Miesięczny horoskop na maj 2021

Miesięczny horoskop na maj 2021

Czy chcesz wiedzieć, co gwiazdy szykują dla Twojego znaku zodiaku w maju 2021 roku? Wróżka Miranda ujawnia, czego można się spodziewać w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Przeczytaj swój miesięczny horoskop.

Autor: Wróżka Miranda


Horoskop miesięczny Baran:

Pewne projekty możesz zakończyć w nadchodzących dniach lub będziesz analizował dalsze posunięcia zawodowe na przyszłość, biorąc pod uwagę umowy, jakie Cię wiążą z Twoją firmą lub współprace, jakich się podjąłeś dotychczas. Twoi kontrahenci lub partnerzy biznesowi będą skupieni na własnych interesach i budowaniu swojej pozycji, dlatego w przypadku ewentualnych negocjacji, może być trudno znaleźć porozumienie, które zadowoliłoby wszystkich, a nawet zachowaj dystans w komunikacji z innymi, gdyż łatwo będzie o nieporozumienie. Nie jest to czas realizowania nowych pomysłów, ale w dalszej perspektywie okaże się to korzystne, dlatego zachowaj spokój i nie próbuj przeforsować pomysłów na siłę. W sferze prywatnej ktoś może wycofać się ze znajomości, choć będą niejasne powody takiej sytuacji dla Ciebie. Również tutaj nie staraj się wymuszać zmian, bo skończy się rozmową, która i tak nie przyniesie skutków, jakich oczekujesz, a może wprowadzić to większe niepokoje, możliwe są też konflikty. Doceń swych znajomych z pracy, bo to czas korzystny, aby spotkać się prywatnie i miło spędzić czas. Poszukujący zatrudnienia mogą je znaleźć poprzez niezobowiązujące spotkanie towarzyskie. Singielki, jeśli wcześniej pokazywały się od strony osób o łagodnym charakterze, teraz mogą być bardziej zdecydowane, szczególnie jeśli będą miały rywalkę w świeżej znajomości.

Horoskop miesięczny Byk:

Byk może wykazać się pewnego rodzaju opiekuńczością w swym miejscu pracy wobec osób świeżo zatrudnionych, które przywykły już do swych obowiązków. Wydarzy się coś, co spowoduje jednak, że zechcesz zainicjować nowy pomysł lub uznasz, że nadszedł moment, kiedy trzeba zareagować na jakiegoś rodzaju sytuację. W pracy może wybuchnąć konflikt o pieniądze, zyski, zarobki itp. W jakiś sposób możesz na tym skorzystać, ale jeśli za bardzo się zaangażujesz w tą sprawę, nadejdą przykre emocje, które ostatecznie opadną. Na podwyżki nie ma co liczyć w najbliższym czasie, bo okaże się, że firma nie jest w stanie podnieść wszystkim pensji, a dodatkowo mogą wyjść na jaw kwestie z działu księgowości, o których nie wiedziałeś. Pewne rozmowy będą przeprowadzane za drzwiami zamkniętymi. Choć możesz być w najbliższym czasie w centrum zainteresowania znajomych, np. na portalu społecznościowym i  spodziewaj się dużo wyświetleń swojego profilu, to jednak nie zechcesz ujawnić się ze wszystkim przed innymi ludźmi. Karty przestrzegają Cię przed poważnym konfliktem z mężczyzną, który może zakończyć się zaskakująco lub przykro.  Znajdą się jednak osoby sympatyzujące z Tobą, zwłaszcza w gronie znajomych z pracy, które podejdą koleżeńsko do Ciebie i do całej sytuacji. Panowie Byki, którzy mieli dotychczas rywala, odetchną z ulgą, gdy taka osoba zrezygnuje ze starań się o kobietę, która interesuje Was obu. Da Ci to szansę na rozwiniecie nowej znajomości.

