Relacja karmiczna – miłość czy nienawiść

Relacja karmiczna – miłość czy nienawiść

 

Taka MIŁOŚĆ, zdarza się tylko raz.

Najsilniejszą relacją jaką możemy przenieść z poprzedniego wcielenia jest miłość.Myśląc o związku karmicznym najczęściej wyobrażamy sobie, miłość aż po grób, piękną, głęboką. Wiele osób o niej marzy, wyczekuje i chce jej doświadczyć. Niestety zazwyczaj są to związki dość trudne i problematyczne, a uczucie w nich to rzadkość. Możemy tu mieć do czynienia z przysięgą, tragedią lub innym obciążeniem.

Sprawy, które przepracowaliśmy w poprzednich wcieleniach pozostawiamy za sobą, a w nowe wcielenia wchodzimy z problemami i trudnościami.

Czym jest miłość karmiczna ?

Karma pamięta błędy z przeszłości, dlatego też w pewnym momencie życia, zdarza nam się spotkać na swojej drodze człowieka, z którym wiąże nas wyjątkowa więź, namiętność oraz pasja.

Miłość karmiczna jest silniejsza od nas samych i przyciąga dwie osoby do siebie wbrew okolicznościom życiowym. Nie zważa na to na to, że mogą oni być  w innych związkach. Odbiera ona zdrowy rozsądek, kontrolę oraz spokój ducha. Niestety w obrębie takiej miłości możemy rozumieć się z partnerem bez słów, czuć wyjątkowe pokrewieństwo dusz, ale nie umiemy z nim żyć. Jest to właśnie wynik błędów popełnionych wobec tej osoby w poprzednich wcieleniach. Pary, które są połączone miłością karmiczną, tak naprawdę nie potrafią ze sobą żyć, ranią się, krzywdzą, rozstają, godzą i tak bez końca. Nawet, gdy po ostatecznym rozstaniu rozpoczynają nowe życie z innym partnerem, czują do siebie pociąg.

Jak rozpoznać relację karmiczną?

Czujemy silne przyciąganie do drugiej osoby.
Mamy poczucie, że znaleźliśmy pokrewną duszę, towarzyszy nam wrażenie, ze znamy się od zawsze, że rozumiemy się bez słów,
Mamy wrażenie wyjątkowej więzi z drugą osobą, nawet jeśli nie ma to przełożenia w rzeczywistości.
Obsesyjne myśli o byłym partnerze, nawet długo po zakończeniu związku.
Niczym nieuzasadniona, silna niechęć do nowo poznanej osoby,
Często postępowanie w relacji nieracjonalne, wbrew własnym przekonaniom
Intensywne i skrajne  emocje towarzyszące danej relacji.

     Nieświadomość karmy sprawia, że dwoje ludzi  nie potrafi jej właściwie przepracować. Natomiast właściwe przepracowanie karmy sprawia, że związek nabiera lekkości i sprawy pomiędzy partnerami zaczynają układać się dla nich pomyślnie. Nieświadomość karmiczności związku  może prowadzić do tego, że niekiedy może być ona trudna i męcząca dla obu stron.

Czy karmę można oszukać ?

 Zachęcam do wykonania analizy karmicznej, dzięki której możecie poznać swoje poprzednie wcielenia, dowiedzieć się czy miłość lub relacja ma charakter karmiczny. Szczegółowa analiza karmy, łączącej ludzi, wskaże Wam, nad czym należy pracować, by dokonać zadośćuczynienia wobec siebie oraz czego należy unikać w danej relacji.

Jesteś w relacji karmicznej i masz pytania ?

Kontakt

708 588 502 kod 8 ( 3,69 zł /min)

Zagranica ZAMÓW

Niemcy 0900 310 24 66 wew. 617
0,99 € z VAT/min