Prognozowanie z liczb

Prognozowanie z liczb

 CZY WIESZ ? ŻE ;

W wielu religiach uważa się,iż liczby kryją w sobie ukrytą wiedzę  boskości, oraz ukryte kosmiczne znaczenia. Takie zjawisko nazywamy Gematria.

Bóstwa, rośliny, kamienie a nawet kolory posiadają określoną własną liczbę. I Tak oto, ukazują się przed nami liczby;

Zacznijmy od liczby ,która jest tak naprawdę całością.

                                            Liczba 0

Jest źródłem wszystkich liczb. Jest Perfekcją i pełnią. Całością i wiecznością. Skrywa w sobie całą miłość stwórcy i wszechświata. Pomiędzy plusem i minusem, pomiędzy dobrem i złem, pomiędzy dniem i nocą  zasiada zero. Między pełnią a nowiem, między nowiem a pełnią, między początkiem a końcem ma swój dom Zero. Mistrzyni, zwiększająca wartość wszystkiego. Zwiększa wartość miłości, pieniędzy, życia. Punkt wyjścia, bez którego nie można iść do przodu. A każde dodatkowe zero dodaje wielkości wszystkiemu. Mieć zero oznacza że zawsze można mieć więcej i więcej. Istota i Bogini materialnej i niematerialnej płodności w panteonie cyfr. Po niej zawsze przychodzi następne czyli pierwsze.

                                        Liczba 1

Gdy szukasz jedynego Boga popatrz na jedynkę. To ona właśnie w religiach i kulturach Jest kojarzona z najwyższym. Dlatego jeżeli śni nam się jedynka, nie zastanawiajmy się dlaczego. To bóg przesyła nam wiadomość, kontaktuje się z nami, otacza nas opieką.

Jedynka jest szansą, początkiem. Mówi nam oto jestem, możesz wykreować swój świat.

Jedynka nosi szaty czerwone, szkarłatne i karmazynowe. W nich jest jej najpiękniej. Dlatego lubi otaczać się Rubinami i granatami, pośrodku czerwonych róż i goździków.  Kocha i czaruje obdarzając oświeceniem. Czyż nie jest piękna.  Otulona w Słońce które nią włada, sprzyja wszystkim  urodzonym  1, 10,19, 28 .  Jeden jest rajem podarowanym na pociechę ludziom.  JEDEN czy można pragnąć więcej?


 

Zabrania się  kopiowania i używania jako własnej treści.

Pozdrawiam cieplutko KasiaTs

Kontakt:

708 788 687 Kod 17
(koszt 4,92 zł z VAT/min)

SMS o treści :Chiro.8 Twoje imię, pytanie,wyślij na 7336
(3,69 PLN z VAT)