Horoskop miesięczny Bliźnięta:

Bliźnięta nie powinny poddawać się w najbliższym czasie, jeśli coś pokrzyżuje ich plany zawodowe. Obojętnie, czy Twoje problemy będą wynikać z nieprzychylnych Ci osób w pracy, czy okaże się, że okazja do zarobku przeszła Ci koło nosa, nie warto rezygnować, bo masz dużą szansę, żeby przeforsować swój pomysł czy swoje stanowisko w pewnych kwestiach. Pokonasz konkurencję, jeśli tylko zaangażujesz się w sprawy. Trudno będzie zbić Twoje argumenty lub zignorować pomysły, które przyjdą Ci do głowy i choć może się wydawać, że pewne szanse zostały zaprzepaszczone, to Ty sama możesz odmienić bieg wydarzeń. Choć zarobek czy zysk jest osiągalny, to jednak ciężką pracą i mimo wszystko może mieć posmak goryczy. W sferze prywatnej nadejdzie czas rozmyślań nad pracą i tak do końca nie zaangażujesz się we wszystkie sytuacje, jakie się pojawią. Twoje otoczenie będzie dążyć do harmonijnych i spokojnych kontaktów. Możesz unikać pewnych osób w najbliższym czasie, szczególnie jeśli wyniknie niespodziewana awantura lub kłótnia z kimś takim. Licz na wsparcie przyjaciół i rodzinę, którzy będą stali po Twojej stronie. U singli- ktoś może próbować wzbudzić w nich zazdrość, ale mało prawdopodobne, aby Bliźnięta zareagowały na to. To czas wielu kontaktów ze znajomymi, kiedy możesz poznać niejedną interesującą osobę.

Horoskop miesięczny Rak:

Nadchodzące dni przyniosą Ci poczucie triumfu i zadowolenia, zwłaszcza w sferze materialnej. Masz szansę wyrwać się zarówno z toksycznych zależności zawodowych jak i własnych negatywnych przemyśleń na ten temat i zarobić więcej niż zazwyczaj. Może wiązać się to z awansem, który przyniesie równocześnie wyższe dochody. Porównując się z innymi pracownikami firmy, też może się okazać, że przodujesz w zarobkach. Nie chwal się jednak przedwcześnie. W nadchodzącym tygodniu będziesz otwarty na współprace lub podpisywanie nowych umów, jeśli tylko pojawi się okazja. W rzeczywistości możesz nie być do końca świadoma, jak wyglądają sprawy w firmie. W sferze prywatnej Raki będą skupiać uwagę na swych stałych partnerach, a sytuacje jakie się pojawią, mogą wymagać podjęcia decyzji. To dobry moment na kontakty, które odkładałaś na później i zajęcie się wszystkimi przyziemnymi sprawami, bo w najbliższym czasie może udać Ci się zrobić dużo w krótkim czasie. Karty przestrzegają przed kontaktem z kobietą oddaloną od Ciebie. Zaproszenia na spotkania towarzyskie w gronie przyjaciół niewykluczone, lub sama zorganizujesz takie. Single mogą wejść w nowe środowisko, w którym ludzie poszukują kogoś do związku np. przez portale randkowe. Zachowaj ostrożność w ocenie sytuacji, bo wśród tych nich mogą być osoby w związkach małżeńskich lub takie, które nie do końca uwolniły się od swoich byłych partnerów.

Horoskop miesięczny Lew:

W sferze zawodowej nie lekceważ osób młodszych stażem lub robiących wrażenie skromnych i niepozornych, bo zdziwisz się, gdy nagle awansują lub dowiesz się, że mają siłę przebicia, o którą byś ich nie podejrzewał. Zaskoczy Cię sytuacja, która się pojawi. Pewne plany mogą się nie powieść, co Cię rozczaruje, ale jeśli cokolwiek rozegra się nie do końca uczciwie, wieści szybko się rozniosą, co Cię zadowoli. Czeka Cię mimo wszystko satysfakcjonujący tydzień ze względu na płynność finansową. Może się zdarzyć, że będzie trzeba w coś zainwestować pieniądze, ale szybko się to zwróci. Jeśli zarobisz, będziesz mógł wydać to na sprawy istotne dla Ciebie. W sferze prywatnej korzystnie będzie przemyśleć każdy ruch. Nie zdradzaj zbyt wcześnie swoich zamiarów innym i wyznacz granice swojej prywatności. Nie pokładaj przedwcześnie nadziei w innych osobach lub w wydarzeniach, które miałyby ruszyć pewne sprawy do przodu. Kontakty ze znajomymi z daleka nie będą układać się szczególnie pomyślnie. To ogólnie tydzień stabilny, ale odczujesz w pewnym momencie potrzebę wycofania się z aktywności towarzyskiej i pobycia samemu. Single mogą zawierać przyjaźnie, zwłaszcza na odległość, ale jeśli odniesiesz wrażenie, że nie jesteś jedyną osobą, na której ktoś skupia uwagę, możesz się przypominać jej, aby zaznaczyć swoją obecność w jej życiu.

