Medycyna naturalna

Medycyna naturalna

Jak  żyć w dzisiejszych czasach?

Myślę, że niejedna osoba zadaje sobie obecnie pytanie, co dalej? Jak przetrwać ten pesymistyczny okres pełen niepokoju i złych myśli.  Czujemy się ograniczani i nie wiemy, czy obecna sytuacja się kiedyś skończy, jak będzie wyglądał jutrzejszy świat. Zadajemy sobie wiele pytań. 

To jednak może być  dobry czas by zwrócić się do kogoś, kto może poprawić nam nastrój, jeśli sami gubimy się w swoich myślach.  Taki okres niepewności, to również idealny czas, by zwrócić się do swego wnętrza i tam szukać pocieszenia. Warto odnowić też duchową więź łączącą nas z czymś większym i lepszym, zawsze sprawiedliwym, jakąś boską energię.  Warto  zadbać o codzienną rutynę dnia, porządek w swoich obowiązkach, ale wzbogacając  ją o jakiś powiew optymizmu.

Przypomnijmy sobie techniki afirmacji i wizualizacji, kiedy możemy starać się poczuć całym sobą stan szczęścia i spokoju.

Co jeszcze możemy zrobić?

Warto znaleźć czas dla przyjaciół i bliskich. Nie musimy spotykać się w wielkim gronie, ale przynajmniej starajmy się nie przebywać za długo sami.

Spotkajmy się z kimś w lesie wzmacniając się kontaktem z naturą. Przyroda zawsze dodaje sił. Pojednajmy się  przynajmniej z jedną zwaśnioną osobą z przeszłości, znajdźmy czas dla rodziny, przypominając sobie dobre czasy.

Ja zapraszam Państwa na sesję uzdrawiania i Bioterapii szczególnie polecanej w sytuacjach, kiedy zmagamy się z depresją i smutkiem

Co to jest bioterapia?

 To naturalna nieinwazyjna metoda oddziaływania na drugi organizm, również na odległość.
Zalety, to szybkie  wzmocnienie całego organizmu, wyciszenie, likwidacja kłopotów ze snem, bólu także pozwolenie, by pacjent miał większy komfort życia, zyskał  optymizm i wiarę w dobrą przyszłość.
Powstrzymać rozwój choroby na jakiś czas lub na stałe.
Ostrzec przed chorobą, jeśli jest ona dopiero w naszej aurze bo tam zaczynają się pierwsze symptomy.

Wykonuję sesje na wszystkie problemy zdrowotne a bioterapia świetnie uzupełnia leczenie konwencjonalne, nie ma przeszkód, by działać na odległość. Zadzwoń i umów się na sesję online na pomarańczową słuchawkę klikając tutaj

Astrolog, Terapeuta Monika

Możesz też wysłać pytanie SMS o treści ASTROLOG Twoje pytanie wyślij na numer 73480
(3,69 PLN z VAT)

Inni czytali także Promocje