Przyjaźń między znakami zodiaku

Przyjaźń między znakami zodiaku

 

Jak zdobyć przyjaciela, współpracownika kochanka wśród znaków zodiaku?

Ten właśnie artykuł powstał byś zrozumiał kilka prawd i cech, które są typowe dla znaków zodiaku. Ludzie, których Słońce w dniu urodzenia znajdowało się właśnie w danym znaku mają kilka wspólnych cech. Jeśli poznasz je i zrozumiesz, wtedy łatwo zdobędziesz ich uwagę i wierność.

Baran

Powinieneś przede w wszystkim być osobą wyraźną,  widoczną i rozpoznawalną.  Nie powinieneś się bać i często inicjować różne przedsięwzięcia.  Przy każdej okazji warto zauważyć jak bardzo podziwiasz Barana i jaki jest wspaniały. Jeśli chcesz omówić biznes lub zapoczątkować emocjonalny układ ,  zaproponuj Baranowi spotkanie w miejscu,  gdzie uprawia się sport.

 

Byk

Jeśli chcesz zdobyć zaufanie Byka, pamiętaj że nie można mówić mu, by robił coś szybciej. Byki bardzo się denerwują w takich wypadkach, gdy ktoś zaburza ich rytm. Byki lubią specyficzny dowcip, wiec, jeśli chcesz zabłysnąć swoim poczuciem humoru, opowiadaj jakieś niewybredne żarty ze sfery intymnej. Natomiast,  jeśli  zabraknie  już tematów do rozmów,  wspomnij o pieniądzach i opcjach ich zarabiania.

 Bliźnięta

Uwiedziesz Bliźniaka  sprytną  rozmową, często zmieniając temat.  Bliźnięta lubią też dość powierzchowne tematy i plotki towarzyskie.  Jeśli jesteś zbyt zachowawczy, czy konserwatywny w swoich opowieściach, nie przyciągniesz tym jego uwagi. Uzna Cię za nudziarza.  Jako prezent spraw mu coś, co zajmie jego umysł na dłużej.

Rak

Musisz uważać na jego wrażliwość i fakt, że łatwo go urazić. Na każdym kroku zaznaczaj,  jak ważną jest dla Ciebie osobą i jak cenisz sobie jego przyjaźń i atencję. Jeśli nie skrytykujesz Raka będziesz mieć oddanego kompana na długie lata. Raki bywają ostrożne, więc nie proponuj im od razy zbyt ryzykowanych zadań rozwiązań,  bo wycofają się na długo.

Lew

Przede wszystkim nie ustawaj w podziwie. Komplementuj go przy każdej okazji  wykazując się nie lada talentem w doborze odpowiednich słow.  Na Twoją korzyść będzie również działać poczucie humoru i dystans do siebie samego. Warto również zaprosić Lwa w miejsce, w którym czuć będzie wykwitną atmosfer i dobry smak wina i jedzenia.

Panna

Panna zwraca uwagę na detale. Nie pozwól, więc sobie na chaos w wypowiedzi i brak konsekwencji.  Panna docenia prostotę i zdrową żywność.  Jeśli chcesz jej zaimponować poproś o radę na temat zmiany nawyków życiowych.  Ciekawym temat do rozmów może być praca, nowinki dietetyczne lub hodowla zwierzątek domowych.

Waga

Waga uwielbi luksus i dobrobyt. Chętnie przebywa w miejscach, gdzie czuć atmosferę przepychu. Z Wagą zawsze znajdziesz temat do rozmów, ale jeżeli zależy Tobie by zdobyć jej przychylność pytaj o jej zainteresowania i słuchaj, co ma do powiedzenia. W jej towarzystwie staraj się zawsze dobrze wyglądać i mieć nienaganne maniery.

 

Skorpion

Skorpiony należą do osób, które szybko zauważą prawdziwe Twoje intencje. Skorpiony są ciekawe życia i jego tajemnic, jeśli chcesz więc przyciągnąć  jego uwagę przygotuj ciekawy temat do konwersacji. Zainteresuj go,  jakąś niedostępną dla wszystkich tajemnicą. Skorpiony uwielbiają teorie spiskowe, więc warto poszperać w Internecie i stworzyć historię na miarę afery szpiegowskiej. Na pewno dzięki temu wytworzyć super klimat do rozwoju relacji.

Strzelec

Ze Strzelcem znajdziesz bez problemu temat do rozmów na każdy temat.  Pamiętaj, ludzie spod tego znaku uwielbiają czuć się swobodnie i wolno. Nie staraj się osaczać go, ani w żaden sposób zdominować. Strzelce lubię spędzać czas w sposób bliski naturze. Jeśli planujesz spotkanie, to na wolnej przestrzeni,  gdzie będziecie mogli podziwiać spadające gwiazdy.

 Koziorożec

Osoby spod tego znaku są bardzo powściągliwe w podejmowaniu wyzwań. Możesz wykazywać inicjatywę w rozmowie nie przejmując się początkowym chłodem swojego odbiorcy. Przyzwyczaj się, że będziesz testowany i obserwowany. Dobrze na Koziorożce działa poczucie humoru i niefrasobliwość, bo takich właśnie cech im brakuje, stad spędzą czas z chęcią otwierając się na kogoś, kto ich wyciągnie z ich nostalgii.

Wodnik

Wodnika łatwo przyciągnąć do siebie poprzez swoje idealistyczne nastawienie i projekty, które będą dla niego w pewien sposób niezwykłe.  Jeśli masz coś ciekawego do zaproponowania na spędzanie czasu, na pewno uda się zainteresować tym Wodnika.   Warto zaprosić go w miejsce, w którym nie spożywa się dan regionalnych.

Ryba

Ryby mają w sobie wiele romantyzmu. Są to również znaki zodiaku, które uwielbiają wszystko mistyczne, uduchowione, boskie. Znajdziesz z nimi wspólny temat rozmawiając o religii, a le także o poezji i muzyce. Osoby spod tego znaku, jeśli znajdą pożywkę dla swego umysłu i dobry temat będą zalewać Cię szczegółami, które są dla nich istotne. Bądź osobą wrażliwą i sentymentalną.  Na pewno wynagrodzą Tobie Twój wkład.

 Autor: Astrolog Monika

Przeczytaj także  Znaki zodiaku a charakter człowieka