Horoskop miesięczny Panna:

Jeśli spodziewasz się czyjegoś odejścia z pracy, to nie nastąpi to tak szybko, jak przypuszczasz. Umowy w Twojej firmie z innymi pracownikami będą stabilne w najbliższym czasie, a sprawy dotyczące innych, tak czy inaczej, będą załatwiane za drzwiami zamkniętymi, więc jest mało prawdopodobne, abyś się czegoś dowiedział. Sprawy finansów i zarobków natomiast będą przejrzyste i jasne w Twojej firmie i nie będzie przypuszczeń na temat tego, ile kto może zarobić. Jeśli chcesz być zadowolony w tej kwestii, nadchodzi dobry moment, aby pokazać, że potrafisz solidnie i ciężko pracować, a z pewnością zostanie to wynagrodzone. W sferze prywatnej niespokojnie, gdyż wszelkie sprawy zawodowe będą w jakiś sposób uwidaczniać się w Twojej codzienności. Choć zachowasz spokój, to jednak atmosfera wokół Ciebie może być nerwowa. Jeśli się do czegoś zobowiązałeś, teraz zostanie Ci to przypomniane. Nie jest korzystnie powracać do przeszłości i do nierozwiązanych konfliktów, bo może się to rozwinąć niekorzystnie. Jest to natomiast dobry czas, aby zakończyć wszelkie toksyczne układy i relacje z ludźmi i nawet jeśli nie będzie to przyjemne, to jednak w dalszej perspektywie zmienisz spojrzenie na sprawy. Jeśli obraziła się na Ciebie przyjaciółka, to w najbliższym czasie nie odezwie się. Single mogą wspierać znajomych, interesujących się innymi osobami, z którymi trudno im wejść w relację uczuciową

Horoskop miesięczny Waga:

Jest możliwość, że do Twej firmy dojdzie nowa osoba, która będzie dopiero wdrażać się w nowe obowiązki, a Ty będziesz jej objaśniać, na czym one polegają. Ogólnie w nadchodzącym tygodniu będziesz pozytywnie nastawiona do ludzi z pracy, życzliwie i uprzejmie. Jeśli chcesz komuś rzeczywiście rozjaśnić sytuację, musisz bardziej wczuć się w jego punkt widzenia, bo może mieć pytania, które nawet nie przyjdą Ci do głowy. To czas stabilny w firmie, ale możesz być przepracowana, bo nadejdzie konieczność zajęcia się bardzo dużą ilością spraw w tym samym czasie. Jeśli masz jakiś problem z pewną osobą, nie będzie łatwo odsunąć ją od siebie i jeśli wynikną z tego jakiekolwiek żądania lub niewygodne pytania, to musisz znaleźć sposób, aby się to udało osiągnąć. W czasie wolnym od zajęć zawodowych możesz snuć plany na przyszłość i analizować pomysły, które mogłabyś wykorzystać dla osiągnięcia lepszej pozycji. Mogą ujawnić się wpływy kobiet, zarówno te pozytywne jak i negatywne. Z jednej strony pod wpływem emocji ktoś może być skory, by w czymś Ci pomóc lub coś ułatwić, a z drugiej strony mogą pojawić się osoby, które próbują wywierać wpływy na wydarzenia lub opinie. Twoi najbliżsi będą nastawieni na wypoczynek i mogą planować już, jak spędzą urlop. Będzie trzeba odgrodzić życie prywatne od życia w szerszym towarzystwie. Single mogą wpakować się w kłopoty lub jakiegoś rodzaju trudności przez cudze komplikacje miłosne

Horoskop miesięczny Skorpion:

