orzecha

Można liście i korę raz owoce nosić przy sobie, a on będzie działał. Noszenie liści lub kory pozwala pozbyć się złudzeń i iluzji. Dotykanie drzewa i medytacja przy nim pomaga w podjęciu decyzji. Spalenie 7 orzechów włoskich w dniu równonocy jesiennej zapewnia powodzenie finansowe na cały rok.

      Orzech jest też cenny jako roślina lecznicza.

Ma właściwości między innymi bakteriobójcze, ściągające, oczyszczające, przeciwbakteryjne. Można go stosować wewnętrznie przy cukrzycy, krwawieniach w przewodzie pokarmowym, biegunkach, wzdęciach, zatruciach, niestrawności, braku apetytu.  Zewnętrznie można go używać przy schorzeniach skóry, hemoroidach, potliwości stóp, zapaleniu spojówek.

Pora zbioru to: liście w maju, kora w listopadzie i grudniu, owoce we wrześniu i październiku.

Wykonuję rytuały magiczne i amulety roślinne. Zapraszam serdecznie do wysyłania wiadomości email

Przesyłam pozytywną energię wróżka Agra

Zapytaj wróżkę o przyszłość, zadzwoń do wróżki online

708 588 642 Kod 31
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści : ALERT Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 PLN z VAT )