Pierwsze wrażenie

Pierwsze wrażenie

Pierwszej randce zawsze towarzyszy stres i niepewność,jak on mnie odbierze.


Często kobiety zadają mi  pytania typu: Jakie zrobię na nim wrażenie na spotkaniu? Czy mu się spodobam? Tyczy się to szczególnie tych, które poznają pana przez internet. Tam, wiadomo fotki, które są wyretuszowane, poza tym potencjalny kandydat może sobie wyobrazić Bóg wie co. A my, kobiety, wiadomo! Chcemy zabłysnąć. Zazwyczaj w myślach zadaję sobie pytanie (jako kobieta, też mam te same dylematy, zatem doskonale rozumiem wszystkie panie i te moje przemyślenia kieruję również do siebie) A czemu, do licha nie zapytać kart jakie to on zrobi NA MNIE wrażenie?


Czemu w społeczeństwie utarło się przekonanie, że to mężczyzna wybiera?

Wszak już Paul Geraldy (poeta i dramaturg francuski) powiedział :" To kobieta wybiera mężczyznę, który ją wybierze ". Jedynym wytłumaczeniem jest dla mnie fakt, iż statystycznie mężczyzn jest mniej. Nic ponad to.

Drogie panie, pisałam o tym już wcześniej :Ceńcie się. Szanujcie się. Macie więcej do zaoferowania niż mężczyzna. Jesteście silne, zazwyczaj wykształcone, jeśli nie, to posiadacie tzw. mądrość życiową, potraficie dużo więcej niż osobnicy płci męskiej. Czemu zatem tak bardzo zależy Wam na wiedzy o tym jakie zrobiłyście na nim wrażenie? Piorunujące! Zawsze z takim nastawieniem idźcie na  randkę.

Autor tarocistka Inez

Chcesz indywidualną poradę od wróżki ? 

Połączenie telefoniczne i SMS z kraju!

   Tel.708 588 642 kod 38
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści : INEZ Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 PLN z VAT)

Anonimowy i wygodny kontakt z wróżką z Niemiec

 0900 310 24 66 wew. 600
0,99 € z VAT/min  ( pierwsza minuta GRATIS! )

Możesz z wróżką również porozmawiać na Czat