Jeśli interesuje Cię cudza umowa o pracę lub jakiegoś rodzaju współpraca czy przyjaźń między ludźmi w Twojej firmie, możesz próbować dowiedzieć się czegoś na ten temat. W najbliższym czasie pojawią się trudności w porozumieniu się w kwestiach finansów lub szczegółów dotyczących wszelkich projektów, jakie chcesz realizować. Mimo wszystko najbliższy tydzień powinien Ci przynieść sporo pracy i nawet jeśli dotychczas w firmie panowała atmosfera rozluźnienia, to zmieni się to wkrótce i będzie trzeba wziąć się poważnie za obowiązki, a jeśli unikałeś pracy zespołowej, to w tym tygodniu może się to zmienić i okaże się, że będzie trzeba wspólnie realizować jakiś plan. Otoczenie będzie skupione na sobie, mało towarzyskie, ale też przeciążone obowiązkami, nie tylko zawodowymi ale też domowymi. W sferze prywatnej, jeśli dokuczały Ci uporczywe negatywne przemyślenia, to postaraj się je zwalczyć, bo najbliższe dni będą Ci sprzyjać w pokonywaniu własnych wątpliwości i odzyskiwaniu pewności siebie w działaniach. Możesz czymś zabłysnąć w towarzystwie. Pewne sprawy z przeszłości wciąż mogą mieć dla kogoś znaczenie. Swoje cele będziesz realizował systematycznie i powoli, ale skutecznie. Single- otoczone znajomymi, ale nie zawsze będą się dobrze czuły w swoim środowisku. Możesz interesować się osobami, które były w jakiejś świeżej relacji, która się nie powiodła i nie będziesz pewien, czy to oznacza dla Ciebie nowe szanse, czy jest na to za wcześnie.

Horoskop miesięczny Strzelec:

Trudny tydzień w firmie, bo pracownicy mogą być mocno obciążeni nadmiarem obowiązków lub zestresowani. Ktoś może im sugerować, że mogliby wydajniej pracować, dłużej lub ciężej. Mimo wszystko karty pokazują, że Strzelec ma szansę wybrnąć z tego rodzaju niesprzyjających okoliczności szczęśliwie. Niektórzy z Was mogą wziąć urlop akurat w tym czasie, a inni znajdą sposób na to, aby nie uczestniczyć w tego rodzaju wyścigu zawodowym czy w sytuacji, kiedy napięcie w firmie jest wyjątkowo mocno wyczuwalne. Wieści o tym, jak jest teraz trudno w Twoim miejscu pracy, będą docierać do Ciebie, ale nie będą dotyczyć Cię osobiście. Unikaj konfliktów w sferze zawodowej, a czeka Cię albo czas odprężenia albo inne projekty zawodowe, które przyjmiesz z ulgą i radością. W sferze prywatnej wszelkie sprawy przeszłe staną Ci się obojętne. Jeśli wracały jakieś wspomnienia, to teraz wyrzucisz je całkowicie z pamięci. Unikaj rozmyślań i tęsknoty, bo Ci to nie służy. Osoby Ci nieprzychylne nie będą miały dość odwagi lub informacji, aby Ci zaszkodzić. Twoi najbliżsi będą myśleć o urlopie albo przynajmniej o możliwościach miłego spędzenia czasu. Nie martw się przedwcześnie wydarzeniami, które mogą nadejść w dalszej przyszłości, zwłaszcza w pracy i korzystaj z uroków tego tygodnia. Singlom nie braknie towarzystwa, a panowie znajdą przyjaciółkę o bardzo silnym charakterze, choć otoczenie będzie nieprzychylne i plotkujące.

Horoskop miesięczny Koziorożec:

We wszelkich sytuacjach konfliktowych będziesz miał przewagę nad otoczeniem. Jeśli masz dobry kontakt z szefem, to każdą sprawę przeforsujesz na swoją korzyść w przypadku nieporozumienia. Nawet jeśli ktoś będzie miał pretensje o cokolwiek do Ciebie, to szybko odpuści swoje racje i argumenty w obliczu nowych faktów, które się pojawią, a emocje się wyciszą lub nie będą wyrażane w sposób, który mógłbyś odebrać jako zbyt emocjonalny. Koziorożce, którzy sami prowadzą firmy, będą mocną ręką kontrolować sytuację i podejmować szybko decyzje, które będą konieczne dla przywrócenia dobrej organizacji w firmie. Nie warto więc nadmiernie dystansować się i próbować samemu uporać się z problemem, bo lepiej będzie wszystko przedyskutować  z pracownikami lub ludźmi, którymi się otaczasz. W sferze prywatnej również lepiej nie wchodzić Ci w drogę w najbliższym czasie, bo możesz stać się dokuczliwy w przypadku zetknięcia się z wrogiem. Możesz liczyć na stałe grono przyjaciół i znajomych, którzy będą Cię wspierać. Efektów wielkich nie osiągniesz tego rodzaju posunięciami, chyba że nie będzie stał za tym żaden konkretny cel. Możesz uznać to za szczęśliwy zbieg okoliczności, że ktoś bliski Ci lub przyjaciel akurat będzie w potrzebie finansowej, będzie chciał zarobić i może z tego wyniknąć ciekawy pomysł. Singlom nie braknie towarzystwa, ale jeśli skupią się na przeszłych rozczarowaniach, to nie zauważą ciekawej znajomości, która zaistnieje w ich życiu.

