Modrzewiowe czary

Modrzewiowe czary

Drzewa są naturalnym źródłem tlenu i co raz częściej ludzie korzystają z ich uzdrawiającej mocy.Przytulając się do lipy czy brzozy poczujesz przypływ pozytywnej energii i ukojenie bólu i cierpień .Oba te drzewa chronią przed czarami i zły okiem.

Sosna przyciąga pieniądze a wiśnia pobudza zmysły.

Magia ochronna a modrzew

Modrzew jest pięknym drzewem szpilkowym. Dorasta do 40m. Koronę ma smukła i stożkową. Gałęzie są liczne. Starsze zwisają wdzięcznie ku dołowi, a młode wznoszą się ku górze. Drzewo cieszy oczy w lasach i ogrodach. Zdobi ale nie tylko. Ma też zdolności magiczne. Wykorzystywany jest również w medycynie.

Używany w celach magicznych wpływa na siłę, duchowość, altruizm, entuzjazm, zapał. Skłania do poszukiwania wiedzy i dodaje odwagi. Działa na psychikę i to silnie. Pozwala oderwać się od spraw przyziemnych, pobudza chęć do życia, dodaje entuzjazmu i zapału oraz sił. Ułatwia też ich regenerację. Aby sobie pomóc za pomocą magii można wykorzystać zarówno korę, szyszki jak i igły  modrzewia. Można np. nosić przy sobie kawałek kory lub szyszkę co zapobiega działaniu złego oka. Spalanie igliwia i szyszek np. w kadzielnicy oczyszcza aurę człowieka lub zwierzęcia z negatywnych wpływów. Gałązki modrzewia z szyszkami powieszone na strychu zapobiegają pożarom. Ustawienie gałązek w wazonie w miejscu nauki pobudza zdolności intelektualne i ułatwia przyswajanie wiedzy. W tym celu można też z gałązką modrzewiu medytować.

Zastosowanie medyczne modrzewia może być zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. Wykazuje on właściwości między innymi stymulujące układ oddechowy, gojące, przeciwbólowe. Używany bywa do dezynfekcji i inhalacji.

Zapytaj wróżkę z mocy jakiego drzewa możesz skorzystać Ty.

Autor tekstu wróżka Agra

708 577 281
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści : Help Agra Twoje pytanie,imię i data urodzenia wyślij na 7336
(3,69 PLN z VAT )