Miłosne czary

Miłosne czary

 

Prawie każdy z czytelników słyszał o magii.Dzielimy ją na tę ,która może szkodzić ,niszczyć ,niebezpieczną i magię subtelną przynoszącą szczęście.Biała magia może nie da nam tego co chcemy ,za to da wartości bardziej trwałe,pomoże podjąć dobre decyzje i wybrać właściwą ścieżkę życiową.Biała magia to magia MIŁOŚCI !

 

Cokolwiek wysyłasz,to wraca do Ciebie trzykrotnie.

 

Używając tej zasady magii stwórzmy czar  przyciągnięcia miłości.Nauczmy się używać magi na zasadzie  - jeśli czegoś chcę, daję to, aby odzyskać trzykrotnie.W tym przypadku, jeśli chcesz, aby miłość przyszła do Ciebie,możesz ją "zasiać" przez wysyłanie miłości,a otrzymasz jej trzy razy więcej.

To naprawdę proste,ale musisz być w stanie przezwyciężyć własną dumę i nie oddawać pięknym za nadobne,ale wysyłać promyki miłości,serduszka  by wkrótce przekonać się ,że dostajesz dużo więcej miłości ,że w Twoim życiu manifestuje miłość i szczęście.Daj, by zwielokrotnione wziąć zresztą to się tyczy każdej sfery nie tylko uczuć.

 
Jeśli chodzi o rytuał miłosny, musisz znaleźć  kogoś do miłości i sterować magią, w zależności od tego, jakiej miłości chcesz.Pamiętaj by miłość,serduszka wysyłać prawdziwej osobie nie fikcyjnej wymyślonej przez Ciebie postaci.A jeśli chcesz więcej pieniędzy od pracy,której nie kochasz ... zasada globalnie prosta ;popatrz na nią z miłością ,skoncentruj się by myśleć / czuć / widzieć / słyszeć / doświadczać wszystkimi zmysłami TYLKO miłość.

Weź różową świecę natrzyj ją olejem kokosowym ,następnie nową igłą napisz na niej zaklęcie:


"Każdego dnia wypełnia mnie szczęście i radość.
Miłość jest moi celem,tak będzie.Tak jest."

 

Świecę wypal do końca.Jeśli chcesz poznać szczegół po szczególe tego magicznego rytuału miłosnego,napisz do mnie wiadomość klikając w kopertę mail Jeśli chcesz skorzystać z tarota online zadzwoń 708 777 531
(koszt 4,92 zł z VAT/min)

Aby móc porozmawiać z wróżkami na CZAT  kup minuty Tutaj

Autor Agnelya