Poprzednie wcielenia

Poprzednie wcielenia

Reinkarnacja jest to wiara w zmartwychwstanie duszy, innymi słowy, kiedy ludzie umierają, ich ciała rozkładają ale ich dusze odradzają się w innych osobach. Mówi się, że ludzka podświadomość zawsze trzyma jakieś niewyraźne wspomnienia z poprzedniego życia. Jednak tylko niewielki procent osób może przywrócić wspomnienia.
 

Wcześniejsze wcielenia

 

 Wszyscy mamy poprzednie wcielenia.Nie ma czegoś takiego jak "nowa dusza".Każdego  z nas dusza wielokrotnie odradzała  się przez miliony lat; w rzeczywistości, nie ma "śmierci duszy", tyle że jest śmierć  ciała.

 

Dlaczego nie pamiętamy  naszego przeszłego życia? 

 

Czasami ludzie, którzy są bardzo uduchowieni,wrażliwi i prowadzą dość zwyczajne życie, mają spontaniczne wspomnienia z poprzednich wcieleń.Jedna z moich rozmówczyń wspomniała,że ma mocny strach kiedy wiąże dzieciom czapki to wg niej oznacza,że w poprzednim wcieleniu zginęła śmiercią z uduszenia ,inna z pań panicznie boi się wody mimo ,że w tym życiu nic nie miało miejsca takiego by ten strach u niej spowodować.

 

Jaki jest sens poznania naszych poprzednich  żyć?

 

Jeśli dana osoba może dowiedzieć się, co zrobiła i jakie doświadczenia wyniosła z poprzednich wcieleń,to może wykorzystać wiedzę z tych doświadczeń, aby podejmować lepsze decyzje w tym życiu.Taka osoba będzie duchowo rozwinięta z chęcią pomocy i służenia innym.

 

Pamiętajmy ,że przeszłość nie może być obsesją tego życia !

 

Warto znać swoje poprzednie wcielenia ,ale nie jest zdrowe takie obsesyjne dążenie do poznania przeszłości.

Liczy się to życie teraz.

Kim byliśmy w poprzednim życiu nic nie znaczy w porównaniu do tego,co robimy w tym życiu. Nie ma potrzeby poszukiwać wspomnień z poprzednich żyć,a głównym celem wszystkich "poszukiwaczy duchowych" powinno być pomaganie poprzez służbę innym, teraz w tym życiu.

 

Czy wiedza z poprzednich wcieleń pomaga nam nie tworzyć negatywnej karmy ?


Znamy wcielenia.To nie znaczy, że następne życia będą łatwe - ale będzie można osiągnąć piękny postęp rozwoju  duchowego.Ten postęp duchowy będzie oznaczać, że będziemy w stanie pomóc innym, bardziej niż we wcześniejszych życiach  - i to jest prawdziwa odpowiedź dlaczego szukamy.

Wcześniejsze życie jako zwierzęta

Nie wierzę ,że ludzie reinkarnują jako zwierzęta i odwrotnie.Podobnie nie odradzają się jako rośliny, lub na odwrót.


Chcesz dowiedzieć się,kim byłeś i jak umarłeś?

Jeśli jesteś gotowy?Zapraszam na wróżby online.Wyślij
SMS o treści:Przeznaczenie Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69zł)

 

Porady dla Polaków z zagranicy kliknij tu

 

Autor Aga Selena