Oczyszczanie energetyczne

Oczyszczanie energetyczne


Na czym polega oczyszczanie z negatywnych energii ?

 

Kilka słów czy powinniśmy chronić i dbać o naszą energię. Energii przeciętny Kowalski nie widzi, jedynie osoby które maja dar widzenia świata energii opisują to fascynujące zjawisko.To co widzimy gołym okiem, to materia. Energii nie widzimy,co nie oznacza że nie istnieje .Można by to porównać do energii elektrycznej,której nie widzimy,a jednak istnieje . 

Bakterii i wirusów też nie widzimy, a także istnieją.

Od dawien dawna ludzie chronili siebie, swoich bliskich, zwierzęta,a nawet przedmioty przed urokami, nieszczęściami, złym okiem, zawiścią zazdrością .

Tak kiedyś, jak i teraz odbywa się to w różny sposób:

Zawiść i zazdrość ludzka była i jest :o sukces,powodzenie, dobrobyt. Rzucane przekleństwa, pomówienia, życzenia niepowodzenia, złego. Słowo ma moc i czasami wydaje się, że to jest tylko paplanina, a może wyrządzić sporo niepotrzebnej szkody i nieszczęścia.

Podam przykład z mojego życia,kiedy jeździłam do pracy busem .

Firm przewozowych było parę, ale jak to konkurencja najbardziej dwie się nie lubiły i rzucały sobie kłody pod nogi. Młody chłopak z którym ja zaczęłam jeździć otworzył nową firmę i był nie mile widziany, gdyż odbierał klientów innym. Co oni mu nie robili nie będę opisywać, ale się nie poddawał. W końcu poszła pogłoska że ten młody kierowca miał wypadek i zabił człowieka. Zrobił się szum,nikt nic nie widział ,sam zainteresowany też był zdziwiony bo nie miał żadnego wypadku.Jednak ludzie z konkurencji paplali na okrągło o tym wypadku, którego nie było.

Na jakiś czas ucichło i pewnego wieczoru, bo to już był późny wieczór jesienią, gdy wracaliśmy z pracy nagle tak zatrzęsło, że myślałam, że koło się urwało . Pan kierowca złapał się za głowę i krzyczał zabiłem człowieka .

Panika,strach, wylecieliśmy z busa  rzeczywiście leży człowiek, zanim przyjechało pogotowie zmarł, był pijany i nagle wyskoczył z bocznej drogi.

Co chcę przez to powiedzieć, że jaką siłę miały wypowiedziane przedtem słowa ludzi z konkurencji, aż się naprawdę tak stało .

Jak się chronić ?

Nie da się wszystkiego uniknąć, gdyż przebywamy z różnymi ludźmi  w różnych miejscach.Jest kilka prostych sposobów,które opiszę poniżej.

Oczyszczanie czakr

Najbardziej polecam zadbać o energię w swoich czakrach, bo tam gromadzą się nasze emocje, a każda z czakra - jest ich 7 odpowiada za pewien obszar i sferę naszego życia. Jeżeli np :czakra korzenia źle działa, jest w dysharmonii wtedy ludzie są niezdecydowani, zalęknieni, brak pewności siebie, żyją iluzją, nie mogą znaleźć pracy, brak poczucia bezpieczeństwa .

Czakra sakralna zablokowana powoduje zamknięcie na drugiego człowieka , trudności w budowaniu związków, oziębłość seksualna . I tak się dzieje w pozostałych, gdzie może panować nie tylko negatywna energia, ale mogą podczepić się do nas byty astralne, duchy  i różnego  rodzaju istoty niewidzialne, które nam szkodzą. Najlepiej jak zauważymy że się coś dzieje nie tak w życiu, źle się czujemy odczuwamy spadek energii, wtedy warto zwrócić się do kogoś kto oczyszcza czakry i przywrócić im równowagę .

Talizmany i Amulety 

Talizman działa  na człowieka cały czas tzn nosząc go ma przyciągnąć szczęście, dobrobyt,dobrą pracę , miłość w zależności na co został stworzony. Amulet zaś ma nas chronić przed negatywną energią ,jest jak tarcza która ochrania i odbija gdy coś nam zagraża.

Sklepy ezoteryczne obfitują w różnego rodzaju talizmany i amulety na ochronę i przyciąganie pozytywnej energii. Kamienie szlachetne którymi obdarzyła nas Matka Ziemia również można używać i odpowiednio zaprogramować jako talizmany,jak i amulety. Czerwona nitka którą od dawien dawna przywiązywano dzieciom do wózeczka,ludziom, zwierzętom,obecnie też wiele osób stosuje i używa.

Palenie kadzidełek,które odpowiednio dobrane też pomagają w oczyszczeniu mieszkania,pomieszczeń jak :biała szałwia,drzewo sandałowe, amber .

Sól - kąpiel w soli 

Ochrona mentalna -poprzez wypowiedzenie odpowiednich słów i mentalne  zatoczenie koła wokół siebie i domu .Sposobów jest wiele, jednak najlepiej pokonać negatywne cechy swojego ego,nie osądzać innych, to i osąd nie spadnie na nas.

Autor tekstu wróżka Kumczo  porozmawiasz z nią na czat tutaj