Pieniądze. Seks. Bezpieczeństwo.

Pieniądze. Seks. Bezpieczeństwo.

 

Dlaczego młoda,ładna kobieta wybiera mężczyznę w wieku swojego ojca, a nawet hmm..dziadka ?

Jeśli ten „dziadek” jest bogaty, to droga na skróty, ponieważ może miećwszystko natychmiast:samochód,dom,ubrania,kosmetyki. Kobiety wybierają więc starszych mężczyzn, bo na ogół mają oni stabilną sytuację materialną i społeczną.W tych niepewnych ekonomicznie czasach portfel nabiera szczególnej wagi,kiedy nie ma żadnych perspektyw na przyszłość.

Co z seksem ?

Seksuolodzy twierdzą, że taki układ jest dla dziewczyny świetny - doświadczony kochanek delikatnie, bez stresu wprowadza ją w świat intymny.

 

Bezpieczeństwo ?

Gdy młoda dziewczyna zakochuje się w starszym mężczyźnie, zawsze stoi za tym potrzeba posiadania ojca, opiekuna, kogoś,kto bezpiecznie wprowadzi w dorosły świat.

 

A teraz trochę z punktu widzenia psychologicznego?

Te kobiety ojca albo nie miały, albo wciąż za tym ojcem tęskniły.Ale problem w tym, że jak ojciec, to nie kochanek-im większa namiętność w tym związku, tym większy „element edypalny”. Najlepiej do zaspakajania tych potrzeb dla takich kobiet nadają się żonaci mężczyźni i jeśli te kobiety maja skłonność do zakochiwania się w „zajętych” mężczyznach mogą mieć nierozwiązany problemem z dzieciństwa. Ten problem nazywany jest w psychologii konfliktem edypalnym.

 

Na podsumowanie:

Podłoże takich związków jest zazwyczaj nietrwałe:mężczyznę fascynuje młodość kobiety, a ją jego pieniądze,a sam seks i pieniądze to słabe filary związku.Układy partnerskie przy dużej różnicy wieku są trudne do utrzymania,ponieważ partnerów dzieli wiek i wszystko,co się z tym wiąże.Jeżeli intelekt dorównuje urodzie kobiety, związek może mieć szanse na przetrwanie,jeśli odkryje że jest tylko ładna-zostawi ja.

Autor  Jolanta

 

Chcesz zapytać o swój związek?

Wyślij  SMS o treści : Jolanta -Twoje pytanie,imię i data urodzenia wyślij na 7336
(3,69 PLN z VAT)