Recepta na miłość

Recepta na miłość

Czy istnieje recepta na szczęście ?

Historie z życia.

Poczucie straconego życia towarzyszy mi od zawsze, a ja po prostu chcę być szczęśliwa.To były pierwsze słowa wypowiedziane przez klientkę.Jak mogę Pani pomóc,nie ma recepty na szczęście. Wiem – i nawet wiem co mnie boli, On. Ja właściwie chciałam wiedzieć tylko jedno od Pani, czy jeszcze kiedyś go zobaczę, nie mieszka daleko, w mieście obok, ale przez 20 lat nigdy od rozstania go nie spotkałam. Wie Pani mam swoje życie, dwoje dzieci, męża, pracę, ale ciągle myślami przeżywam te miłość sprzed lat, była szalona i krótka, trwała tylko trzy miesiące, potem On ożenił się z inną, ale nie mogę się uwolnić od dręczących mnie myśli.

Czemu los postawił go na mojej drodze?

Proszę niech Pani sprawdzi, czy jeszcze go zobaczę.Rozłożyłam karty, odwrócony Świat – nie będzie spotkania, ale przy kobiecie też widzę kartę Diabła, wciąż pod urokiem mężczyzny. Na Panią został nałożony urok miłosny, dlatego nie może Pani o nim zapomnieć. I nie potrafi się Pani cieszyć własnym życiem.

Czy magia zawsze jest bezpieczna ?

Pytam kobietę, czy wtedy gdy Panią zostawił, bawiła się Pani w magię, by wrócił.Robiła jakieś rytuały na miłość. Kobieta przez chwilę siedziała w milczeniu. Nie, ale wtedy wyjechałam, chciałam zniknąć z miasta, miałam 20 lat i wyjechałam dzień po tym jak mnie porzucił. W pociągu poznałam kobietę, miałam ze sobą zdjęcie, mówiła że trochę bawi się w magię, zapomniałam, wysiadłam a zdjęcie zostało  na siedzeniu i pojechało razem z nią, kiedy sobie przypomniałam, pociąg już odjechał. Wszystko stało się jasne.

Jak zdjąć urok miłosny ?

Jak go zdjąć? Poleciłam klientce skorzystać z pomocy wykwalikowanej wróżki, która zdejmie z niej urok miłosny. Ale co z nim, zobaczę go jeszcze? Wiem Pani powiedziała, że nie ale jak tak bardzo chciałabym mu spojrzeć w twarz. Po co? - Pytam. Nie lepiej, jeśli zachowacie wspomnienia sprzed 20 lat. Jestem prawnikiem, chcę żeby wiedział, że odniosłam sukces.

 

Masz problem miłosny? Dzwoń teraz tel.708 588 502 kod 3 (3,69zł/min), jeśli mieszkasz za granicą,opis jak zadzwonić do mnie w moim profilu Wróżka Anna Bell

z Polski  wyślij SMS o treści Anna Bell -Twoje pytanie,imię i data urodzenia wyślij na 7336 (3,69 PLN z VAT)

 

"Treść chroniona prawami autorskimi.Żadna część nie może być wykorzystywana  bez pisemnej zgody Anna Bell  "