Horoskop miesięczny Wodnik:

W nadchodzącym tygodniu nie wszystko uda się tak załatwić w pracy, jakbyś chciała, zwłaszcza w sprawach które leżą Ci na sercu. Jeśli planujesz odnowę kontaktu zawodowego z kimś, kto już w przeszłości z niego zrezygnował, to i teraz się to nie powiedzie. Jeśli składałaś odwołania od decyzji odmownych, sytuacja może się powtórzyć. Nie obawiaj się zadawać pytań, jeśli masz formularz do wypełnienia i coś budzi Twoje wątpliwości. Również w firmie, jeśli nie jesteś pewna, czy coś jest zgodne z zasadami tego miejsca pracy, nie domyślaj się, tylko po prostu zapytaj, a lepiej na tym wyjdziesz. Ktoś z Twego otoczenia może być tak rozproszony, że popełni błąd. Podobnie w sferze prywatnej, nie próbuj wyjaśniać  problemów samodzielnie i w przypadku jakichkolwiek nieporozumień lub trudności ze zrealizowaniem czegoś, poradź się osoby kompetentnej lub kogoś, kto chętnie wspiera Cię w tego rodzaju sytuacjach. Możesz mieć tendencje do zaskakiwania otoczenia, szczególnie panowie mogą podejmować radykalne decyzje w nadchodzących dniach. Wynikną okoliczności, na skutek których możesz dowiedzieć się o sprawach, które nie są ujawniane każdemu. Czeka Cię czas kontaktowy, choć nie będą to spotkania czysto towarzyskie. Singielki będą trzymać się damskiego towarzystwa, zwłaszcza jeśli uznają, że są osoby, które wpakowały się w kłopoty szukając kogoś interesującego w niewłaściwym towarzystwie. Panowie będą mieć trudność, aby rozsądzić z którą przyjaciółką lepiej się dogadują.

Horoskop miesięczny Ryby:

W sferze zawodowej możesz chcieć osiągnąć więcej- awans, lepsze stanowisko lub po prostu będziesz mieć plan działań, który spełniłby Twoje aspiracje, jednak może nie zostać doceniony lub wybierzesz zły moment, aby go przedstawić komuś, od kogo zależą decyzje. Wszelkie sprawy nieprzyjemne dla Ciebie nie wyjdą na zewnątrz pod postacią plotek czy pogłosek. Możesz liczyć na dyskrecję w tego rodzaju problemach. Korzystnie byłoby nie przywiązywać się nadmiernie do swoich planów i cieszyć się dobrą atmosferą w firmie. Będziesz lubiana w towarzystwie, więc korzystaj z tego i pokaż swoje atuty, a tydzień ten ma szansę mino wszystko upłynąć pogodnie. Może pojawić się propozycja wyjazdu służbowego, który może przerodzić się w jakiegoś rodzaju wyjazd prywatny lub połączony ze sprawami prywatnymi, więc korzystaj z okazji. Ryby w najbliższym czasie będą bardzo tęsknić za miłością, analizować swoje przeszłe doświadczenia i próbować odnowić znajomości, które sprawiają im radość. Choć ze strony innych możesz liczyć na ciepło, przyjaźń i pomocną dłoń, to jednak mogą pojawić się niespodziewane wydarzenia, które sprawią, że ktoś zerwie z Tobą kontakt i możesz nie wiedzieć dlaczego, więc zwróć uwagę na sposób komunikowania się. Staraj się nie przerzucać swych frustracji na kogoś innego, bo wyniknie z tego konflikt. Single będą otoczone zazdrosnymi przyjaciółkami lub parami będącymi już w związkach małżeńskich, więc trudno będzie się umówić z kimś na randkę.

Tekst jest chroniony prawami autorskimi. Proszę nie kopiować!